„Kluci si to umí odbránit i dozadu. Jsou hodně nebezpeční dopředu, ale dozadu to také nezanedbávají,“ pochvaloval si pro oficiální klubové stránky 26letý Teper, který s nimi ve formaci nastupuje společně se Slováčkem.

„To, že jim to sedí a že dávají góly, za to můžeme být jenom rádi a přejme, aby jim to vydrželo celou sezonu,“ vzkázal parťákům odchovanec třineckého hokeje po vítězné bitvě s Porubou, kterou Vsetín zvládl v poměru 6:2.

Byl to právě rodák z Českého Těšína, který během oslabení tři na pět obětavě padl do rány, na střídačku odkulhal s bolestivou grimasou a od nadšených fanoušků sklidil aplaus..

„To k tomu patří, že to člověk někdy schytá. Mě to dvakrát trefilo do kolene. Když jdeš na led, tak se s tím počítá. A že tady ti lidi jsou, jací jsou, tak můžeme být jenom rádi. Je to paráda, a i když cítíte tu bolest, zahřeje to u srdce,“ usmíval se.

„Potom samozřejmě od kluků přišly narážky. Zase vytahovali sympaťáka, ale to už od loňska,“ rozesmál se Teper při zmínce o anketě o sympaťákovi první ligy, kterou vloni vyhrál.

Na vítězné vlně se veze i nyní s celým týmem. Po rozpačitém úvodu sezony Vsetín vyhrál poslední čtyři zápasy a chce uspět i v sobotu proti Benátkám nad Jizerou. „Budou nepříjemným soupeřem. Nicméně věříme, že budeme pokračovat na vítězné vlně,“ věří Teper.