III. TŘÍDA
JANOVÁ B – POLICE 1:2 (1:0)

Hosté se mohli ujmout vedení již ve 13. minutě Zedkem, ten ale v šanci minul. O čtyři minuty později po pěkné akci Jiřího Mikuška a centru Trlici hlavou zavěsil Miroslav Mikušek – 1:0. Ve 39. minutě mohli vyrovnat hosté, ale brankář Kopecký byl proti. Do druhé půle Janová posílila hráči áčka, ale převaha byla neplodná. Naopak, byli to hosté, kteří v 58. minutě vyrovnali pěknou hlavičkou Jana Zedka. V 84. minutě zajistil hostům vítězství Radek Hruška – 1:2.

LOUČKA – CHORYNĚ B 3:1 (0:1)

Fotbalisté Loučky se dočkali prvního vítězství, které se zrodilo ve druhém poločase. Již ve 4. minutě chybovala domácí obrana a Jiří Hadvičák poslal Choryni do vedení. Záhy mohl vyrovnat Hovorka, ale jeho dělovka mířila nad. Stejný hráč šel ve 25. minutě sám na brankáře, ale přestřelil. Po půlhodině hry na dlouhý nákop Černého si vyskočil matador Břetislav Sovák, ale hlavičkoval do břevna. Hosté v první půli hrozili pouze rychlými brejky, které ale nedotáhli do brankové koncovky. Obrat ve výsledku přišel po hodině hry. K trestnému kopu z hranice šestnáctky se postavil Černý a bylo vyrovnáno. V 75. minutě střílel domácí Hovorka do břevna. O tři minuty později domácí kopali rohový kop a zkušený Sovák vyskočil nejvýše – 2:1. V 83. minutě byl v pokutovém území sražen Onderka mladší, následovala penalta – Černý 3:1.

LUŽNÁ – PODLESÍ B 2:2 (2:2)

Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Hosté se ujali vedení Kozákem, za domácí z penalty vyrovnal Hromada. Aktivní domácí šli do vedení brankou Hrušky, těsně před přestávkou vyrovnal Miroslav Pernický. Ve druhé části domácí zahodili řadu šancí.

LIPTÁL – LESKOVEC 1:0 (1:0)

Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a ujali se v 15. minutě vedení Blanarčíkem. Hostům patřila druhá část, ale moc brankových příležitostí si nevypracovali.

SEMETÍN – N. HROZENKOV 2:3 (2:2)

Hostům vyšel vstup do zápasu a již v 16. minutě vedli 0:1 po střele Kulčáka. O pět minut později přidal druhou branku Ondřej Šalák. Domácí ale zápas nezabalili a po půlhodině hry snížil Radek Krampota. Záhy bylo vyrovnáno po krásné střele Robina Solanského. Také druhý poločas nabídl výborný fotbal a čekalo se, kdo vstřelí rozhodující branku. V 65. minutě se to podařilo hostujícímu Koňaříkovi – 2:3.

Domácí v závěru vystupňovali tempo, vytvořili se drtivý tlak, hráli pěkný fotbal – ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

DOLNÍ BEČVA B – JARCOVÁ 4:3 (4:1)

Z jasného zápasu se stalo nakonec drama. Domácí vedli po půlhodině 2:0 po brankách Maléře a Krhůtka, hosté z penalty snížili Krusem. Ještě do přestávky domácí utekli soupeři na 4:1 po střelách Stavinohy a Růčky. Ve druhé části Hurta s Hoffmanem zápas zdramatizovali a Jarcová byla blízko vyrovnání, neboť domácí dohrávali bez vyloučeného hráče.

KRHOVÁ A – ÚSTÍ 4:3 (2:2)

Již v 1. minutě poslal Krhovou do vedení pěkným lobem Pastuszek. O sedm minut později pohotovou dorážkou vyrovnal Pechal. Ve 21. minutě vystřelil domácí Martínek, brankář hostů vyrazil, ale střelec si sám doběhl na dorážku – 2:1. Hosté podobně vyrovnali po dorážce Martiška. V 55. minutě to bylo 3:2 po dorážce Helebranda. V 78. minutě přidal čtvrtou branku Pastuszek, ale hosté zápas nevzdali. V 88. minutě trefil Pechal spojnici tyče a břevna. V nastaveném čase mířil do opačné šibenice opět Pechal 4:3. Domácí zápas doslova vydřeli, hosté hráli výborně.