VKK – Nové Sady 1:2 (1:1)

Zápas začal pro domácí šokem. „Dostali jsme branku hned v 1. minutě po autovém vhazování a sérii chyb, kdy volná hráč uklidil míč do sítě na zadní tyči. Brzká inkasovaná branka nás však nijak nepoznamenala," začal hodnocení utkání domácí kapitán Josef Mikula. VKK vyhrávaly souboje a hrozily ze standardních situací. „Musím si postěžovat na rozhodčího. Odpískal v prvním poločase proti nám dva pokutové kopy za nedovolené hraní rukou. V prvním případě si náš hráč nakopl ruku od paty sám, ve druhém ve zdi si chránil obličej. My jsme naopak dvě penalty nekopali, zvlášť zákrok z juda na mou osobu v závěru zápasu v pokutovém území byl zcela jasný. Hostující hráč si vůbec nevšímal míče," postěžoval si na nejednotný metr rozhodčího Josef Mikula. Brankář Sváček první penaltu chytil, u druhé to jiný hostující hráč zkoušel stylem Antonína Panenky, ale trefil jen břevno.

„Vsadil bych si milion korun, že první penaltu Sváča chytí. Měli jsme toho hráče, co šel kopat nastudovaného na videu, a věděli jsme, že to kopne doprava a taky, že jo," popisoval důležitost předzápasové přípravy u pokutových kopů Mikula. VKK srovnaly krok v 37. minutě, kdy si na odražený míč počkal Škrobák a všechno přehodil šikovným obloučkem. Po přestávce domácí opět brzy inkasovali, když jeden z jejich obránců podcenil míč směřující do autu, hosté se dostali do palebné pozice na rohu pokutového území a krásně to trefili do Sváčkovy branky. Domácí bojovali alespoň o bod, ale po rohu nedal Martin Pavelka a v závěru se marně dožadovali odpískání pokutového kopu.

Branky: 37. Škrobák – 1. Škoda, 51. Blaha.
VKK: Sváček – Pavel Píšek, Mikula, Martin Pavelka, Melichařík (46. Mynarčík) – Jan Píšek, Surovec (63. Langer), Podešva, Vašut – Ondřejka, Škrobák. Trenér Dalibor Kučera.