V zápase 5. kola krajského přeboru Moravskoslezského kraje sice byli Rožnované k úspěchu blízko, když po dvou třetinách na ledě prvního týmu tabulky Kopřivnice ještě vedli, ale v poslední části domácí zápas otočili ve svůj prospěch.

V dalším kole zajíždějí hokejisté Rožnova pod Radhoštěm v neděli 28. října do Studénky. Pokud tam uspějí, odrazí se ode dna tabulky.

KOPŘIVNICE - ROŽNOV P. R. 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

V utkání to dlouho vypadalo, že by si hosté mohli odvézt z Kopřivnice nějaký bodík. Po dvou třetinách vedli 2:1, ale v poslední části o vedení přišli. „Doplatili jsme na to, že jsme neproměňovali přesilové hry. Nedali jsme z nich ani jednu branku, zatímco domácím dvě, což rozhodlo,“ uvedl k utkání prezident rožnovského klubu Bohumil Zahradník.

Branky Rožnova: Duda, Kuneta. Sestava Rožnova: Jagoš - Mikuláštík, Jandík, Škapík, Šotek, Švrček, Koubek - Jakeš, Kroupa, Veselý - Vaculík, Kuneta, Bártek - Fabián, Duda, Holý.
Další výsledky 5. kola: FrýdekMístek - Krnov 8:0, Studénka -Horní Benešov 3:5.

1. H. Benešov 5 3 2 0 30:15 8
2. Kopřivnice 5 4 0 1 23:17 8
3. Fr.-Místek 5 2 2 1 20:15 6
4. Krnov 5 1 2 2 21:30 4
5. Studénka 5 0 2 3 13:20 2
6. Rožnov p. R.5 0 2 3 11:21 2