Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Bobři dostali krutou lekci z produktivity, Vsetín také nebodoval

Valašské Meziříčí, Vsetín – Ani bod nevyválčili oba regionální zástupci ve víkendovém 5. kole druhé ligy. Valašské Meziříčí doma vysoko podlehlo Prostějovu a Vsetín zase nedosáhl na body v Přerově.

29.9.2013

Druholigoví hokejisté Valašského Meziříčí.Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

HC Bobři Val. Meziříčí – LHK Jestřábi Prostějov 2:8 (0:2, 1:4, 1:2)

Hosté vedli už 4:0, když se teprve poprvé trefili domácí. Po dvou třetinách to bylo 1:6 a zápas se v podstatě jen dohrával. Pro Bobry však byl výsledek po šedesáti minutách až příliš krutý. „Samozřejmě byl Prostějov lepším týmem as vyhrát si zasloužil, ale bylo to pro nás až příliš kruté. Hosté proměnili snad všechny šance, zatímco my jsme na tom byli v tomto směru velmi špatně," hodnotil duel trenér Valašského Meziříčí Jan Vavrečka. Podle něj chybělo jeho týmu především jednodušší zakončení. „Častokrát jsme namísto nahození nebo střely volili ještě další zbytečnou nahrávku navíc, chyběla nám přímočarost a jednoduchá hra do branky. Nejlépe to bylo vidět na soupeři, který přesně takhle jednoduše hrál a byl produktivní," dodal Vavrečka.

Branky a nahrávky: 38. Matušenko (Vaněk, Slovák), 52. Mir. Varga (D. Varga, Mar. Varga) – 7. Stejskal (Venkrbec, Duba), 20. Kořínek (Šebek, Černý), 33. Coufal (Belay, Antončík), 36. Kryl (Šebek, Kořínek), 38. Kučera (Luňák, Jurík), 39. Duba (Venkrbec), 12. Duba (Coufal), 59. Belay (Stejskal). Rozhodčí: Vaněk. Val. Meziříčí: Slovák (20. Smolka)– Ferenc, Hartmann, Heča, Tomiga, Zábojník, D. Varga, Mir. Varga, Mar. Varga, Slovák, Stráněl, Vaněk, Kubáč, Kundera, Kvapil, Martiník, Matušenko, Prycl, Randýsek.

Přerov – Vsetín 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)

Zatímco Valaši svoje šance nevyužívali, domácí v tom byli diametrálně odlišní. Po první třetině to bylo 3:0, v polovině zápasu pak už 4:0. Vsetín sice na začátku třetí části snížil na rozdíl dvou branek, ale více už nestihl. „Utkání jsme odehráli na hranici svých možností. Hlavně poslední třetina, kterou jsme dokázali vyhrát, by mohla být takovým odrazem do těch zápasů dalších. Hráčům nemohu nic vytknout, protože udělat chybu a dostat po ní gól, to je prostě hokej," zhodnotil utkání kouč poraženého Vsetína Juraj Jakubík.

Branky a nahrávky: 4. D. Šťastný (Kudělka), 13. Haloda (Goiš), 14. Blinka (Vlček), 29. Ministr (Goiš) – 42. Vaněk (Kubo), 44. Kajaba (Vaněk, Ambruz). Rozhodčí: Czubaj. Vsetín: Kohn (14. Hromada) – Farda, Tichý, Vrba, Žák, Okuliar, Vrba, Báchor, Vodák, Kajaba, Vaněk, Ambruz, Mikšovský, Kubo, Ševčík, Vítek, Heža, Lehečka, Janeba, Daněk, Kývala.

Další výsledky: Břeclav – Nový Jičín 5:4sn, Hodonín – Technika Brno 6:4, Poruba – Orlová 3:4sn, Frýdek-Místek – Opava odloženo na 28. října.

Všechny karty na stůl. Zde jsou priority hlavních politických stran

Volby jsou tu. Pokud ještě nejste rozhodnutí, které straně dáte dnes či zítra svůj hlas, superdebata Deníku by vám mohla nabídnout řešení. Kandidáti deseti hlavních stran a hnutí včera představili klíčové priority svých programů.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.