OP
LHOTKA – VSETÍN B 1:1 (0:0)

Zápas snesl nepřísnější měřítko pohledu. Od prvních minut šly oba týmy za vítězstvím a takový zápas se divákům líbí. Vsetín přijel k soupeři posílen o dva hráče áčka – Čumu a Kašpara. A také začal aktivně. V první čtvrthodině měl dvě šance, ale gólman Křenek se vytáhl proti hlavičkám Kamase a Augusty. Domácí borci odhodili respekt kolem 20. minuty a přešli do ofenzívy. V první šanci se ocitl Rosenkranc, ale na Sedláka nevyzrál. Po půlhodině se na gólmana hostů řítil osamocený Vavřík, ale Sedlák skvěle vyrazil na roh. Těsně před přestávkou ale vytáhlý gólman chyboval s odkopem, míč mu sebral Topič, ale prázdnou branku minul.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a již v 55. minutě se sám na Křenka řítil Čuma. Brankář ale skvěle vyrazil, dorážka Kašpara opět mířila jen do rukavic domácího strážce svatyně. O tři minuty později v jasné tutovce střílel Kašpar – mířil vedle. V 65. minutě kopali hosté trestný kop za ruku brankáře mimo pokutové území. Brankář Křenek děkoval sudímu Marákovi jen za žlutou. Po rozehrávce před brankářem dorážel Hromada, ale obětavý Křenek opět zachránil. Neproměněné šance mrzely vsetínské fotbalisty v 69. minutě. Domácí kopali rohový kop, o kterém se dlouho vedly diskuze – byl či nebyl. Obrana odvrátila jen k Vavříkovi, který propálil hradbu těl – 1:0. Hosté ale nerezignovali. Čuma to zkoušel na penaltu, sudí Marák zůstal klidný. Stažení Augusty v pokutovém území bylo ale jasnější a na řadu přišla penalta. K penaltě přeběhl hřiště brankář Ondra Sedlák a s přehledem vyrovnal. Závěr nabídl skvělou podívanou. V 78. minutě pálil z otočky Čuma – Křenek lapil. Na druhé straně tečovanou střelu Rosenkrance vytáhl Sedlák jen díky své výšce. Pět minut před koncem se mohli radovat domácí. Rosenkranc našel krásným centrem na malém vápně Topiče – ten ale z malého vápna mířil vedle. Zápas neměl vítěze, ale oba týmy diváky skvěle pobavily.

BRANKY: 69. Vavřík – 72. O. Sedlák pen.

LHOTKA: Křenek – Petřek, Lušovjan, Man, Kubeša – Vozák, Varyš (80. Táborský), Šebesta (55. Spáčil), Rosenkranc – Vavřík, Topič.

VSETÍN B: O. Sedlák – Fabík, Sukup (89. Horák), Hromada, Karlík – Spáčil (37. Chytil), Kamas, Kašpar, Suchockij – Augusta, Čuma.

HALENKOV – NOVÝ HROZENKOV 3:2 (1:0)

Bylo to derby jak se sluší a patří. Domácí brali tři body, ale v prvním poločase byl herně lepší soupeř. A vypracoval si také dvě šance. V 11. minutě zahrozil Štuler, který střílel z úhlu z malého vápna. Gólman Šulák ale vyrazil na roh. Štuler měl možnost repete po půlhodině hry, kdy šel sám na domácího brankáře. Ten ale skvěle zmenšil střelecký úhel a nohou vyrazil míč na roh. Ve 43. minutě se postavil k trestnému kopu z poloviny hřiště specialista Halenkova na tuto vzdálenost Jiří Koňařík. Dlouhým centrem našel Holce, který pěknou hlavičkou přehodil gólmana Novosada – 1:0. Deset minut po přestávce pěkně hlavičkoval domácí Haničák – Novosad kryl. Hosté se dočkali vyrovnání po rohovém kopu v 76. minutě. Hradbu těl propálil Švec. Jenže hned z protiútoku vyrobila obrana Hrozenkova penaltu, a ty Úlehla umí – 2:1. Střelec umí i trestné kopy. V 85. minutě napálil míč z dobrých 30 metrů a míč zaplaval pod břevno Novosadovy branky – 3:1. V nastaveném čase hosté přece jenom korigovali. Střídající Stupka upravil na 3:2. Domácí si vítězství za druhý poločas zasloužili.

VAL. PŘÍKAZY – V. KARL.+KAR. B 1:1 (1:1)

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy padly obě branky, si domácí ve druhé půli vytvořili soustavný tlak, ale žádná šance už neskončila v hostující síti. Domácí se zlobili na sudího Kopeckého, že několik sporných okamžiků vyřešil v jejich neprospěch. Stejně, jako že neměl odvahu písknout proti hostům penaltu. Hosté ubránili kýžený bod.

Branky: Ryza – Pavel Škrobák.

PRLOV – PR. BEČVA 0:1 (0:0)

Prlovjané se bodu opět nedočkali. V první půli zahodili řadu šancí a hosté trpělivě čekali na příležitost. Ta přišla v 80. minutě. Tři body zajistil Ondřej Kuba.

