(O nehodě jsme informovali ZDE) Hrací plocha byla nehodou poškozena a pošpiněna a poslední dva zápasy fotbalového turnaje Fastav Cup se na ní nedaly odhrát. Závěrečné utkání skupiny B Fastav Cupu mezi Vsetínem B a Ústím se tak vůbec neuskutečnilo. „Umělku máme stále špinavou a místy i potrhanou. Nejprve se musí opravit a vyčistit," uvedl předseda FC Vsetín Tomáš Petružela.

Vítěz skupiny B byl nicméně i před nehodou jasný. „S Ústím jsme se dohodli a ostatní soupeři s tím souhlasili, že neuskutečněný zápas se nebude započítávat do tabulky. Týmu Ústí vrátíme část startovného, která by byla vyčerpána na zrušený zápas," uvedl Petržela.

Poslední zápas skupiny A mezi Ratiboří a Semetínem ale bylo potřeba dohrát, azyl našli fotbalisté na kvalitně připraveném trávníku prvně jmenovaného týmu.

RATIBOŘ – SEMETÍN 1:2 (1:1)

„Zápas přinesl asi stejný počet šancí na obou stranách, ale v poli byl Semetín fotbalovější. My jsme dva dny chystali hřiště, aby bylo kvalitně připravené. Samozřejmě událost na Vsetíně byla čarou přes nás rozpočet, chtěli jsme poprvé hrát tady až mistrák," řekl trenér Ratiboře Lubomír Stančík.

„Byl to dobrý zápas, o tu branku jsme byli lepší, i když jsme dnes přijeli jen ve 12 lidech. Kádr máme pro jaro dotvořený. Přišli Fröhlich s Měrkou, odešel Palička do Zděchova," dodal trenér Semetína Vítězslav Sacher.

Branky: Filip Zubík – Miroslav Smýkal 2.