SKUPINA A – 16. KOLO

LIDEČKO B – LAČNOV 6:2 (1:1)

Hned na začátku 1. poločasu měli šanci domácí, kterou neproměnili. Hosté toho využili a Krajča po hrubé chybě domácích skóroval – 0:1. Do konce poločasu srovnal na 1:1 stav utkání Roman Zezulka. Na začátku druhého poločasu se hosté ujali znovu vedení střelou z kopačky Filáka. Poté měli domácí po zbytek zápasu jasnou převahu. V 57. minutě srovnával Vaculka na 2:2. V 61. minutě vstřelil svoji druhou branku Zezulka. V 65. minutě skóroval Samiec, v 71. minutě Krahulík a 5 minut před koncem utkání dal poslední šestý gól tohoto zápasu B. Hyžák.

RATIBOŘ B – ZDĚCHOV 3:1 (1:0)

Domácí vstoupili do zápasu svižně a již ve 2. minutě po krásné přihrávce Mynaříka nekompromisně zavěsil Pala. Další šance Ratiboř již v první půli nevyužila. Po hodině hry se obranou domácích prokličkoval nestárnoucí Kubík a trefil přímo do šibenice – 1:1. V 72. minutě našel Mynařík dobře postaveného Bernáta a bylo to 2:1. Osm minut před koncem hosté zahráli v pokutovém území rukou a Musil z penalty nezaváhal – 3:1.

STŘELNÁ – ŠTUDLOV 1:3 (0:2)

Domácímu brankáři se tento zápas rozhodně nepovedl, protože hosté prakticky ze tří střel na branku se třikrát radovali. Úspěšní byli Běloň, Lukáš a Janošík. Za domácí mířil přesně Makyna.

22. KOLO

ŠTUDLOV – JANOVÁ B 2:6 (1:1)

Souboj posledního s prvním nabídl vyrovnaný duel jen v první půli. Hosté si s chutí zastříleli. Dvě branky zajistil Trlica, po jedné přidali Orság, Hrtáň, Kovalčík a Gajdoš. za domácí byl úspěšný Vašička a Polách.

STŘELNÁ – ZDĚCHOV 0:3 (0:1)

Domácí po celý zápas tahali za kratší konec a Zděchov brankami Hajdy, Ezechýla a jedné vlastní s přehledem zvítězil.

RATIBOŘ B – LAČNOV 0:1 (0:0)

Oba soupeři si v zápase vytvořili hodně šancí, ale nakonec byli šťastnější hosté. Po hodině hry rozhodl o vítězství Lačnova Tomáš Povaleč.

SKUPINA B – 16. KOLO

JABLŮNKA B – POLIČNÁ B 8:0 (5:0)

Domácí postaviliútok áčka Čuma – Bartošák, a tak nebylo divu, že to bylo v 15. minutě již 3:0. Brankostroj Jablůnky pokračoval i díky zranění hostujícího gólmana. Čuma vstřelil čtyři branky, Bartošák tři, jednu přidal Michl.

MIKULŮVKA – KLADERUBY 2:2 (1:0)

Poslední celek tabulky uhrál zaslouženou remízu. Vůbec mu nevadilo, že prohrával již 2:0 po brankách Stančíka a Šebesty. Během pěti minut srovnal krok hostující Šnajdr.

JASENICE – JUŘINKA B 3:4 (1:4)

Střelci nehlášeni.

22. KOLO

VELKÁ LHOTA – POLIČNÁ B 4:3 (1:2)

Hosté dorazili na Velkou Lhotu pouze v deseti hráčích, ale zvláště pohyblivý Včelný dělal domácí obraně starosti. Nakonec se mu podařilo vstřelit hattrick, ale domácí v 80. minutě z penalty rozhodli. O jejich branky se dvakrát postaral Labaj a jednou Hrabovský s Daňkem.

JUŘINKA B – JARCOVÁ 1:0 (1:0)

O nečekané porážce lídra soutěže rozhodl ve 30. minutě Cahlík. Ve druhé části domácí přežili nápor hostů a vybojovali cenné tři body.

JASENICE – KLADERUBY 4:2 (1:1)

Domácí kromě čtyř branek ještě řadu šancí zahodili. Střelecky se dařilo Volkovi, autorovi tří branek. Další přidal Rozehnal. Za hosty se do listiny střelců zapsali Žlebek a Škařupa.

MIKULŮVKA – JABLŮNKA B 4:0 (2:0)

Hosté měli jedinou šanci v úvodu zápasu, kdy nastřelili tyč. Potom již domácí měli hru pod kontrolou a zaslouženě zvítězili dvěma brankami Jasného a jedné Herbera se Šebestou.