VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky mládežnického fotbalu v ČR

Zlínský kraj - Naplno se poslední prázdninový víkend rozjely téměř všechny mládežnické fotbalové soutěže, ze kterých vám přinášíme ty nejvyšší v rámci Krajského fotbalového svazu ve Zlíně.

31.8.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

DOROSTENECKÁ LIGA

6. kolo: Brno – Karviná 0:1 (0:1), 28. Berešík (pen.), Příbram – Sigma Olomouc 2:1 (0:1), 56. Januška (pen.), 74. Ayong – 41. Látal, 1. FC Slovácko – FK Jablonec 1:1 (0:0), 72. Křivánek (pen.) – 49. Jelínek, FK Mladá Boleslav – Dynamo České Budějovice 2:0 (1:0), 16. Novák, 90. Komárek, Pardubice – Zlín 2:1 (1:0), 45. Gašpar, 80. Formáček, Opava – Bohemians Praha 1905 3:0 (2:0), 20. Kolísek, 27. a 89. Helebrand, Jihlava – FC Hradec Králové 1:0 (1:0), 13. Kolčava, FK Teplice – SK Slavia Praha 0:2 (0:1), 11. Badocha, 58. Zeman (pen.), AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 5:1 (0:0), 46. Pulkrab, 56. Mustedanagič, 65. Březina (pen.), 72. Mareček, 73. Turyna – 70. Matějka (pen.).

1. Příbram 7 5 1 1 20:8 16
2. Sparta 5 5 0 0 19:3 15
3. Ml. Boleslav 6 4 2 0 9:2 14
4. Teplice 7 4 1 2 10:8 13
5. Hr. Králové 7 3 3 1 16:9 12
6. Slovácko 7 3 2 2 11:8 11
7. Baník Ostrava 4 3 0 1 11:5 9
8. Opava. 6 3 0 3 5:11 9
9. Sigma 5 2 2 1 5:3 8
10. Jablonec 5 2 2 1 6:6 8
11. Jihlava 6 2 2 2 5:9 8
12. Karviná 6 2 1 3 10:7 7
13. Plzeň 7 1 3 3 7:11 6
14. Zlín 7 2 0 5 8:15 6
15. Slavia 6 1 3 2 4:11 6
16. Pardubice. 6 1 2 3 7:13 5
17. Č. Budějovice 7 1 2 4 6:15 5
18. Bohemians 5 1 0 4 6:9 3
19. Brno 3 0 0 3 2:7 0
20. Liberec 4 0 0 4 3:10 0

MSDL U19

4. kolo: Šumperk – Hlučín 1:0 (1:0), 9. Rýznar (pen.), Třinec – Vítkovice 1:2 (1:1), 31. Melecký – 24. a 89. Mládek, Znojmo – Kroměříž 2:0 (0:0), 52. Landšperský, 58. Švejkar, Sparta Brno – Vyškov 1:1 (1:0), 2. Borovský – 47. Mazel, Líšeň – Prostějov 3:1 (2:1), 12. Kotoun, 23. Vajgara, 58. Hudec – 45. Matocha, Hodonín – Frýdek-Místek 0:3 (0:1), 31. Šafner (pen.), 70. Janošec, 87. Kahánek.

1. Frýdek-Místek 3 2 0 1 8:3 6
2. Hlučín 2 2 0 0 5:1 6
3. Kroměříž 3 2 0 1 6:4 6
4. Hodonín 3 2 0 1 3:4 6
5. Olomouc 2 1 1 0 4:2 4
6. Znojmo 2 1 1 0 3:1 4
7. Líšeň 2 1 0 1 3:2 3
8. Vítkovice 1 1 0 0 2:1 3
9. Třinec 3 1 0 2 3:5 3
10. Sparta Brno 3 0 1 2 3:7 1
11. Vyškov 3 0 1 2 3:7 1
12. Šumperk 1 0 0 1 0:3 0
13. Prostějov 2 0 0 2 1:4 0

U17

4. kolo: Hlučín – Znojmo 1:2 (1:1), 11. Velička – 35. Švarc, 49. Škárka, Sigma Olomouc – Hodonín 13:0 (3:0), 28. Matoušek, 29. Jankovič, 34. Matoušek, 43. Matoušek, 46. Neuer, 51. Baďura, 54. Zlatohlávek, 65. Zmrzlý, 69. Matoušek, 73. Zmrzlý, 75. Spáčil, 76. Zlatohlávek, 78. Jankovič. Vyškov – HFK Olomouc 2:1 (1:0), 35. Slunský, 72. Husár – 78. Zacpal, Zlín – Vítkovice 6:0 (3:0), 1., 18. a 21. Hellebrand, 48. Daněk, 62. Slaměna, 74. Váňa. Baník Ostrava – Slovácko 4:0 (2:0), 4. Najt, 35., 45. a 55. Buchta, Brno – Opava 5:0 (3:0), 4. Moučka, 10. Krejčí (pen.), 31. Jambor, 72. Rogožan, 78. Holman, Kroměříž – Jihlava 2:10 (0:4), 64. Fekar, 74. Moravec – 2., 63. a 75. Trojánek Tomáš, 7., 22. a 56. Lorenc, 32. Matulka, 43. Šteffl, 61. Řezáč, 65. Chlumský, Karviná – Třinec 1:1 (1:1), 38. Swaczyna – 12. Ceniga, Frýdek-Místek – Prostějov 6:4 (2:2), 23. Křenek, 31. Sedláček, 52., 54, a 65. Janša, 69. Mrkvička – 12. Sedlák, 15., 59. a 78. Holub.

