IV. TŘÍDA SKUPINA A

ZDĚCHOV – RATIBOŘ B 9:1 (5:0)

Hostující hráči byli blízko inkasované desítce. Celý zápas měl jednostranný průběh a hráči Zděchova na hřišti kralovali. Třikrát se trefil Nadýmáček, dvě branky přidali Michálek s Hajdou, po jedné Horák a Kocourek. Čestný úspěch hostů zaznamenal Děckuláček.

ŠTUDLOV – STŘELNÁ 0:7 (0:3)

Hosté po celý zápas jasně kralovali a domácí borce prakticky k ničemu nepustili. Již do poločasu bylo rozhodnuto a střelecká exhibice pokračovala i po přestávce. Tři branky vítězů vstřelil Aleš Vašků, po jedné přidali Pavel Maršalík, Jiří Kostelič, Rostislav Smolík a Josef Filák

LAČNOV – LIDEČKO B odloženo 29. srpna.

IV. TŘÍDA SKUPINA B

POLIČNÁ B – JABLŮNKA B 3:2 (0:0)

Domácí, výrazně posíleni hráči z A mužstva, vyvinuli velký tlak a vytvořili si řadu šancí, které gólově neproměnili. Hosté se dostávali do gólových šancí většinou střelbou z dálky. Po bezbrankovém poločase otevřel skóre utkání v 58. minutě Dunkl – 1:0.

Po hodině hry zvyšoval krásnou střelou Siner na 2:0. Hosté v 65. minutě ze skrumáže snížili Ovčačíkem na 2:1 a v 82. minutě dokonce Václavíkem srovnali na 2:2.

Trenér domácích laxní přístup ke hře zkusil zlomit překombinováním sestavy, což se mu vyplatilo. V 87. po centru Šrámka Siner hlavou strhl vítězství na domácí stranu.

KLADERUBY – MIKULŮVKA 4:6 (3:3)

Domácí dobře začali, vedli 3:1, ale ještě před přestávkou jim došel dech. Druhý poločas již ovládli hráči Mikulůvky a zaslouženě si vezou tři body. Za domácí vstřelil dvě branky Valuch, po jedné přidali Žlebek a Kubeša. Hostující Zámrský byl autorem hattricku, po jedné brance vstřelili Jasný, Herber a Tomšík.

JUŘINKA B – JASENICE 0:1 (0:1)

Hostům letos vyšel vstup do soutěže a po dvou kolech jsou na čele tabulky. V tomto utkání měli ale více štěstí, radost jim přinesla branka Michala Neubergra.

VEL. LHOTA – JARCOVÁ 3:3 (0:2)

Domácí zachraňovali bod v poslední desetiminutovce. V prvním poločase pustili soupeře do dvoubrankového vedení. Ve druhé části sice snížili, ale Jarcová opět utekla na rozdíl dvou branek.

Mohutný finiš v 80. minutě přinesl snížení a v 85. minutě vyrovnání. Branky za domácí stříleli Čunek, Snoza a Pavelka. Za hosty byl úspěšný Krus, Erik Klvánek a Folta.

VLADIMÍR ŠTĚPÁN