HUTISKO B - VAL. SENICE 2:3 P. K. (0:1), NA PENALTY 2:5

Ve vyrovnaném zápase každý chvilku tahal pilku. Domácí dostali hloupé góly po standardní situaci a penaltě.

Střelecky se hostům opět probudil Filgas. Ajax ukázal kvalitu a nakonec si odvezl bod navíc.

Branky: Marek Zúbek, Daniel Martinát Jaroslav Šerý, Zdeněk Filgas.

LESKOVEC - ZUBŘÍ B 4:1 (3:0)

Branky: Pavel Juráň, Michal Baran, Miroslav Řezníček, Radim Čedidla Jakub Borák.

RŮŽĎKA - HOŠŤÁLKOVÁ 3:4 P. K. (2:3), NA PENALTY 3:4

Hosté to na malém hřišti podcenili. Sice vedli 1:3, ale srdcem bojující Růžďka nakonec po zásluze srovnala a vzala favoritovi bod.

Ten je pro hosty ztrátou a hozenou rukavicí pro vedoucí Jarcovou. Kdyby domácí tak bojovali každý zápas, byli by v tabulce jinde.

Branky: Petr Palát mladší 2, Vlastimil Románek Stanislav Olšák 2, Petr Daňa.

STŘELNÁ - ÚSTÍ 2:1 (1:1)

Branky: Tomáš Štrba, Vlastimil Brlica Filip Pechal.

JARCOVÁ - LOUČKA 1:2 P. K. (1:0), NA PENALTY 4:5

Domácí se nevyrovnali s několika absencemi a silným větrem. I když nastoupili hosté do páté minuty jen v devíti a do desáté minuty jen v deseti hráčích, favorit z Jarcové toho nevyužil. Kdo hrál po větru, měl tlak. V hektickém závěru mohli vyhrát oba.

Branky: Štěpán Slovák Dominik Borák.

Fanoušky Branek neodradilo od fotbalu ani nepříznivé počasí. Domácí se jim odměnili vítězstvím. FOTO: Marek Havran

BRANKY - KLADERUBY 2:0 (1:0)

Branky v derby dávala jenom vesnice, která to má ve svém názvu. Hosté se v koncovce trápili. V prvním poločase oba celky pohrdly výhodou pokutového kopu. Ve druhém poločase byli domácí důraznější v koncovce a export bodů nepovolili.

Branky: Dezider Džobák, René Bartošák.

1. Jarcová 10 8 0 1 1 30:12 25

2. Hošťálková 9 7 1 1 0 33:14 24

3. Střelná 10 7 0 0 3 27:14 21

4. Loučka 9 4 3 1 1 18:11 19

5. Krhová 9 6 0 1 2 28:22 19

6. Val. Senice 9 3 3 0 3 15:19 15

7. Hutisko B 10 2 1 2 5 20:31 10