Hned jedenáct hráčů získalo 17 bodů, což znamená, že trefili přesně devět z deseti zápasů. O vítězi mezi těmito jedenácti hráči tedy musela rozhodnout supertrefa. Ve všech odehraných zápasech kola padlo celkem 44 gólů, čemuž byla nejblíže Veronika Černotová ze Vsetína, která tipovala 45 branek, a minula se tedy jen o jediný gól. Několik hráčů bylo čtyři góly od supertrefy, to ale na Veroniku Černotovou nemohlo stačit.

Vítězka 11. kola Veronika Černotová si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení 24 piv Gambrinus.

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo ji dokonce neznáte, tak vězte, že jde o soutěž, ve které ZDARMA tipujete na zápasy valašských fotbalových týmů od divize až po IV. třídu a můžete vyhrávat skvělé ceny. Každý týden se hraje o velký karton 24 piv Gambrinus a ještě zajímavější jsou ceny pro celkové vítěze 13kolové jarní části. Pro nejlepší v celkovém pořadí je připraven dárkový koš od společnosti Hamé, sportovní batohy Topgal a sportovní kosmetický balíček.

Zapojit do hry se můžete tak, že vyplněný kupon č. 12 vystřihnete a do pátku 6. června do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost tipovat na internetu na www.tipliga.cz.