HORNÍ BEČVA – STŘÍTEŽ 3:3 (1:0)

V prvním poločase měli domácí hru pod kontrolou a vedli 1:0. Hosté dokázali vyrovnat. Ještě jednou šli domácí do vedení, ale Střítež zápas otočila na 2:3. Hornobečvané bod získali deset minut před koncem.

Branky: M. Zetocha 2, Hejný – Plšek, Majer, Pospěch.

HUSLENKY A – VAL.SENICE 0:6 (0:3)

Těžký direkt pro favorita zápasu. Hosté si zápas doslova užili. Po dvou brankách vstřelili Plšek a Sucháček, po jedné Šipinka a Šerý.

DOLNÍ BEČVA B – RATIBOŘ A 0:2 (0:1)

Zkušení hosté zápas zvládli s přehledem díky dvěma trefám Blizňáka. Domácí hráči béčka musí řešit marodku áčka, proto dostávají příležitost mladí hráči, které lze pochválit za bojovnost.

III. TŘÍDA
KATEŘINICE B – POLICE 3:1 (0:0)

V prvním poločase oba soupeři divákům nenabídli moc fotbalové krásy. Hrálo se bez nasazení a přesné přihrávky. Ve druhé části Kateřinice zpřesnily hru a na rozhodnutí jim stačilo jen osm minut. V 50. minutě se trefil Martin Olšák. Stejný hráč přidal o tři minuty později druhou branku a v 58. minutě již na 3:0 zvyšoval Zdeněk Krampota. Hosté stihli v 89. minutě jen korigovat Romanem Zetkem.

HOŠŤÁLKOVÁ – LAČNOV 6:1 (3:0)

Hosté přijeli na zápas pouze v jedenácti hráčích a po vyloučení a zranění dohrávali pouze v devíti. Domácí této situace dokonale využili a byli jasně lepší. Za domácí se třikrát trefil Petr Pisklák, dvakrát Jan Pařenica a Ivo Čentéš. Hosté korigovali po hodině hry Hrabicou. Utkání řídil s přehledem Kopecký.

LESKOVEC – LIPTÁL 1:1 (1:1)

Hosté se ujali vedení Gajdošíkem. Ještě do přestávky vyrovnal M. Vlha. Ve druhé půli byli domácí blíže vítězství, ale nedali penaltu.

PODLESÍ B – LUŽNÁ 6:1 (5:0)

Domácí odehráli skvělý první poločas. Do vedení je ve 14. minutě posílá přesnou střelou do šibenice Košut – 1:0. Ve 26. minutě po pěkné akci a nahrávce pod sebe se prosazuje opět Košut – 2:0. Po půlhodině hry zachraňuje domácí stoper Maňák, když obětavě sráží střelu hostujícího hráče na roh. V 31. minutě posílá Horák míč do uličky Pavlovi Bělockému, a ten překonává brankáře – 3:0. O čtyři minuty později se hlavou po rohu prosazuje Chrastina – 4:0. A skóre prvního poločasu uzavírá ve 43. minutě přesnou střelou k tyči Košut. Úvod druhé půle domácí hodně vypustili.

V 50. minutě střílí z dobré pozice vedle Filgas. V 52. minutě se hosté již prosazují, z úhlu střelou k bližší tyči skóruje Matyáš. O dvě minuty později málem hosté přidávají další branku. V 66. minutě vydařený střelecký den ukončil svou čtvrtou brankou Košut – 6:1. V dalších minutách měli domácí řadu dalších šancí ke skórování, ale vždy pokazili finální přihrávku. Utkání s přehledem řídil Jelínek.

KRHOVÁ A – JANOVÁ B 8:0 (3:0)

První poločas – to byl střelecký koncert Blažka. Svůj hattrick začal kompletovat již v 9. minutě. Zpracoval si dlouhý pas Pastuszka, obešel obránce a křižnou střelou otevřel skóre – 1:0.

V 18. minutě hosté čekali, že sudí bude hru zastavovat kvůli zraněnému hráči. Nestalo se tak a Blažek zvýšil na 2:0. Ve 23. minutě Blažek zakončil krásnou kombinační akci a střelou mezi nohy brankáři Janové přidal třetí branku. Nástup do druhé půle patřil v pohodě hrající Krhové. Ve 48. minutě Martínek dlouhým pasem vyslal do akce Pastuszka. Ten obešel tři bránící hráče a předložil Radku Grygaříkovi – 4:0. Střelec branky se změnil v 53. minutě v nahrávače. Jeho centr napálil z voleje Domitra – 5:0. Po hodině hry se vydal na výlet domácí stoper Kašík – 6:0, přihrával Domitra.

Závěr zápasu patřil Pastuszkovi. V 78. minutě krásnou střelou ze 25 metrů vymetl šibenici – 7:0. O pět minut později unikl po křídle výborně hrající Domitra a nabil Pastuszkovi – 8:0.