1. Ostrava 6 6 0 0 36:3 18
2. Brno 6 6 0 0 25:3 18
3. Sigma Olomouc 6 5 1 0 31:2 16
4. Zlín 5 5 0 0 26:2 15
5. Slovácko 6 5 0 1 22:4 15
6. Karviná 5 4 1 0 22:5 13
7. Jihlava 6 3 1 2 17:8 10
8. Frýdek-Místek 6 3 0 3 20:13 9
9. Kroměříž 6 3 0 3 9:20 9
10. Vyškov 5 3 0 2 8:22 9
11. Prostějov 6 2 0 4 19:20 6
12. Opava 6 2 0 4 7:17 6
13. Vítkovice 6 1 0 5 3:19 3
14. Znojmo 5 1 0 4 3:24 3
15. Hlučín 6 1 0 5 8:33 3
16. Třinec 6 0 1 5 3:10 1
17. HFK Olomouc 6 0 0 6 5:22 0
18. Hodonín 6 0 0 6 1:38 0

U16

4. kolo: Hlučín – Znojmo 2:2 (0:1), 47. Hurina, 77. Bílý (pen.) – 40. Stupár, 43. Merhaut, Sigma Olomouc – Hodonín 9:0 (3:0), 1. Wencl, 29. Raab, 39. David, 41. Beňa, 60. a 78. Řípa, 71. a 76. Dubnický, 55. Přikryl., Vyškov – HFK Olomouc 4:1 (1:1), 29. a 65. Lukášek, 55. Aujenský, 56. Machálek, – 31. Kamelandr, Zlín – Vítkovice 0:1 (0:0), 48. Gregus, Baník Ostrava – Slovácko 3:0 (3:0), 2. Heller, 17. Žák, 30. Urban, Zbrojovka Brno – Opava 2:1 (0:0), 56. Pachlopník – 64. Blažej (vl.), 73. Koschatzký (pen.), Kroměříž – Jihlava 1:4 (1:2), 29. Macháček – 35. a 48. Lokvenc, 35. Šmíd, 71. Pavlas (pen.), Karviná – Třinec 4:0 (0:0), 15. Bijok, 21. Brzóska, 36. a 43. Szotkowski, Frýdek-Místek – Prostějov 3:2 (1:1), 33. a 68. Hajnoš, 73. Buchlovský – 25. Marčík, 64. Zatloukal.

1. Sigma Olomouc 6 6 0 0 38:5 18
2. Baník Ostrava 6 6 0 0 27:5 18
3. Zbrojovka Brno 6 5 1 0 26:5 16
4. Slovácko 6 4 0 2 25:5 12
5. Zlín 5 4 0 1 16:2 12
6. Karviná 5 4 0 1 20:7 12
7. Prostějov 6 3 1 2 20:14 10
8. Frýdek-Místek 6 3 1 2 19:13 10
9. Vítkovice 6 3 0 3 13:9 9
10. Jihlava 6 3 0 3 15:14 9
11. Opava 6 2 0 4 12:10 6
12. Kroměříž 6 2 0 4 6:20 6
13. Hlučín 6 1 2 3 9:18 5
14. HFK Olomouc 5 1 0 4 3:21 3
15. Třinec 6 1 0 5 9:31 3
16. Znojmo 5 0 1 4 3:20 1
17. Vyškov 4 0 0 4 5:15 0
18. Hodonín 6 0 0 6 0:52 0

MSD

Divize D

Sparta Brno – Boskovice 6:1 (2:0). 4. Zeman Lukáš, 41. Zlámal Aleš, 57. Šmíd Lambert, 74. Valíček Mikuláš, 90. Kohoutek Petr, 91. Kohoutek Petr – 61. Grenar David. Bohunice – Kyjov 5:1 (3:0) 1. Kukumberg Jakub, 31. Bachdasaryan Armen, 44. Mach Petr, 53. Bachdasaryan Armen, 78. Urbánek Petr – 76. Výstup Vlastimil. Líšeň – Žďár 0:3 (0:1) 39. Peňáz Tomáš, 55. Janů Tomáš, 5. Sláma Bohumír. Třebíč – Otrokovice 2:4 (1:1) 34. Vícena Ondřej, 50. Pecka Jan (pen.) – 22. Smejkal Tomáš, 55. Tomaštík Michal, 71. Červenka Petr, 82. Mizera David. Svratka Brno – Velké Meziříčí 9:1 (2:0) 41. Grůza Josef, 45. Grůza Josef, 48. Měchura Tomáš, 53. Měchura Tomáš, 55. Měchura Tomáš, 88. Měchura Tomáš, 58. Chráscina Tomáš, 72. Fojtl Zdeněk, 76. Slouka Petr – 89. Mužátko Filip, Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:2 (0:0) 72. Mazač Tomáš, 79. Mazač Tomáš – 59. Megela Dominik, 89. Fikar Daniel, Vrchovina – Břeclav 2:2 (0:1) 47. Bárta Vojtěch (pen.), 59. Blažíček Radek – 12. Kacr Viktor, 51. Tichý Richard (pen.).

