Jaroslav Kulhavý se zúčastní třetího ročníku Bikemaraton Drásal v řadě. 26. ročník Bikemaratonu Drásal Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Vítězi hlavních kategorií 26. ročníku Bikemaratonu Drásal se stali favorit. Hlavní trať na 117 km ovládl Slovák Tomáš Višňovský (v bílém), královskou disciplínu Obr Drásala vyhrál již popáté z šesti ročníků Jan Jobánek (v černém) a vítězkou klání žen popr Start závodu na 55 kilometrů. 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června 26. ročník Bikemaratonu Drásal se konal v sobotu 29. června Start Family jízdy. Vítěz trasy A Tomáš Višňovský. Vítězka trasy A Jana Pichlíková. Vítěz Obra Drásala Jan Jobánek.