VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – PROSTĚJOV 8:3 (5:1, 1:1, 2:1)

Domácí sice hned v první minutě inkasovali, ale to už se stalo jakýmsi tradičním koloritem snad všech jejich utkání. Bobři si z toho nedělali velkou hlavu a už do první přestávky předvedli brankový uragán. Nejprve rychle, už do čtvrté minuty, otočili a vedli díky dvě zásahům druhého Sochorkova útoku 2:1. Pak převzala taktovku dalšího dění nově sestavená třetí lajna ve složení D. Varga, Brunec, Lhotský, která se zasloužila o další dvě branky a celkově pak vyhráli Bobři první dvacetiminutovku zcela drtivě 5:1. V oboustranně rychlém a kombinačním hokeji již Valaši žádné drama nepřipustili a v pohodě si před spokojenými diváky dokráčeli pro čtvrté vítězství v řadě a potvrdili tak svoje první místo v soutěži.

Branky a nahrávky: 3. Šebesta (Vašut), 4. Sochorek (Hruškovský), 10. Brunec, 13. Brunec (D. Varga), 15. Růčka (Matějný), 28. Šebesta (Bokroš), 43. D. Varga (Lhotský, Brunec), 56. Hruškovský (P. Dvořák) – 1. Kolibár (Brynecký), 28. Luža, 43. Stejskal (Novosad). Val. Meziříčí: Mocek – Růčka, Blažek, Vnenk, Palík, Hruškovský, Vašut – P. Dvořák, Tatarčík, Matějný – Šebesta, Sochorek, Bokroš – Brunec, D. Varga, Lhotský.

PŘEROV – VSETÍN 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Vsetínští hokejisté tentokrát posilnění o mladíky ze Zlína měli před sebou cíl dosáhnout na třetí vítězství v řadě. Tentokrát se jim však střelecky nedařilo tolik, jako v předchozích dvou zápasech, ve kterých dali dohromady jedenáct gólů. V Přerově se trefil jen Ondráček a to bylo na body málo.

Branky s nahrávky: 27. Hanák (Osina), 32. Kohút (Kotásek) – 51. Ondráček (Finsterle).

Další výsledky: Technika Blansko – Hodonín 3:6, Opava – Uničov 6:5p, Frýdek-Místek – Břeclav 1:3.