1. Blansko 4 2 1 1 7:2 7
2. Vrchovina 4 2 1 1 7:5 7
3. Rosice 4 2 1 1 6:4 7
4. Přerov 4 2 1 1 4:5 7
5. Uherský Brod 3 2 0 1 4:3 6
6. Hodonín 3 2 0 1 4:4 6
7. FK Pelhřimov, o.s. 4 2 0 2 10:11 6
8. Polná 3 2 0 1 4:5 6
9. Kozlovice 4 1 2 1 8:8 5
10. Stará Říše 4 1 2 1 3:3 5
11. Bystřice n. P. 4 1 2 1 9:10 5
12. Žďár nad Sázavou 4 1 1 2 6:3 4
13. Ždírec nad Doubravou 3 1 0 2 5:6 3
14. Tasovice 3 0 2 1 4:5 2
15. Havlíčkův Brod 4 0 2 2 3:6 2
16. Šumperk 3 0 1 2 3:7 1
MLADŠÍ – 4. kolo: Sparta Brno – Boskovice 6:1 (3:0) 23. Adamec Petr, 28. Bartoněk Jakub, 37. Hejátko Filip, 71. Šubert Michal, 76. Adamec Petr, 79. Zeman Radim – 55. Štěrba Daniel, Bohunice – Kyjov 1:2 (1:0) 17. Bikár Miroslav – 45. Čadílek Jan, 66. Něnička Erik (pen.), Líšeň – Žďár 3:2 (3:1) 2. Mikeš Miroslav, 20. Mikeš Miroslav, 23. Zbitek Jakub – 18. Sláma Libor, 42. Kachlík Marek, Třebíč – Otrokovice 1:0 (1:0) 24. Rybníček Patrik, Pelhřimov – Havlíčkův Brod 6:3 (4:1) 7. Mazač Tomáš, 30. Mazač Tomáš, 34. Mazač Tomáš, 14. Kotek Vojtěch, 58. Honzl Jiří, 69. Špaček Pavel – 5. Kocman Václav, 50. Jirák Filip, 80. Tajovský Tadeáš, Svratka Brno – Velké Meziříčí 4:1 (1:0) 19. Grošov David, 46. Grošov David, 47. Grošov David, 61. Grošov David (pen.) – 53. Škrdla Jakub, Vrchovina – Břeclav 2:1 (2:0) 19. Nečas František, 23. Nečas František – 76. Herman Šimon.

1. Svratka Brno 4 4 0 0 11:4 12
2. Blansko 3 3 0 0 13:4 9
3. Třebíč 4 3 0 1 10:8 9
4. Líšeň 3 2 1 0 13:5 7
5. Žďár 3 2 0 1 9:4 6
6. Kyjov 4 2 0 2 5:6 6
7. Pelhřimov 4 2 0 2 10:13 6
8. Otrokovice 3 1 1 1 5:4 4
9. Vrchovina 4 1 1 2 7:11 4
10. Břeclav 3 1 0 2 6:5 3
11. Velké Meziříčí 4 1 0 3 12:14 3
12. Sparta Brno 3 1 0 2 9:11 3
13. Havlíčkův Brod 4 1 0 3 13:15 3
14. Boskovice 3 0 1 2 2:11 1
15. Bohunice 3 0 0 3 1:11 0

SKUPINA E

Starší – 4. kolo: Valašské Meziříčí – Slavia Opava 4:1 (3:1) 3. Poláček Libor, 42. Bulla Štěpán, 44. Poláček Libor, 76. Čaňo Kryštof – 41. Džemla Adam, Viktorie Přerov – Nový Jičín 4:1 (1:0) 5. Dýčka Vilém (pen.), 89. Rybka Martin, 56. Vajda Lukáš, 88. Navrátil Tomáš – 53. Hatlapatka Daniel, Havířov – Čechovice 6:2 (4:1) 9. Mikulec Michal, 18. Mičík Daniel, 28. Čižmář Filip, 44. Čižmář Filip, 65. Čižmář Filip, 86. Marek Filip – 34. Wolker Jakub, 49. Foret Pavel, Krnov – Orlová – Lutyně 2:4 (0:2) 73. Chrobák Václav, 92. Pohludka Petr (vl.) – 4. Brevčinský Dominik, 20. Pulicar Nikolas, 49. Karkoschka Richard (vl.), 85. Brevčinský Dominik, Jeseník – Uničov 1:3 (0:2) 68. Knebl Josef – 2. Vaněk Kamil, 44. Holouš Jiří, 55. Kuba David, Zubr Přerov – Šumperk 2:0 (1:0) 17. Goldemund Roman, 70. Goldemund Roman, Hranice – Zábřeh 6:0 (3:0) 1. Frydrych Jakub, 37. Mičkal Adam, 42. Kovařčík Patrik (pen.), 57. Vladař Pavel, 76. Částečka Tomáš, 80. Bartoš Jakub

