V šestém kole krajského přeboru Moravskoslezského kraje vedli po dvou třetinách na ledě Studénky o dvě branky, nakonec ale o jednu prohráli. V dalším duelu zajíždí Valaši tuto neděli do Horního Benešova.

STUDÉNKA - ROŽNOV P. R. 4:3 (0:0, 0:2, 4:1)

Ani v šestém kole s jedním z hratelnějších soupeřů se hokejisté Rožnova pod Radhoštěm nedočkali premiérového vítězství sezony. Tentokrát k němu měli dobře nakročeno, ale nepovedenou třetí dvacetiminutovkou nabídli všechny body domácím.

„Po dvou třetinách to bylo dobré. Ve třetí jsme za našeho dvoubrankového vedení měli dvakrát přesilovku pěti proti třem, kdy jsme mohli jít do vedení 3:0.

Ani jednu jsme ale nevyužili. Ještě jsme pak sice vedli 3:2, ale po našich faulech naopak trestali v přesilovkách domácí a otočili tak zápas,“ uvedl prezident rožnovského klubu Bohumil Zahradník.

Branky Rožnova p. R.: Černý, Jandík.

1. Horní Benešov 6 4 2 0 39:16 10
2. Fr.-Místek 6 3 2 1 22:16 8
3. Kopřivnice 6 4 0 2 24:19 8
4. Studénka 6 1 2 3 17:23 4
5. Krnov 6 1 2 3 22:39 4
6. Rožnov p. R. 6 0 2 4 14:25 2