„Klukům absolutně nemám co vytknout, od začátku do konce to odmakali. I když jsme po první třetině prohrávali 0:1, tak jsme přesto hráli dobře a měli hodně střel. Vítězství bylo podpořené výborným Davidem Sachrem i hrou obrany. Zaslouženě jsme vyhráli," pochvaloval si pro klubovou televizi hlavní kouč Bobrů Lukáš Plšek.

Valašské Meziříčí po úvodní třetině prohrávalo 0:1. Pomalu se schylovalo ke druhému dějství Bobrů bez vstřelené branky, během 35. a 36. minuty se však dvakrát prosadili. Ve třetím dějství výhru stvrdili Vávra a druhou trefou v zápase Apolenář.

Svěřenci Lukáše Plška po neúplném sedmém odehraném kole pobývají na pátém místě se ziskem devíti bodů. Příští sobotu na domácím stadionu přivítají Hodonín.

II. liga, 7. kolo

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Kometa Brno B 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 35. Křivohlávek (Finsterle), 36. Apolenář (Kuchařík), 49. Vávra (Podešva), 60. Apolenář (Kajaba) – 5. Havlát (Brabenec)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Slovák) – Ďurkáč, Báchor (A), Martiník, Vosátko, Holiš, Kamas, Stodůlka – Podešva, Vávra (A), Goiš -Finsterle, Křivohlávek, Pořický (C) – Apolenář, Andris, Kajaba – Kuchařík, Vavřík, Holiš.

HC Kometa Brno B: Slavíček (Šembera) – Trnka, Kučera (A), Malec (A), Studený, Švejda, Jeřábek, Kališ – Havlát, Branenec (C), Meluzín – Škvně, Kadlic, Krejčířík – Vašíček, Pigl, Popelka – Halász, Mokrohajský, Krejčí.

Rozhodčí: Vaněk – Mikšík, Peluha