VÍTKOVICE – VKK 3:1 (1:0)

„Připadalo mi, že domácí borci nastoupili do zápasu až moc namistrovaní a dvacet minut jsme hráli podle našich not. Pak se však náš výkon zlomil první nešťastnou inkasovanou brankou. Domácí mohli vedení ještě do poločasu navýšit, ale Sváček chytal asi nejlepší zápas v našem dresu, co pamatuji. I ve druhé půli chytil pět branek. My jsme odpověděli gólovou tečí Ondřejky po střele Července a byli jsme zpátky v zápase. Nechci si stěžovat na sudího, ale jedete ven na půdu prvního, píská vás krajan z Valašska Chlevišťan a za stavu 2:1 pustí na půlce šlapák, který byl lehce k posouzení, a my inkasujeme potřetí," štvalo kapitána a asistenta trenéra Radka Maliny Josefa Mikulu.

Velké Karlovice po prohře ve Vítkovicích přezimují jako nováček poslední a trenér Radek Malina ještě není rozhodnutý, zda u týmu zůstane. „Tým šel nahoru. Začal více trénovat a kabina žije. Udržení je reálné, pokud se kádr v zimě vhodně doplní," poznamenal trenér Radek Malina.

VKK: Sváček – Maliňák (70. Zeť), Mikula, Štuler, Píšek – Křenek (55. Langer), Červenec, Vašut, Melichařík (65. Pavelka), Ondřejka – Škrobák.