1. Valašské Meziříčí 3 3 0 0 16:2 9
2. Vsetín 3 3 0 0 12:4 9
3. Slavia Opava 3 3 0 0 10:3 9
4. Viktorie Přerov 4 3 0 1 9:4 9
5. Uničov 4 3 0 1 8:4 9
6. Zubr Přerov 3 2 0 1 11:5 6
7. Nový Jičín 4 2 0 2 12:11 6
8. Orlová – Lutyně 4 2 0 2 10:13 6
9. Hranice 4 1 1 2 10:7 4
10. Šumperk 4 1 1 2 8:6 4
11. Havířov 4 1 1 2 9:12 4
12. Krnov 3 1 0 2 7:11 3
13. Čechovice 4 0 1 3 4:19 1
14. Jeseník 3 0 0 3 2:10 0
15. Zábřeh 4 0 0 4 2:19 0
MLADŠÍ – 4. kolo: Valašské Meziříčí – Opava 0:0, Přerov – Nový Jičín 1:0 (1:0) 10. Gerold Robin, Havířov – Čechovice 0:2 (0:2) 13. Bašný Petr, 35. Nadýmáček Jakub, Krnov – Orlová – Lutyně 11:2 (6:0) 3. Tümmler Nicolas, 5. Rys Bruno, 19. Rys Bruno, 55. Rys Bruno, 17. Tichavský Alexandr, 54. Grajciar Daniel, 59. Grajciar Daniel, 11. Mitura Michal, 24. Mitura Michal, 49. Mitura Michal, 64. Tomášek Václav – 77. Koník Lukáš, 37. Fojtík Tomáš, Jeseník – Uničov 1:3 (0:1) 41. Hapala Adam – 17. Vajda Jaroslav, 60. Weigel Tomáš, 79. Křivánek David, Přerov – Šumperk 0:13 (0:5) 9. Navrátil Filip, 27. Paclík Ondřej, 28. Vejchoda Marek, 30. Haša Tomáš, 32. Nosál Tomáš, 41. Vejchoda Marek, 43. Navrátil Filip, 53. Navrátil Filip, 59. Paclík Ondřej, 60. Simon Vojtěch, 62. Arbeit Marek, 64. Paclík Ondřej, 75. Simon Vojtěch, Hranice – Zábřeh 6:0 (5:0) 4. Zobaník Jakub, 17. Kuchař Daniel, 19. Zobaník Jakub, 27. Jemelka Vojtěch, 33. Jemelka Vojtěch, 70. Šustal Vojtěch

1. Viktorie Přerov 4 4 0 0 11:1 12
2. Hranice 4 3 1 0 20:1 10
3. Valašské Meziříčí 4 3 1 0 15:3 10
4. Krnov 3 3 0 0 22:3 9
5. Šumperk 4 3 0 1 24:5 9
6. Vsetín 3 2 1 0 13:5 7
7. Uničov 4 2 0 2 6:9 6
8. Zábřeh 4 2 0 2 8:15 6
9. Čechovice 4 1 1 2 5:14 4
10. Opava 4 1 1 2 3:15 4
11. Nový Jičín 4 1 0 3 8:5 3
12. Jeseník 3 0 1 2 4:11 1
13. Havířov 4 0 0 4 4:16 0
14. Orlová – Lutyně 4 0 0 4 4:24 0
15. Zubr Přerov 3 0 0 3 1:21 0

SpSM

TOP U15

2. kolo: Zbrojovka Brno-Karviná 7:1 (3:0), Barša 2, vlastní, Konečný, Vorlický, Svoboda M., Svoboda A. – Lalík.

4. kolo: Jihlava-Hlučín 4:0 (1:0), Malata 2, Pojezný, Vošmera, Zbrojovka Brno-Opava 1:2 (1:1), Gruber – Kuča, Gorčica, Zlín-Vítkovice 2:0 (0:0), Hellebrand 2, Sigma Olomouc-Karviná 2:0 (0:0), Malacka, Filípek P., Ostrava-Prostějov 3:2 (1:2), Wojatschke, Streit, Holub – Škrabal, Zrník.

1. Sigma Olomouc 5 4 0 1 19:10 12
2. Zlín 4 4 0 0 11:2 12
3. Zbrojovka Brno 4 3 0 1 19:3 9
4. Ostrava 4 3 0 1 13:5 9
5. Fr. Místek 3 3 0 0 11:6 9
6. Opava 5 3 0 2 8:10 9
7. Slovácko 4 2 0 2 10:10 6
8. Jihlava 5 2 0 3 12:14 6
9. Prostějov 3 1 0 2 6:8 3
10. Vítkovice 4 0 0 4 5:12 0
11. Hlučín 5 0 0 5 5:22 0
12. Karviná 4 0 0 4 3:20 0
Kanonýři: 8 – Švrček (Slovácko), 7 – Wojatschke (Ostrava), 6 – Malata (jihlava), Hellebrand (Zlín).

