V posledním domácím zápase se Žďárem nad Sázavou se s Bobry rozloučil obránce Stanislav Báchor. Šestadvacetiletý zadák totiž míří do Ameriky, kde si našel angažmá v nižší zámořské soutěži. Aktivní kariéru zase přerušil Patrik Dalajka, který nestíhá skloubit práci s hokejem. Informaci přinesly webové stránky druholigového klubu.

Báchor přišel do Valašského Meziříčí v sezoně 2016/17 a od té doby se zařadil mezi opory Bobrů. Závcěrečný 127. zápas odehrál v bílo-modrém dresu v sobotu proti Žďáru nad Sázavou a spolu se svými spoluhráči se radoval z vysokého vítězství 8:2. „Standovi za sebe, ale i za celý tým přeju hodně úspěchů a hokejové radosti. Stejně tak pevně věřím, že se naše cesty ještě v budoucnu protnou, a že se do Valašského Meziříčí jednou vrátí," věří hrající manažer celku z Valašska Petr Dvořák.

Báchora v sestavě nahradí Jiří Běhal. Urostlý vek má vyřízeny střídavé starty z prvoligového Přerova.

Ve Valmezu skončil také útočník Patrik Dalajka, který přišel do klubu jen o několik měsíců později než Stanislav Báchor. I on stihl nasbírat více než stovku startů za Bobry a stal se nedílnou součástí týmu. Bohužel stejně jako David Peška nedokáže skloubit hokejovou kariéru s pracovními povinnostmi a musel se s týmem rozloučit.

„I Patrikovi děkuji za jeho odvedené služby. Bohužel ve druhé lize nemáme podmínky na to, abychom nabídli hráčům adekvátní plat, srovnatelný s hlavním zaměstnáním,“ dodal Dvořák.