V 9. kole padlo v deseti zápasech celkem 41 branek, čemuž byla ze čtveřice tipérů, kteří měli 17 bodů, jasně nejblíže Zdenka Pavlicová – tipovala 39 gólů.

V redakci Valašského deníku ve Vsetíně si tak Zdenka Pavlicová může vyzvednout novou navýšenou cenu pro vítěze kola, která platí od 8. kola až do konce jara - karton s 24 pivy Gambrinus.

V celkovém průběžném pořadí je to po osmi kolech stále otevřené a velmi vyrovnané, což slibuje atraktivní boj až do konce. Do čela se probojoval Jan Mazáč z Hovězí (60 bodů), těsně za ním je Julius Ficek ze Vsetína (58) a pak následuje trojice hráčů s 55 body (Jan Kovář, Lubomír Tomica a Tomáš Šťastný).

Poněvadž soutěž ještě zdaleka není u konce a zbývají stále čtyři kola, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. A určitě je o co hrát! Na nejlepšího tipéra totiž víkendový pobyt v hotelu Baltaci ve Zlíně v hodnotě 9 000 korun, na druhého víkendový zájezd pro 2 osoby s CK Peřej tours v hodnotě dvou tisíc korun dle vlastního výběru a třetího sportovní hodinky od firmy e-Ráj.

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 10 vystřihnete a do pátku 27. května do 13 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu ve sběrných místech. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.