Již bez útočníka Jana Matějného a s výrazně proházenou sestavou nastoupí do dnešního utkání 9. kola druhé ligy hokejisté Valašského Meziříčí.

VAL. MEZIŘÍČÍ - HODONÍN dnes v 18 hodin Valaši, kteří jsou spolu s Orlovou v tabulce poslední, budou chtít odčinit ztrátu z nedělního utkání v Karviné. „Venku se nám nedaří. Třeba v Karviné jsme měli vyhrát. Poměr střel byl 39:17 pro nás a prohráli jsme 1:4. To hovoří za vše,“ vrátil se k utkání v Karviné trenér Jan Klacl.

V dnešním souboji čeká Bobry soupeř, který umí na Valašsku zahrát. „Hodonín je silný protivník, hraje na špici. Věřím ale, že už ani nemůžeme jít níže. Svým způsobem nemáme co ztratit a můžeme se zvednout právě s Hodonínem,“ věří v obrat k lepšímu kouč Klacl.

Po sérii špatných výsledků přišly na řadu změny v sestavě i hráčské výměny. Útočník Matějný odešel zatím na měsíční výměnu do Orlové za forvarda Pavlase. Do dnešního duelu navíc kouč úplně zpřeházel útoky. „Pohromadě zbyli vlastně jen Tesařík se Štraubem. K nim půjde mladý Dědek.

Ostatní útoky jsou složeny jinak,“ podotkl k sestavě na Hodonín Klacl, jenž nebude dnes moci počítat se zraněnými obránci Krislem a Bezouškou. Otazník visí nad dalším bekem Zavrtálkem, jenž měl problémy s kolenem a moc toho zatím nenatrénoval. V útoku chybí dlouhodobě zraněný Ašer (zlomená ruka).

Pikantní příchuť bude mít zápas pro dva obránce Hodonína Michala Sladkého a Michala Nedbálka, kteří oba v minulosti hrávali za Bobry.

Předpokládaná sestava Val. Meziříčí: Krumpoch - Růčka, Grussman, Zrník, Zientek, Zavrtálek (?) - Sedlák, Dvořák, Vaněček - Dědek, Štraub, Tesařík, - Tatarčík, Martiník, Kratěna.
Program 9. kola: Val. Meziříčí -Hodonín, Kroměříž - Opava, Orlová - Přerov, Nový Jičín - Šternberk, Blansko - Karviná, Uničov - Technika Brno.