Skvělou formu si ve skupině A udržují hráči Hovězí a Kateřinic, kteří se se svými soupeři vůbec nemazlili a uštědřili jim kruté debakly. V zápase Hrachovce s Choryní předvedli hráči několik boxerských vložek.

ZT GULÁŠFEST VAL. MEZIŘÍČÍ
5. KOLO – 12. – 14. ÚNORA 2010

SKUPINA A

HOVĚZÍ – VAL. MEZIŘÍČÍ B 7:2 (2:2)
Branky: Zádilský 4, Kovář 2, Štrbík –Vajgl, Ondruch.

VAL. BYSTŘICE – KATEŘINICE 1:6 (0:1)
Branky: Marák – Zetek 2, Válek 2, Peredarjuk, Novosad.

JUŘINKA – LHOTA U VS. 3:0 (1:0)
Branky: Strnad, Kocián, Škařupa.

PODLESÍ – JABLŮNKA 2:3 (0:1)
Branky: Tydlačka, Gajdoš - Tomšík 2, Tomeček.

SKUPINA B

ZAŠOVÁ – ZUBŘÍ 2:4 (2:2)

Sousedské derby měli po většinu zápasu pod kontrolou hráči Zubří. První sice zahrozili Zašovjané, ale před Martinkem dlouhý míč s přehledem zlikvidoval Barabáš. V 8. minutě obrana Zašové propadla při rohu – Hadaš nevyběhl, Pšenica si nepohlídal hráče a Mičkal se jen uklonil – 0:1. Po čtvrthodině hry se do šance dostal zašovský Pšenica, ale Barabáš skvěle zmenšil střelecký úhel. V 17. minutě šel sám na brankáře Chumchal, ale v jasné šanci mířil vedle. Zašovský brankář byl záhy v plné pernamenci, když skvěle zlikvidoval střelu Chumchala a dělovku Libora Raždíka vytáhl ze šibenice. Na druhé straně chytal v pohodě i Barabáš a předvedl krásný zákrok proti trestnému kopu Pšenici. Ve 27. minutě rychlý Drda vyslal po brejku lehkou střelu, ale gólman Zašové uklouzl a míč mu propadl do sítě – 0:2. Záhy mohl zvýšit Drda, ale sólo poslal vedle branky. Poslední pasáž první půle ale patřila Zašové. Ve 35. minutě se dostal do šance Martinek, Barabáš stačil jeho střelu vyrazit, ale pohotový Brňovják doklepl – 1:2. O dvě minuty později po křídle unikl Brňovják a jeho zpětná přihrávka na malé vápno neměla chybu – Holiš 2:2. Jenže druhý poločas měl pouze jednoho hrdinu – zuberské fotbalisty. V úvodu ještě Hadaš chytil šanci Jurajdovi, ale v 50. minutě poslal Chumchal do uličky Drdu, a ten nadvakrát mířil do sítě – 2:3. Fotbalisté Zašové se rozhádali a jejich verbální projev připomínal arabskou tržnici. Zbytek zápasu byl soubojem brankáře Hadaše s útočníky Zubří. Postupně vychytal brejk Drdy a vytáhl dělovku Chumchala ze šibenice. Kapituloval až v 70. minutě, kdy Drda ukázal obráncům záda – 2:4. Potom ještě byl v pokutovém území sražen Šustáček, ale Hadaš Jurajdovi penaltu chytil. Zašová ohrozila Barabáše ve druhé půli pouze jednou. Trestný kop Trtíka v 78. minutě gólmana pouze zahřál.
Branky: Brňovják, Holiš – Drda 3, Mičkal.

Sestavy: Zašová: Hadaš – Štěpán, Andrys, Chlevišťan, Bublík – Holiš, Pšenica, Trtík, Pobořil – Brňovják, Martinek. Zubří: Barabáš – Pavlica, J. Raždík, Jurajda, Hejný – Pavlíček, Mičkal, L. Raždík, Ondřej – Chumchal, Drda. Střídali: J. Šustáček, Krupa, Dlabaja, Mitáš, Jurka.

JANOVÁ – DOLNÍ BEČVA 3:3 (1:0)
Branky: Fojtů, Filgas, vlastní – Paprskář, Marek, Juráň.

HRACHOVEC – CHORYNĚ 3:3 (1:1)
Ve večerním zápase šli do vedení hráči Choryně, když Mácha proměnil penaltu za faul Adamíka. Těsně před přestávkou z tresného kopu přesně mířil Libor Vrána – 1:1. Stejný hráč krátce po změně stran poslal Hrachovec do vedení. Jenže potom se nedomluvili Adamík s brankářem Vaiglem a Lubomír Hadvičák trestal – 2:2. V 66. minutě zatáhl po křídle míč Fabián a přesným centrem našel Radka Vaigla – 3:2. Potom bylo na hřišti rušno a hráči předvedli několik boxerských vložek, které rozhodčí ocenil dvěma červenými kartami. Z poslední akce zápasu si Tvrdoň povodil tři hrachovecké obránce a vyrovnal na 3:3.
Branky: L. Vrána 2, R. Vaigl – Mácha, L. Hadvičák, Tvrdoň.

POLIČNÁ – STŘÍTEŽ 3:9 (0:2)
Branky: Marek 2, Strnka – Huba 2, Mičkal 2, Dibelka, Telecký, Melichařík, Kuběj, Lušovský.
SKUPINA C

HALENKOV – POLICE 2:2 (0:0)
Branky: Pasulka, Krejčí – Hlavica, Jurečka.

BRANKY – VAL. MEZIŘÍČÍ JUN. 2:6 (0:1)
Branky: Juršťák 2 – Mizera 2, Horák 2, Odstrčil, Žáček.

LESKOVEC – KRHOVÁ 2:2 (0:0)
Branky: Vlha, Vychopeň – Grygařík, Beneš.

LIPTÁL – HUSLENKY 3:0 (1:0)
Branky: Mikel, Urban, Blanarčík.
SKUPINA E

VAL. MEZIŘÍČÍ – HOLEŠOV ŽENY 1:0 (0:0)
Branka: Ondřejková.