Val. Meziříčí – Uničov 0:4 (0:1)

„Dostali jsme bombu mezi oči, vrátili se do našeho bludného kruhu. Jsem strašně zklamaný z výkonu týmu,“ řekl lakonicky po nevydařeném utkání trenér Valmezu Marian Bedrich.

Jeho svěřenci hlavně v prvním poločase na soupeře absolutně nestačili a jen zázrakem inkasovali až ve 45. minuty, kdy po nesmyslném penaltovém faulu Radima Michálka šel Uničov do vedení.

„Po vydařeném tréninkovém týdnu jsme vstoupili do zápasu strašně špatně a hned z první ztráty měl soupeř šanci. Zaostávali jsme v pohybu, agresivitě i nasazení. Po bouřce v kabině jsme se začali ve druhém poločase zvedat, ale jakmile jsme to otevřeli, defenzíva měla díry. Druhou branku jsme dostali z odraženého míče, třetí soupeři darovali a čtvrtá byla obrazem našeho zmaru. Byli jsme odevzdaní a takto se třetí liga hrát nedá,“ dodal k utkání trenér Marian Bedrich.

Branky: 45. Krč, 54. Dostál, 84. Purzitidis, 90. Jeřábek.
Val. Meziříčí: Michut – Radim Michálek, Dekleva, Aleš Michálek, Vrána (77. Matyáš) – Bartozel, Pěnička (87. Gold), Žilinský, Šichor (69. Gajdoš), Pospíšil – Furmánek. Trenér Marian Bedrich.

Ilustrační foto
Okresní přebor: lídři rozdávali, čelo se vyrovnalo