Další utkání hrají Valaši nadcházející sobotu 12. února od 11 hodin s Frenštátem pod Radhoštěm.

VELKÉ KARLOVICE+KARO­LINKA – SUCHDOL N. O. 3:1 (2:1)

Karlovjané zatím v přípravě válí. V prvním kole zimního turnaje v Novém Jičíně rozstříleli Jeseník nad Odrou 10:1, ve druhém kole remízovali s divizním Novým Jičínem (2:2).

Pro zatím neporažený tým Velké Karlovice +Karolinka však nezačal zápas se Suchdolem zrovna šťastně. Hned ve třetí minutě šli hráči Suchdola do vedení. To však bylo na dlouhou dobu z jejich strany vše a na řadu přišli Valaši. Ještě do přestávky dali branky Škrobák a Vrážel a Karlovice vedli 2:1. Pojištění tří bodů do tabulky turnaje přidal po změně stran Červenec, který proměnil penaltu – 3:1. Karlovjané tak ani ve třetím utkání na turnaji v Novém Jičíně nepohráli a s bilancí dvou výher a jedné remízy jsou na čele tabulky skupiny A. „Dostali jsme sice první rychlý gól, ale v dalším průběhu zápasu jsme byli lepším celkem. Soupeře jsme většinu času přehrávali, jen jsme nemohli dát góly. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Pozitivní je fakt, že stejně jako v předchozích zápasech dostali hodně prostoru mladí hráči, kteří s tím naložili dobře,“ zhodnotil utkání kapitán Velkých Karlovic+Karolinky Josef Mikula, jenž je zároveň i hrajícím asistentem trenéra Ivo Davídka.

Branky VKK: Škrobák, Vrážel, Červenec z pen. Sestava VKK: Bill – Maliňák, J. Mikula, Davídek, P. Mikula – J. Kučera, Červenec, Haničák, Štuler – Škrobák, Vrážel. Trenér: Ivo Davídek.

Další výsledky 3. kola: Veřovice – Jeseník 2:4, Nový Jičín – Frenštát p. R. 0:1.