VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – FRÝDEK-MÍSTEK 7:5 (0:4, 4:0, 3:1)

Na horší začátek zápasu by si ani největší pamětníci jistě nevzpomněli. V 16. vteřině to bylo 0:1 a po 80 vteřinách už Bobři prohrávali 0:2. O infarkt jistě domácí fandy slabší povahy pokoušelo i nadále. Po dalších dvou gólech Frýdku-Místku se šlo poprvé do šaten za stavu 0:4. Pak ovšem začal až pohádkový obrat. Domácí hokejisté během pěti minut mezi 27. – 32. minutou dokázali srovnat na 4:4 a začínalo se znovu. Valaši vezoucí se na vlně euforie pak vedli 5:4 a 6:5 a vítězství pečetili gólem v power play soupeře. Hattrickem a navíc i dvěma asistencemi se blýskl útočník Bobrů Robin Bacul.

Branky a nahrávky: 27. R. Bacul (Vašut), 30. R. Bacul (Bokroš), 31. Matějný (Tatarčík, Musil), 32. Tatarčík (Matějný, Balga), 44. D. Varga (Bokroš, R. Bacul), 54. R. Bacul (Vašut), 60. Bokroš (R. Bacul) – 1. Kraft (Kopáč), 2. Částečka (Matysz), 9. Štubňa (Matysz), 13. Kopáč (Kraft, J. Sluštík), 52. Gajda (Kraft). Val. Meziříčí: Krumpoch (13. Mocek) – Blažek, Musil, Palík, Růčka, Vašut, Mikel – R. Bacul, Balga, Bokroš, Matějný, D. Varga, Tatarčík, Mar. Varga, Matuštík, Mir. Varga, Baroš.

Další výsledky skupiny B: Břeclav – Hodonín 1:4, Technika Brno – Opava 7:3.

6. Břeclav 33 6 6 2 19 89:110 32

Výsledky skupina A: Orlová – Prostějov 4:1, Přerov – Havířov 2:3p, Nový Jičín – Šumperk 1:7. (mha)