Tolik už se nevedlo druhému regionálnímu zástupci v soutěži Vsetínu, který si v Prostějově vybral neuvěřitelnou porci smůly a na body nedosáhl.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – FRÝDEK-MÍSTEK 10:3 (4:2, 1:0, 5:1)

Jako vyměnění oproti minulým zápasům nastoupili k utkání hokejisté Valašského Meziříčí. Zatímco v uplynulých dvou duelech dali dohromady dvě branky za 120 minut, na stejný počet gólů proti Frýdku-Místku jim stačilo pouhých minut šest. To už totiž hodně aktivní Bobři vedli nad nováčkem soutěže 2:0. V hodně ofenzivně laděném souboji i nadále drželi otěže utkání Valaši a v pohodě si dokráčeli pro očekávané vítězství. Nevídaná kanonáda vyvrcholila ve třetí části, ve které už Bobři před nadšenými diváky excelovali, sázeli soupeři jednu branku za druhou a skončili až na dlouho vyvolávané desítce.

Parádní návrat do sestavy po jednozápasovém distanci zažil kapitán Meziříčí Pavel Šebesta, jenž přispěl k vítězství dvěma góly a jednou asistencí. Dokonce pěti body za gól a čtyři přihrávky se zaskvěl domácí forvard Petr Dvořák.

Branky a nahrávky: 2. D.Varga (Brunec, Mar. Varga), 6. Tatarčík (Matějný, P. Dvořák), 12. Palík (P. Dvořák), 17. P. Dvořák, 35. Šebesta (Bokroš, Sochorek), 49. Šebesta (Sochorek, Bokroš), 50. Matějný (Růčka, P. Dvořák), 52. Bokroš (Šebesta, Ma. Varga), 53. Bokroš (Vašut, Sochorek), 57. Matějný (P. Dvořák, Krumpoch) – 11. Martiník (Gebauer, Kudláček), 17. Vajda (Sluštík), 58. Mocek (Merta). Rozhodčí: Škrobák. Val. Meziříčí: Krumpoch – Blažek, Růčka, Vnenk, O. Dvořák, Vašut, Palík – Matějný, P. Dvořák, Tatarčík – Bokroš, Sochorek, Šebesta – Ma. Varga, D. Varga, Brunec.

PROSTĚJOV – VSETÍN 4:3 (0:0, 1:0, 3:3)

Vsetínští hokejisté se dokonale na vlastní kůži přesvědčili o tom, že každý den není posvícení. Zatímco v minulém zápase doma rozstříleli Uničov (9:3), tentokrát neuvěřitelně smolně přišli o body v závěru utkání. Poté, co snad všichni na stadionu už čekali, že se půjde do prodloužení, pouhých 18 vteřin před koncem třetí části rozhodl domácí Brynecký svým druhým gólem v utkání o třech bodech pro prostějovské Jestřáby.

Branky a nahrávky: 29. Berčák (Stejskal, Paška), 48. Zábranský (Smejkal), 53. Brynecký (Luža), 60. Brynecký (Stejskal) – 49. Tesařík (Hrňa, Ševčík), 49. Tesařík (Sakrajda, Štraub), 52. Mokrejš (Bořuta).

Další výsledky: Opava – Nový Jičín 2:0, Uničov – Břecla 4:3, Hodonín – Přerov 6:0, Orlová – Technika Blansko 5:4.