V obou duelech Zubřané bojovali, ale za delší konec tahali domácí. Lovci v sobotním duelu od přelomu poločasu drželi dvou až čtyřbrankové vedení a výhru prakticky kontrolovali. Také v nedělní odvetě měli navrch, v poločase vedli o šest branek, ovšem po přestávce podali Valaši nejlepší výkon a manko smazali. Bohužel v závěr opět patřil domácím, kteří dosáhli na vytoužený druhý bod v sérii.

Sobota: LOVOSICE – ROBE ZUBŘÍ 34:29 (18:14)

Nejvíce branek: Hniďák 12, Chotěborský 5, Trkovský 5 – Bajer 8, Palát 6, Havran 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/5. Vyloučení: 4:3. Diváci: 839.

Neděle: LOVOSICE – ROBE ZUBŘÍ 34:31 (19:13)

Nejvíce branek: Hniďák 10, Kupa 7/3, Trkovský 5 – Mičkal 6/3, Bajer 6, Kucsera 5. Rozhodčí: Petr Kirchner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/3. Vyloučení: 1:4. ČK: Holubec (LOV). Diváci: 811.

Stav série: 2:0.

Další výsledky čtvrtfinále play-off: Karviná – Brno 26:17 a 25:22 (stav série 2:0), Kopřivnice – Dukla Praha 35:36 a 30:26 (1:1), Plzeň – Frýdek-M. 35:33 (1:0).