Do branky Valašského Meziříčí se vrátil David Sachr. Úvodní třetina nabídla velké vzruchy na obou stranách, ani jedno z mužstev se však nedokázalo prosadit. Branky začaly padat až ve druhém dějství. Hosté otevřeli skóre ve 25. minutě, když se prosadil Ďurkáč. Vedení navýšil Finsterle.

Domácí ve třetím dějství podruhé v zápase nastřelili tyčku, v 52. minutě poprvé dokázali vstřelit branku, přihodilo se tak v početní převaze. V čase 57:38 navíc vyrovnali. Hosté 12 vteřin před koncem mohli pravděpodobně vydolovat výhru za tři body, ze dvou příležitostí ale neudeřili. Vítězství nakonec v prodloužení vystřelil Křivohlávek.

Bobři se na na domácí stadion vrací v sobotu, od 17.00 hodin vyzvou Kometu Brno "B".

II. liga, 6. kolo

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí 2:3 p. p. (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 52. Rousek (Opava, Malina), 58. Šindelář (Peterka, Beránek) – 25. Ďurkáč (Vávra, Goiš), 36. Finsterle (Křivohlávek, Pořický), 65. Křivohlávek

HK Opava: Baldik (Piták) – Kunc, Šindelář (C), Thiel, Zapletal, Ficek, Věntus, Zouhar – Peterka, Římský, Vojtovič, Rousek, Kadula, Buršík, Horný, Beránek, Vašenka, Wolf (A), Štindl, Malina

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Slovák) – Ďurkáč, Kamas, Vosátko, Báchor (A), Martiník, Holiš – Goiš, Vávra (A), Finsterle, Stodůlka, Kajaba, Pořický (C), Kuchařík, Apolenář, Podešva, Křivohlávek, Andris, Vavřík

Rozhodčí: Rapák – Bezděk, Veselý