Před posledním kolem jsou Bobři stále na šestém místě a ojejich soupeři pro play off rozhodne až zítřejší závěrečníkolo.

Do předposledního utkání základní části nastupovali Bobři nejen bez několika obránců, kteří se potýkají se zraněními, ale nově také bez hráčů, které skolila viróza– útočníků Tesaříka a Štrauba. Proto musel trenér Sedlák pořádně improvizovat se sestavou. Vobraně byl ke čtveřici zbylých zdravých beků povolán letos poprvé junior Veselský, útoky kouč různě pomíchal. Itak si Valaši zUničova odvezli cenné vítězství.

„Výborně se nám povedl začátek utkání, vedli jsme už 3:0. Pak jsme ale zase trošku polevili a soupeř toho dokázal hned využít a snížil na 3:2. Vposlední třetině se to hodně tahalo okaždý gól, ale vzávěru jsme měli utkání pod kontrolou a do žádného tlaku nebo power play jsme domácí nepustili,“ shrnul utkání trenér Meziříčí Roman Sedlák, jenž si pochvaloval především velkou bojovnost týmu, který nastoupil ve velmi oslabené sestavě.

„Kluci zahráli super a hodně tentokrát rozhodlo srdíčko a to, že jsme moc chtěli. Přijela nás podpořit ipočetná skupinka fanoušků zValašského Meziříčí, za což děkujeme, moc nám pomohli,“ pochválil příznivce Bobrů ´kouč Sedlák.

Vposledním kole nadstavby základní části se představí Bobři zítra od 18hodin na domácím ledě proti Opavě. Výsledek tohoto a utkání dalších týmů vtabulce před Bobry rozhodne osoupeři pro první kolo play off.

Valaši ještě mohou skončit ve vyrovnané tabulce od čtvrtého až po sedmé místo, jejich potencionálních protivníků pro vyřazovací část je ještě hodně– Nový Jičín, Přerov, Blansko a Technika Brno.