V neděli Vsetín podlehl Brušperku 3:4. Domácí ztratili dobře rozehrané utkání. V 10. minutě totiž po dvou brankách Nely Ševčíkové vedli 2:0. Brušperk ale v třiačtyřicáté minutě vyrovnal na 2:2. Valašky se ještě v prvním poločase v pětačtyřicáté minutě po trefě Kocurkové znovu ujaly vedení, po změně stran už se ovšem v koncovce neprosadily. Naopak Severomoravanky dokonale otočily vývoj střetnutí. V 51. minutě Schwarzerová srovnala stav na 3:3 a v jednaosmdesáté minutě se postarala o vítězný hostující gól nehlídaná Stanjurová.

,,Úvodních dvacet minut jsme soupeřky nepustili na naši polovinu hřiště. Po nabytí dvoubrankového náskoku ale družstvo nepochopitelně polevilo v nasazení,“ zlobil se kouč Valašek Martin Pavlát.

Ten také uznal, že hosté duel dvou celků z horní poloviny tabulky vyhráli zaslouženě. ,,Od poloviny prvního poločasu byl Brušperk lepší. Hostům vycházela taktika postavená na dlouhých nakopávaných balónech. Nám chyběl důraz. Nedařila se nám ani střelba a vázla nám také souhra,“ konstatoval Pavlát.

,,Jediný komu se dařilo, byla záložnice Rýdlová, která vyhrála spoustu osobních soubojů. Nikdo další ji ale nepomáhal,“ uvedl ještě první muž lavičky Vsetína.

FC VSETÍN – BRUŠPERK 3:4 (3:2)

Branky Vsetína: Nela Ševčíková 2, Kocurková.

Vsetín: Petra Ševčíková – Zemánková, Randuchová, Prášilová, Lišková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Nela Ševčíková, Petruželová. Střídaly: Sára Janíčková, Pavlátová.