„Chtěl bych poděkovat Josefu Dobošovi za práci, kterou ve Valašském Meziříčí odvedl. Rozhodli jsme se vložit důvěru Lukášovi Plškovi, který prokazuje své trenérské schopnosti a místní podmínky a zázemí velice dobře zná. Trenéru Dobošovi přeji za celý klub do budoucna jen to nejlepší,” vyjádřil se pro oficiální stránky předseda klubu Tomáš Vašica.

Uvolněnou pozici Lukáše Plška převezme Tomáš Vávra, který v uplynulé sezoně 2020/2021 vykonával pozici kapitána. Nově tak bude hrajícím trenérem.

A jak to vypadá s kádrem na příští ročník II. ligy? „Jednáme s hráči ze současného kádru a taktéž novými posilami. Všechny změny zveřejníme hned, jakmile to bude možné,” uzavírá Vašica.

Bobři ve specifickém ročníku odehráli pouze čtyři soutěžní zápasy, ve kterých získali pouze dva body a se skóre 11:24 uzavírali skupinu Východ. Po výhře v prodloužení nad Kopřivnicí 4:3 následně padli ve Žďáru nad Sázavou 4:8, doma s Novým Jičínem 2:5 a na ledě Znojma 1:8. S jihomoravským celkem se však v další sezoně už neutkají, Orli se vrací do bývalé EBEL, od probíhajícího ročníku ICEHL.