HUSLENKY B – RATIBOŘ B 4:1 (3:0)

Domácí nastoupili k utkání s odhodláním získat tři body. Sice se v prvních minutách hrálo mezi šestnáctkami, ale od 10. minuty domácí soupeře zatlačili k jeho bráně. Svůj střelecký koncert zahájil A. Vozák ve 21. minutě, kdy vstřelil první branku utkání. Další přidal po půlhodině hry a těsně před odchodem do šaten přihrál na třetí branku domácích R. Daňovi. Hosté v závěru prvního poločasu nastřelili břevno domácí svatyně. Na začátku druhého poločasu A. Vozák zkompletoval hattrick, když se v 49. minutě trefil hlavou do soupeřovy branky. Poté domácí ovládli hru, ale další brankové příležitosti neproměnili. A tak to byli hosté, kteří uzavřeli střelecký účet utkání, když v 85. minutě snížili na 4:1 Musilem. Zápas velmi dobře odřídil rozhodčí Juřica.

LAČNOV – LHOTA U VS. B 1:1 (1:1)

V Lačnově se hrál pohledný fotbal. Domácí se radovali již ve 3. minutě, kdy do prázdné branky dorážel Daniel Fojtů. Ve 38. minutě kopali hosté penaltu a Pavel Valchář vyrovnal. Ve druhém poločase se strhl o tři body krásný boj. Nejblíže k vítězství byli domácí v poslední minutě, ale Fojtů jasnou tutovku zazdil.

LIDEČKO B – ŠTUDLOV 3:0 (2:0)

Domácí do zápasu postavili pět dorostenců a po celých 90 minut měli zřetelnou převahu. Do vedení je dostal po samostatné akci Pavel Pastorčák – 1:0. Potom se prosadil dorostenec Marek Zaoral – 2:0. Zaoral měl prsty také ve třetí brance. Jeho střelu dorážel další mladík Radim Gargulák – 3:0. Hosté domácí branku prakticky neohrozili.

STŘELNÁ – ZDĚCHOV 4:3 (2:2)

Hostům patřil úvod zápasu a po brejku Nováka se ujali vedení 0:1. Jenže domácí dokázali zápas otočit. Ještě do přestávky hosté vyrovnali Matuškou. Ve druhé části domácí utekli o dvě branky. Zděchovu se podařilo snížit Machalou. Domácí dohrávali bez zraněného brankáře Lišky, kterého nahradil hráč z pole Makyna. Do listiny střelců se dvakrát zapsal Michal Daněk, po jedné brance přidali Petr Závrský a Michal Filák.

MIKULŮVKA – JUŘINKA B 4:1 (1:1)

Po čtvrthodině hry se domácím zranil ve tváři brankář Skýpala, a tak do branky musel záložník Stančík. Hosté ale měli z nového gólmana pořádný respekt, protože jej prakticky neohrozili. V náročném boji tak nakonec domácí tři body doslova vyválčili. Do černého mířili přesně Hrabovský a Jasný. Za hosty byl úspěšný Pavlištík.

KLADERUBY – RŮŽĎKA 4:1 (2:0)

V Kladerubech se hrál technický fotbal a domácí prokázali důraznější koncovku. Hosté sice Tvrdým vstřelili kontaktní branku na 2:1, ale to bylo z jejich strany vše. Vedoucí celek tabulky v poklidu závěr zápasu zvládl. Z branek se radovali Škařupa, Žlebek, Valuch a Vlach.

VELKÁ LHOTA – JASENICE 6:1 (3:0)

Vyrovnaný zápas byl pouze do vyloučení hostujícího kapitána. Potom hru ovládli domácí a bez problému získali tři body. Hattrickem se blýskl Ptáček, další branky přidali Kovář, Maléř a Pavelka. Za hosty z penalty na 5:1 snižoval Volek.

POLIČNÁ B – DOLNÍ BEČVA B 2:8 (2:3)

Rezerva Poličné by potřebovala hrát žákovský čas. Pouze hodinu totiž vydrželi běhat se soupeřem. Závěr zápasu se změnil v bečvanskou exhibici. Třikrát mířili přesně Maléř s Vaníčkem, po jedné brance přidali Krhůtek a Karafiát. Za domácí byli úspěšní Krystián a Varyš.