TOP U14

2. kolo: Zbrojovka Brno-Karviná 11:0 (8:0), Svoboda A. 6, Vorlický 4, Aldin.

4. kolo: Jihlava-Hlučín 4:1 (3:1), Nehyba, Savi, Jiránek, Zástěra – Buchvaldek, Zbrojovka Brno-Opava 14:0 (8:0), Svoboda A. 5, Vorlický 5, Ondrášek 2, Aldin 2, Zlín-Vítkovice 4:0 (4:0), Dušek 2, Lehký 2, Sigma Olomouc-Karviná 4:0 (0:0), Nováček 2, Raclavský 2, Ostrava-Prostějov 3:0 (1:0), Plaček, Konečný, Holaň.

1. Zbrojovka Brno 4 4 0 0 44:0 12
2. Sigma Olomouc 5 3 2 0 17:7 11
3. Ostrava 4 3 1 0 20:2 10
4. Jihlava 5 2 1 2 12:8 7
5. Fr. Místek 3 2 1 0 11:7 7
6. Zlín 4 2 0 2 6:5 6
7. Prostějov 3 2 0 1 11:7 7
8. Hlučín 5 1 1 3 7:20 4
9. Slovácko 4 1 0 3 5:11 3
10. Karviná 4 1 0 3 2:20 3
11. Opava 5 1 0 4 3:38 3
12. Vítkovice 4 0 0 4 3:11 0
Kanonýři: 20 – Svoboda A., Vorlický (oba Zbrojovka), 8 – Plaček (Ostrava).

JIH U15

3. kolo: Vyškov – Kroměříž 1:10 (0:8, Lžičař – Sedláček 4, Vojáček 2, Horčička, Otáhal, Oračko, Sigmund. 4. kolo: Třebíč – Hodonín 1:4 (1:2), Čermák – Zemánek 2, Bálka, Čech, Vyškov – Sparta Brno 0:4 (0:2), Šenkyřík, Banda, Kuba, Kříž.

1. Hodonín 4 4 0 0 16:2 12
2. Kroměříž 3 3 0 0 20:2 9
3. Sparta Brno 3 3 0 0 10:2 9
4. Havl. Brod 3 1 0 2 4:6 3
5. Znojmo 3 1 0 2 2:4 3
6. Třebíč 4 1 0 3 13:17 3
7. Líšeň 2 0 0 2 1:8 0
8. Vyškov 4 0 0 4 3:28 0
Kanonýři: 6 – Zemánek (Hodonín), Sedláček (Kroměříž), 5 – Čermák (Třebíč).

JIH U14

3. kolo: Vyškov – Kroměříž 0:11 (0:6), Heinz 2, Topič 2, Kolář, Kratochvíla, Knap, Pecina, Dočkal, Hanák, Kozubík.

4. kolo: Třebíč – Hodonín 4:3 (3:3), Majerčák, Němeček, Ševčík, Zacha – Petrucha, Knotek, Jahoda, Vyškov – Sparta Brno 2:5 (0:2), Zimmermann, Kresta – Hovězák, Šlechtický, Hrachovina, Polák, Balajka.

1. Třebíč 4 3 0 1 21:8 9
2. Sparta Brno 3 3 0 0 14:4 9
3. Hodonín 4 2 1 1 17:9 7
4. Kroměříž 4 2 0 1 14:5 6
5. Líšeň 2 1 1 0 7:3 4
6. Havlíčkův Brod 3 1 0 2 12:11 3
7. Znojmo 3 0 0 3 1:13 0
8. Vyškov 4 0 0 4 4:37 0
Kanonýři: 8 – Knotek (Hodonín), 7 – Ševčík (Třebíč), 5 – Skočovský (Sparta Brno)

JIH U13

3. kolo: Sparta Brno – Znojmo 19:4 (6:3), Stropsa 4, Vlček J. 4, Mandinec 3, Kovařík 2, Čamrda 2, vlastní, Valášek, Novák, Bartoš – Vorel, Vecheta, Škopek, Pokorný

4. kolo: Znojmo – Zlín 8:8 (3:3), Vecheta 2, Kohoutek, Dvořák, Prágr, Pokorný, Škopek, Fiby – Albert F. 2, Hartman, Novák, Číž, Kořének, Kolenič, Jahodík, Vyškov – Sparta Brno 1:16 (1:10), Caner – Stropsa 4, Mandinec 3, Kovařík 2, Benjamin 2, Vykoukal, Novák, Valášek, Grabec, Džupeňuk, Líšeň – Třebíč 9:20 (4:9), Přikryl 2, Toczyski 2, Urban, Pařil, Gill, Válek, Stojková – Zahrádka 5, Bulička 3, Dvořák 2, Kontorád 2, Jurda 2, Pcohop, Pánek, Noháček, Orawski, Křeček, Křehlík, Havl. Brod – Jihlava 2:31 (0:20), Miška, Krupauer – Homolka 10, Sekan 3, Jiroušek 3, Vítek 3, Přidal 2, Pekárek 2, Dohnal 2, Smejkal 2, Krejčí, Pospíchal Valenta, Wiederlechner, Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno 3:8 (1:6), Hadaš, Daněk – Kvapil – Březina 2, Rajčynec, Riedl, Jambor, Kocůrek, Alexa, Zach, Kroměříž – Slovácko 1:27 (0:17), Linda – Kadlček 6, Obadal 5, Chodura 4, Kraváček 3, Otevřel 2, Košíř, Řezník, Měšťánek, Zbytek, Pummer, Horáček, Absolon, Hodoní – Prostějov 6:14 (3:9), Jáger 4, Tománek, Stoček – Vyhlídal 5, Klimeš 3, Škrabal 2, Horák, Gottwald, Robeš, Crhonek.

