Fotbalisté Hovězí svou účast na turnaji již uzavřeli a s celkovým výsledkem mohou být spokojeni. Ne tak s posledním zápasem proti Jablůnce. Choryně se také na turnaji představuje ve skvělé formě a získané body by spíše potřebovala přenést do tabulky 1. B třídy, kde je po podzimu poslední. Naopak, rezerva Valašského Meziříčí se ani v posledním zápase proti Juřince vítězství nedočkala a v tabulce skončila na posledním místě.

7. KOLO
SKUPINA A

JUŘINKA – VAL. MEZIŘÍČÍ B 3:1 (1:1)

Meziříčské derby nabídlo rychlý fotbal, kterému scházelo pouze více přesných přihrávek. V úvodu zápasu se zastřelovali Meziříčan Vajgl a hráč Juřinky Škařupa. Do první šance se dostal v 10. minutě juřinkovský Štěpán, ale trefil tyč. O čtyři minuty později to Juřince už vyšlo. Strnad krásným centrem od lajny našel na přední tyči Kociána – 1:0. Po půlhodině hry bylo z nenápadné akce vyrovnáno. Sovák hodil dlouhý aut, který prodloužil hlavou Polách. Na zadní tyči byl důrazný J. Výmola a míč protlačil do sítě – 1:1. Těsně před přestávkou Petrnek zlikvidoval sólo Škařupy i s dorážkou. Druhá půle se hrála v režii hráčů Juřinky. Kociánův centr hlavičkoval Strnad jen do brankáře, záhy zákrok na Škařupu volal po penaltě. Ta se kopala až o pět minut později. Štěpán vyzrál na ofsajdovou past a jeho sólo z poloviny hřiště utnul faulem brankář Vondrák. Jenže Strnad penaltu kopl mizerně a dal vyniknout Vondrákovi. Potom zahrozil domácí Ondruch, ale dvě jeho hlavičky mířily jen kolem šibenice. V 58. minutě krásnou akci Juřinky zakončil pohotovým volejem Burda – 2:1. Záhy přišla pětiminutovka zahozených šancí favorita. Škařupa byl dvakrát sám před Vondrákem, gólman zachránil, záhy Kocián šel sám na brankáře, ale dostal se ze střeleckého úhlu. Podobně se nedařilo Strnadovi, který sólo zakončil střelou do gólmana. Na druhé straně rozezněl šibenici Ondruch. V 70. minutě z ofsajdového postavení centroval Kocián a Nohavica míč dotlačil do sítě – 3:1.
BRANKY: Kocián, Burda, Nohavica – J. Výmola
JUŘINKA: Trusina – Šnajdr, Konvičný, Bartoň, Kocián – Klanica, Žilinský, Štěpán, Burda – Škařupa, Strnad. Střídali: Holáň, Nohavica, Horák.
VM B: Petrnek – Žniva, Polách, Brachánek, Labaj – Rejchrt, Sovák, Gromus, J. Výmola – Orság, Vajgl. Střídali: Vondrák, Soukup, Ondruch.

HOVĚZÍ – JABLŮNKA 3:0 (1:0)

Soupeřem obou kolektivů byl silný vítr, který řadu akcí urychlil tak, že míč většinou končil v autu. Úvod zápasu sice patřil favoritovi, ale Kovář dvě dobré příležitosti poslal vedle. Potom se dostala ke slovu Jablůnka a dobrých dvacet minut ovládala hru. Jenže v koncovce postupně selhali hlavičkující Mrlina, střílející Biel a Tomšíkova dělovka orazítkovala tyč. Neurodilo se ani z Brodkova trestného kopu. Právě Brodek byl příčinou snadného vedení Hovězí. V 27. minutě zahrál v pokutovém území rukou a Kovář penaltu s přehledem proměnil – 1:0. Druhý poločas již ovládli hráči Hovězí. Kovář své sólo zakončil jen slabou střelou do Vašíčka. Ten se záhy divil, když mu obránce Šťastný poslal malou domů takovou silou, že míč s podporou větru udělal koníčka a skončil v síti – 2:0. Hovězí pokračovalo v tlaku a Kučera trefil tyč. Záhy Kovář zahodil dvě tutovky. Po hodině hry podepsal účet zápasu důrazný Kučera – 3:0.
BRANKY: Kovář, vlast., Kučera.
HOVĚZÍ: Kašpar – Šimčík, R. Kostka, Filák, D. Hromada – Z. Kostka, Zámečník, Zádilský, T. Juřica – Kučera, Kovář. Střídali: M. Hromada, Hučík.
JABLŮNKA: Vašíček – Šťastný, Mrlina, Hajný, Brodek – Smilek, Tomeček, Martínek, Tomšík – Biel, E. Čuma. Sttřídal: Bartošák.

VAL. BYSTŘICE – LHOTA U VS. 1:1 (0:0)

Branky: Mroček – Zeťák.

Podlesí – Kateřinice odloženo

SKUPINA B

ZUBŘÍ – STŘÍTEŽ 8:0 (1:0)

Branky: Hejný 4, Pavlát, Drda, Jurajda, Frňka.

JANOVÁ – CHORYNĚ 2:5 (0:4)

Branky: Zajíček, Mišun – Bartošík 2, Indrák 2, Landa.

ZAŠOVÁ – POLIČNÁ 3:0 (2:0)

Branky: Brňovják 2, Andrys.

HRACHOVEC – DOL. BEČVA 2:2 (1:1)

Branky: Korytář 2 – Paprskář, Vojkůvka

SKUPINA C

KRHOVÁ – HUSLENKY 6:2 (3:0)

Branky: Pavlica 3, Štuler 2, R. Grygařík – Kocurek 2.

LESKOVEC – VAL. MEZIŘÍČÍ JUN. 0:8 (0:0)

Branky: M. Kundrát 4, T. Kundrát 2, Mizera, Horák.

BRANKY – POLICE 1:4 (0:2)

Branky: Hadaš – A. Hruška, R. Hruška, Škařupa, Chvatík.

Vladimír Štěpán