CHORYNĚ B – KELČ B 0:3 (0:3)

V první půli byli hosté jasně lepší a šli do vedení hlavičkou Vlčka po rohovém kopu. Potom hosté neproměnili řadu šancí. Do černého mířil z voleje opět Vlček ve 34. minutě. O pět minut později utekl domácí obraně T. Hlavica a přidal třetí branku. Ve druhé půli domácí přidali. Nastartovat je mohla v 56. minutě penalta, tu ale Šnejdrla kopl do břevna.

JARCOVÁ – HRACHOVEC B 0:4 (0:2)

Domácí dobře začali, ale své šance neproměnili. Potom se jim zranil brankář Petrnek a do branky musel hráč z pole. Hosté toho dokonale využili a dvěma brankami Vargy a jedné Miškaříka s Hubou jasné zvítězili.

IV. TŘÍDA
LHOTA U VS. B – ŠTUDLOV 2:0 (0:0)

Domácí hráli o druhé místo a utkání se jim vydařilo. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal bez výraznějších šancí. Klíčový okamžik zápasu potom přišel až po změně stran. Střídající Juřík si narazil míč o obě tyče a důrazný Miloš Jančina povedenou akci zakončil – 1:0.

Hosté potom vrhli všechny síly do útoku, jenže záhy inkasovali podruhé. Doležel utekl obraně a rozhodl – 2:0. S přehledem řídil zkušený sudí Světlík.

JABLŮNKA B – STŘELNÁ 1:1 (1:0)

Domácí hráli do 70. minuty dobře a vedli 1:0 brankou Šimoniče. Hostující Filák vyrovnal v 71. minutě. Oba týmy dohrávaly bez vyloučeného hráče.

ÚSTÍ – LIDEČKO B 2:1 (2:0)

Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě získali dvoubrankový náskok, když se trefili Cibulka s Trlicou. Ve druhém dějství se hra vyrovnala, hosté tlačili, domácí spoléhali na brejky. Ty jim ale brankově nevycházely. V 84. minutě snížil Pastorčák, více už Lidečko nestihlo.

HUSLENKY B – ZDĚCHOV 2:0 (0:0)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ale oba soupeři se předháněli v zahazování šancí. O osudu zápasu se rozhodlo po nástupu do druhé půle, když se v 52. minutě podařilo vstřelit Petru Tydlačkovi první branku zápasu. Hosté se snažili o vyrovnání, ale v 78. minutě si nepohlídali Jaroslava Slováčka, který domácí definitivně uklidnil.

VSETÍN C – RATIBOŘ B 1:1 (1:1)

Branky: Mišun – Hlavica.

JUŘINKA B – BRANKY 2:0 (1:0)

Již ve 4. minutě poslal domácí do vedení Bazalka. Potom se hrál vyrovnaný zápas, který definitivně na domácí stranu strhl v 78. minutě Jiří Šindelek.

BYNINA – VIDČE B 3:0 (1:0)

Střelecky disponovaný Dibelka hattrickem zajistil domácím tři body. Ve 40. minutě proměnil penaltu za ruku. Po hodině přidal druhou a v 75. třetí zásah. Mladý tým z Vidče se snažil, ale na více neměl.

HUTISKO B – KLADERUBY 8:2 (3:0)

Domácí fotbalisté zápas jasně ovládli a zakolísali jen jednou. Za stavu 5:0 neproměnili penaltu a pustili na chvíli do hry soupeře. Ten korigoval dvěma brankami na 5:2. Závěr zápasu již byl opět v režii Hutiska.

Branky: Ondrej Baroš 2, Lukáš Klimek, Marek Adamec, Jaroslav Koláček, Roman Liďák, Jakub Mikulenka, David Baroš – Pavel Škařupa, Pečenka.

KRHOVÁ B – RŮŽĎKA 3:3 (2:1)

Hosté šli do vedení ve 14. minutě Slováčkem. Potom srovnal Mužík. Do přestávky poslal Krhovou do vedení Helebrand. Ve druhé půli byli hosté lepší. V 66. vyrovnal Románek, ale záhy vstřelil třetí branku domácích Mužík. O dělbu bodů se zasloužil v 75. minutě Drda. Hosté mohou litovat zahození dvou jasných šancí.

VELKÁ LHOTA – MIKULŮVKA 2:2 (1:2)

Domácí se radují z prvního bodu v soutěži. Již v 10. minutě se ujali vedení brankou Krumpholze.

Hosté ale ještě do přestávky dokázali výsledek otočit, když se trefili Stančík s Jasným. Závěrečný tlak Lhoty přinesl v 86. minutě faul v pokutovém území

A nařízenou penaltu proměnil Michal Zátorský.

LOUČKA – JASENICE 7:1 (3:0)

Hosté nastoupili v devíti hráčích a inkasovali debakl. Již v 8. minutě Kašík zužitkoval Střítežského přihrávku – 1:0. Trvalý tlak domácích ve 23. minutě korunoval hostující obránce, když si srazil centr Cikharta. Před přestávkou přidal třetí branku D. Onderka.

Po hodině hry utekl Sýkora a nabil Onderkovi – 4:0. Na 5:0 dával po centru Cikharta Černý. Hosté snížili Cabákem z trestného kopu. Výsledek pečetili v závěru Sýkora a Bambuch.