1. Slovácko 4 4 0 0 108:12 12
2. Jihlava 4 3 0 1 85:25 9
3. Zbrojovka Brno 3 3 0 0 59:7 9
4. Sparta Brno 3 3 0 0 48:6 9
5. Prostějov 4 3 0 1 48:33 9
6. Zlín 4 2 1 1 55:26 7
7. Znojmo 4 2 1 1 43:33 7
8. Třebíč 4 2 0 2 46:59 6
9. Sigma Olomouc 3 0 1 2 25:23 3
10. Hodonín 4 1 0 3 31:50 3
11. Vyškov 4 1 0 3 21:40 3
12. Kroměříž 4 0 0 4 3:76 0
13. Havlíčkův Brod 3 0 0 3 7:86 0
14. Líšeň 4 0 0 4 16:119 0
Kanonýři: 18 – Homolka (Jihlava), 16 – Obadal, 15 – Zbytek (oba Slovácko), Vítek (Jihlava)

JIH U12

3. kolo: Sparta Brno – Znojmo 10:7 (5:5), Srb 2, Zapletal 2, Dobrovodský 2, vlastní, Vlček, Kozelek, Čilingaryan – Štola 2, Ryška 2, Peterka, Poláček, Šuba. 4. kolo: Znojmo – Zlín 7:1 (1:0), vlastní, Košíček, Kozyuk, Štancl, Peterka, Bakaj, Ryška – Šmilauer, Vyškov – Sparta Brno 2:29 (2:13), Murányi, Crhonek – Špaček 5, Čilingaryan 3, Zapletal 3, Krištof 2, Bachel 2, Dobrovdoský 2, Valenta 2, Klučka, Roštinský, Kovařík, Kozelek, Sladký, Ptudký, Málek, Partus, Kučera, Kovář, Líšeň – Třebíč 11:12 5:5), Hrabec 4, Kozel 2, Novotný, Frecer, Zavadil, Hoda, Ševčík – Havlík 2, Šimánek 2, Blažek 2, Vašina, Zimmermann, Jurda, Dvořák Š., Dvořák F., Holeček, Havl. Brod – Jihlava 5:11 (2:5), Rázl, Sarmazyan, Tecl, Hladík, Trňák – Křivánek 4, Farka 4, Vaníček, Vácha, Habermann, Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno 15:11 (8:4), Ambrož 3, Vaněk 2, Dvořák 2, Kovařík 2, Stašák, Cahel, Trefil, Studený, Hrdlička, Grulich, – Galia 2, Krajčo 2, Kadeřávek 2, Havlík, Černý, Kos, Kluska, Sádecký, Kroměříž – Slovácko 13:15 (6:6), Dočkal 4, Žourek 2, Krč 2, Oračko, Košárek, Stavinoha, Hamala, Menšík – Beran 3, Stříž 2, Zapletal 2, Varmuža 2, Škrabal 2, vlastní, Tomeška, Švach, Ambros, Hodonín – Prostějov 11:3 (5:2), Grmolec 3, Slatinský 2, Miholek, Nekarda, Krist, Polanský, Beneš, Šůrek – Karásek, Navrátil, Karafiát.

1. Hodonín 4 4 0 0 59:17 12
2. Slovácko 4 4 0 0 68:32 12
3. Jihlava 4 4 0 0 53:26 12
4. Sparta Brno 3 3 0 0 53:16 9
5. Zbrojovka 3 2 0 1 66:24 6
6. Znojmo 4 2 0 2 46:22 6
7. Olomouc 3 2 0 1 44:29 6
8. Zlín 4 2 0 2 31:34 6
9. Třebíč 4 2 0 2 29:60 6
10. Vyškov 4 1 0 3 25:80 3
11. Kroměříž 4 0 0 4 35:57 0
12. Prostějov 4 0 0 4 23:50 0
13. Havl. Brod 3 0 0 3 13:47 0
14. Líšeň 4 0 0 4 27:77 0
Kanonýři: 18 – Beran (Slovácko), 12 – Grmolec (Hodonín), Křivánek (Jihlava)

U15 SEVER

1. kolo: HFK Olomouc – Šumperk 2:1 (1:0), Hnilica, Bartoník – Žaitlík, 4. kolo: Bílovec – HFK Olomouc 0:0, Hranice – Val. Meziříčí 3:7 (1:4), Waclav 2, Skácel – Vrána 3, Ryšánek 2, Šafář, Palacký, Uničov – Šumperk 4:0(2:0), Nantl 3, Mikuta, Třinec – V. Přerov 4:0 (1:0), Procházka 2, Pilch, Bujok.

