Hanáci zvítězili na ledě Opavy především zásluhou dvou proměněných přesilovek. O výhře Valachů v Hodoníně rozhodl chvíli před koncem Tatarčík.

OPAVA - KROMĚŘÍŽ 2:3 (0:1, 1:2, 1:1)

Kroměříž veze velmi cenné body z Opavy. Po přihrávkách Gergely a Vybírala využil přesilovku Hanáků Daniel Gajdošík, na jehož trefu navázal v prostřední části dalším přesilovkovým gólem Dalibor Gergela.

V početní výhodě se prosadila i Opava, ale na teč Bednárka dokázal odpovědět na začátku třetí třetiny Pavel Marek. Slezané už pouze korigovali dorážkou Kovalovského. Branky a nahrávky: 35. Suchý (Kovalovský), 48. Kovalovský (Tůma) - 17. Gajdošík (Vybíral, Gergela), 24. Gergela (Šimek, Matula), 41. Marek (Gergela).

HODONÍN - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Domácí se dostali do vedení už ve čtvrté minutě, kdy přesilovou hru zužitkoval Zapletal. Bobři na vyrovnání čekali až do poloviny zápasu. Samostatný nájezd precizně zužitkoval Petr Dvořák. Dvě minuty před koncem pak dokonal obrat v zápase hostující Ondřej Tatarčík. Branky a nahrávky: 4. Zapletal (Meixner) - 30. Dvořák, 57. Tatarčík (Martiník).

 

Další výsledky: Technika Brno -Uničov 6:2, Přerov - Orlová 6:1, Šternberk - Nový Jičín 4:6, Karviná -Blansko 2:3.