Bobři pak urvali bod bavíc v samostatných nájezdech. Totálně se nevedlo dvěma dalším regionálním zástupcům. Vsetín prohrál nečekaně vysoko ve Frýdku-Místku a Uherské Hradiště inkasovalo před svými fanoušky dokonce osm gólů.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – HODONÍN 6:5 PO SAM. NÁJEZDECH (1:1, 4:1, 0:4 –

Hokejisté Valašského Meziříčí měli zápas skvělým způsobem rozehraný. Po skvěle zvládnuté druhé části vedli 5:1, jenže pak se začala dít věci. Hodonínští nejprve dvěma nenápadnými a rychlými brankami hned na začátku třetí třetiny snížili na 5:3 a s domácím pak bylo dokonce ještě hůře.

V 55. minutě snížil Špok na rozdíl jediné branky a dvě minuty před třetí sirénou bylo srovnáno. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak vše vyvrcholilo nájezdy. V nich rozhodla branka zkušeného Jana Matějného.

Branky a nahrávky: 10. Bacul (Matějný), 28. Vašut (Matějný), 33. Balga (Kostelňák, Bokroš), 36. Kostelňák (Bokroš, Balga), 39. Bacul (Matějný, Růčka), 65. rozh. nájezd Matějný – 13. Peš, 43. Komárek (Peš, Pokorný), 44. Hoza (Pehák, Průdek), 55. Špok (Peš), 58. Špok (Flamík, Vaškovič).

Val. Meziříčí: Krumpoch – Vašut, Dvořák, T. Fojtík, Růčka, Musil, Palík, Mikel – Bacul, Balga, Martiník, Bokroš, Jak. Fojtík, D. Varga, Matějný, Matuštík, Tatarčík, Mir. Varga, Mar. Varga.

FRÝDEK-MÍSTEK – VSETÍN 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

Hokejisté Valašského hokejového klubu opět nedokázali navázat na domácí vítězství a po předchozí domácí výhře nad Technikou tentokrát padli ve Frýdku-Místku, a to navíc nečekaně jasně.

Domácí tým, který se pohybuje ve spodních patrech tabulky (před utkáním byl třetí od konce), rozhodl o svém vítězství v prostřední části hry, ve které dal čtyři góly. U všech gólů Frýdku-Místku ve druhé třetině byl útočník Jan Sluštík, který jeden gól dal a na další tři přihrál.

Branky a nahrávky: 1. Kolařík (Rozum, Mintěl), 21. Kolařík (Rozum, J. Sluštík), 31. J. Sluštík (Gajda), 36. Bartoš (O. Sluštík, Kudláček), 37. Kolařík (Rozum, J. Sluštík), 55. Gajda (Štochl) – 55. D. Tesařík (Zavrtálek).

Vsetín: Plšek – Šafařík, R. Tesařík, Spitzer, Kapr, Zelenka, Zavrtálek, Farda – D. Tesařík, Dubec, Slováček, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Kubo, Korčák, Lechner, Plachtovič, Sýs, Valigura.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – PŘEROV 1:8 (0:5, 0:2, 1:1)

Skóre z posledních dvou zápasů 3:16 hovoří samo za sebe. Nováček soutěže z Uherského Hradiště prožívá v posledních týdnech mimořádně krušné časy.

V sobotním duelu podlehl před vlastnímu fanoušky Přerovu drtivě 1:8. Pro Hradiště to byla již šestá porážka v řadě a taky druhá „osmička“ po sobě. V předchozím kole totiž podlehli 2:8 v Hodoníně.

Branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 49. Pochylý (Piluša) – 3. Kundrátek, 5. Sprušil (Sedlák), 7. Kohút (Kundrátek, Menšil), 11. Kotásek (Ferenc), 14. Vlček, 26. Sedlák (Coufal), 32. Kotásek (Kočara, Hanák), 56. Plačka (Menšík, Sršeň).

Další výsledek: Havířov – Nový Jičín 3:1.