1. V. Přerov 4 3 0 1 26:5 9
2. Třinec 4 3 0 1 15:4 9
3. Uničov 4 3 0 1 10:2 9
4. Bílovec 4 2 1 1 9:10 7
5. HFK Olomouc 4 2 1 1 3:9 7
6. Val. Meziříčí 4 2 0 2 15:11 6
7. Hranice 4 0 0 4 5:18 0
8. Šumperk 4 0 0 4 2:26 0
Kanonýři: 11 – Jaich (V. Přerov), 6 – Vrána (Val. Meziříčí), 5 – Jalovičor, 4 – Procházka (oba Třinec), Kobliha (V. Přerov), Nantl (Uničov).

U14 SEVER

1. kolo: HFK Olomouc – Šumperk 3:2 (0:2), Fritscher, Zapletal, Schlimbach – Musílek, Šmíd, 4. kolo: Bílovec – HFK Olomouc 4:3 (3:0), Gajdošík 2, Mikulec, Eckelsberger – Schlimbach, Krása, Brtník, Hranice – Val. Meziříčí 0:4 (0:2), Melichařík 2, Pobořil, Sovák, Uničov – Šumperk 1:1 (0:0), Hwozdecki – valstní, Třinec – V. Přerov 3:2 (0:0), Štafen, Bora, Lasota – Hošťálek, Mirvald.

1. Val. Meziříčí 4 3 0 1 20:9 9
2. Třinec 4 3 0 1 13:3 9
3. V. Přerov 4 3 0 1 13:7 9
4. HFK Olomouc 4 2 0 2 12:10 6
5. Bílovec 4 2 0 2 14:16 6
6. Hranice 4 2 0 2 7:12 6
7. Šumperk 4 0 1 3 4:14 1
8. Uničov 4 0 1 3 5:17 1
Kanonýři: 6 – Gajdošík (Bílovec), Smilek 4 – Melichařík (oba Val. Meziříčí), Schlimbach (HFK Olomouc, Bora (Třinec).

U13 SEVER

2. kolo: Vítkovice – Bílovec 8:4 (6:2), Hon 4, Hanzlík, Novotný, Klapouch, Mecner – Hrubý, Schaumann, Rozsypal, Kunz. 3. kolo: Ostrava – Hlučín 23:3 (10:0), Nevřela 6, Žák 4, Plecha 3, Vraj 3, Temel 2, Juchelka 2, Kaczor F., Souček, Sikora – vlastní, Kovala, Drozd. 4. kolo: Šumperk – HFK Olomouc 10:4 (6:1), Nízký 4, Morong 2, Elšík, Zelinka, Přikryl, Holan – Hrdlička, Lang, Perič, Černík, V. Přerov – Uničov 16:5 (6:1), Uriča 2, Obrtel 2, Kytlica 2, Cetkovský 2, Kocián, Caletka, Vařecha, Štěpánek J., Mlčoch, Kyas, Krátký, Bělka – Michalík 2, Milda 2, Štěrba, Fr. Místek – Třinec 18:2 (8:1), Šmiga 3, Mikulenka 3, Marciňa 2, Rehwald 2, Legorský, Boček, Jurga, Kolek, Hrabec, Cempírek, Vyvial, Kavka – Sabela, Benko, Hlučín – Karviná 1:17 (1:5), Levčík – Jurásek 7, Rohal 4, Jurčák 3, Molitorisz 2, Pindur, Opava – Ostrava 16:6 (7:3), Jelen 3, Manderla 3, Kramář 2, Blažej 2, Frey, Hais, Sprinz, Péter, Kollek, Henčl – Dedek, Nevřela, Chylek, Štvrtňa, Vraj, Juchelka, Vítkovice – Hranice 16:3 (8:2), Gajdušek 3, Maršál 2, Pešl 2, Holcman 2, Poniklo, Polák, Ceremugová, Máša, Mecner, Seman, Indra – Kubica 2, Cubo. 6. kolo: Opava – Třinec 24:2 (14:1), Blažej 5, Sprinz 4, Manderla 3, Kramář 3, Kollek 2, Jelen 2, Večerka 2, Henčl., Rozsypal, Frey – Rusz 2.

1. Opava 5 5 0 0 71:16 15
2. Karviná 3 3 0 0 66:5 9
3. Šumperk 4 3 0 1 33:20 9
4. V. Přerov 4 2 1 1 40:29 7
5. Vítkovice 4 2 1 1 31:20 7
6. Ostrava 3 2 0 1 57:23 6
7. Bílovec 3 2 0 1 38:14 6
8. Třinec 5 2 0 3 37:62 6
9. Fr. Místek 1 1 0 0 18:2 3
10. Hlučín 3 1 0 2 14:44 3
11. HFK Olomouc 3 0 0 3 12:28 0
12. Uničov 3 0 0 3 8:39 0
13. Val. Meziříčí 3 0 0 3 12:58 0
14. Hranice 4 0 0 4 9:86 0
Kanonýři: 21 – Jurásek, 15 – Molitorisz (oba Karviná), Manderla, 11 – Blažej, 10 – Kramář (všichni Opava), 9 – Nízký (Šumperk), 8 – Jelen (Opava), 7 – Cetkovský (V. Přerov), Nevřela (Ostrava), Toszek (Třinec), Hon (Vítkovice).

