„Je to pro mě velká čest a jsem nesmírně šťastný, že jsem mohl podepsat smlouvu na Vsetíně. Těším se a nemůžu se dočkat, až si budu moct zabojovat o místo v sestavě. Doufám, že se ukážu v tom nejlepším světle a budu pro tým přínosem,“ raduje se Pospíšil.

Urostlý forvard (193 centimetrů) zaujal už v sezoně 2019/2020, ve třetí nejvyšší juniorské soutěži v dresu Boskovic zapsal 74 kanadských bodů. Své kvality potvrdil také o soutěž výše v Technice Brno, za kterou ve 43 utkáních vsítil 39 gólů, na 32 přihrál.

Jan Zahradníček získal tři extraligové tituly.
Vsetín ulovil velkou posilu! Obranu posílí trojnásobný vítěz extraligy

O ročník později ve 34 zápasech získal 55 bodů. V loňské sezoně dostal první pořádnou šanci v A-týmu, v Technice Brno hrající II. ligu nabral 44 bodů ve 43 duelech (19+25).

„Potvrdilo se mi, že je to opravdu talentovaný hráč. Shodli jsme se na tom, že ho vezmeme do naší organizace a bude svůj talent rozvíjet na Valašsku. Je to vysoký hráč, navíc pravák, který může hrát na křídle i na centru. Má všechny předpoklady, aby se v dospělém hokeji prosadil, a proto je v naší organizaci,“ líčí asistent trenéra prvního týmu Vsetína Luboš Rob starší.