„Absence možnosti hrát zápasy na domácím stadionu na Lapači mrzí, ale i tak věříme, že tuto událost si ani v Brně fanoušci Valachů nenechají ujít! Nadchází čas i na informace směrem k prodeji vstupenek. Pozorně čtěte především majitelé permanentek EXTRA,“ uvedl klub.

„Držitelé permanentek sezení a stání EXTRA mají možnost online vyzvednutí vstupenky zdarma do úterý 16.4. 20 hodin. V online prodeji vstupenek zadají číslo své permanentky a vyzvednou si vstupenky zdarma na 3. a 4. zápas baráže zvlášť. Permanentkáři na stání vyzvedávají vstupenky do sektoru E na stání. V úterý 16.4. po 20. hodině již výměna za vstupenku zdarma nebude množná,“ zdůraznil Vsetín.

Ondřej Machala slaví finálový gól Chance ligy proti Zlínu.
Asistovali mu Džegr a Pleky. Machala o legendách, Kladnu i fanoušcích Vsetína

Baráž o extraligu s Kladnem startuje ve středu a čtvrtek na ledě letošního účastníka nejvyšší soutěže, v neděli a pondělí se přesouvá do vsetínského útočiště v Brně. První duely shodně začínají v 17 hodin, druhé o hodinu později.

Cena vstupenek na stání stojí 250 korun, na sezení 450 korun. Pokud zakoupíte balíček, vyjde vás to na 400 korun, respektive 700 korun.

Bližší podrobnosti najdete zde. Nakupovat můžete zde.