U12 SEVER

2. kolo: Vítkovice – Bílovec 19:5 (7:1), Dulínek 3, Valík 3, Bubík 2, Ďaďan 2, Látal 2, Dostalík, Strnad, Chelmecký, Segeťa, Tannert, Radvanský, Podhorný – Kunz 2, Schenk, Kořenek, Kotlár, 3. kolo: Ostrava – Hlučín 22:1 (7:0), Juřík 4, Šín 4, Michna 2, Michlík 2, Biedermann, Gryc, Rajdl, Kret, Krupička, Kedroň, Obuch, Grygar, Bitta, vlastní – Mlýnek, 4. kolo: Šumperk – HFK Olomouc 10:4 (7:1), Klimeš 4, Komínek 3, Skopal, Švéda, Schejbal – Erben 2, Tran 2, V. Přerov – Uničov 6:9 (4:7), Hošťálek 3, Verbich, Horák, Caletka – Mako 2, Vaverčák 2, Rabenseifner 2, Stejskal, Režnar, Mádr, Fr. Místek – Třinec 15:4 (5:3), Málek 4, Kaňák 3, Žáček 2, Chodura, Barčák, Koutný, Poloch, Závada, Šponer – Voznica 2, Krupa, Klimek, Hlučín – Karviná 2:10 (1:2), Šarkozy, Levčík – Bárta 4, Kaleta, Kovařík, J. Holub, R. Holub, Pomykacz, Wiechec, Opava – Ostrava 4:25 (1:11), Daniš, Zavadil, Orság, Vala – Šín 6, Kocián 4, Rajdl 3, Kedroň 3, Kret 2, Grygar 2, Obuch, Gryc, Biedermann, Michna, Bitta, Vítkovice – Hranice 25:1 (9:0), Látal 7, Dostalík 3, Šenkýř 2, Strnad 2, Harušťák 2, Kaláb, Radvanský, Tannert, Maršálek, Lyčka, Pohorelli, Toška, Kohut, Podborný – Jordán. 6. kolo: Opava – Třinec 24:5 (10:3), Orság 5, Krömer 4, Petzuch 4, Vala 3, Sedláček 2, Kokeš 2, Zavadil, Katschmarz, Pastyřík, Poštulka – Benedík 2, Voznica 2, Pieter.

1. Vítkovice 4 4 0 0 88:11 12
2. Opava 5 4 0 1 73:49 12
3. Ostrava 3 3 0 0 85:5 9
4. Karviná 3 3 0 0 45:7 9
5. Třinec 5 3 0 2 47:57 9
6. Uničov 3 2 0 1 31:19 6
7. Šumperk 4 2 0 2 28:44 6
8. Fr. Místek 1 1 0 0 15:4 3
9. Hlučín 3 1 0 2 23:36 3
10. Bílovec 3 1 0 2 33:43 3
11. HFK Olomouc 3 0 0 3 12:48 0
12. V. Přerov 4 0 0 4 24:65 0
13. Hranice 4 0 0 4 15:84 0
14. Val. Meziříčí 3 0 0 3 11:58 0
Kanonýři: 17 – Látal (Vítkovice), 16 – Vala (Opava), 14 – Voznica (Třinec), 12 – Šín (Ostrava), Krömer (Opava), 11 – Kunz (Bílovec), 10 – Kedroň ( Ostrava).

Autor: Martin Břenek

31.8.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Projekt Naši prvňáci. Ilustrační foto

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prvňáčci ze ZŠ Hovězí, Zděchov a Huslenky ve Valašském deníku

Ilustrační foto

Tři sražení chodci za jediné odpoledne

Do kostela ve Zděchově po nových schodech

Ve Zděchově dokončili dělníci první etapu stavebních prací u místního hřbitova. Projekt za jeden a půl milionu korun zahrnoval především úpravy prostranství před kostelem.

V divoké přestřelce bral Vsetín doma jenom bod

V dalším pokračování první hokejové ligy hostil Vsetín doma Frýdek – Místek. Po divokém průběhu padlo v základní hrací době deset branek. Nakonec si druhý bod navíc odvezli hosté ze severu Moravy.

AKTUALIZOVÁNO

Na krajkářském a řemeslném trhu nezdobila školu jen křehká krása krajek

FOTOGALERIE / Ze všech těch ručně vyrobených svíček, šperků, vánočních ozdob, pletených výrobků, šátků, drátěných ozdob, ozdob z kostí a spoustu krajek, které potkávali návštěvníci na letošním Valašském krajkářském a řemeslném trhu, mě zaujala nenápadná paní, která schovaná ve výklenku předváděla staré valašské řemeslo.

Škola je pro firmy vyhledávaný partner

Spolupráce školy s možnými budoucími zaměstnavateli jejích žáků byla hlavním námětem čtvrtečního kolegia ředitele Integrované střední školy Centra odborné přípravy ve Valašském Meziříčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT