DIVIZE – SKUPINA E

URČICE – VAL. MEZIŘÍČÍ 2:2 (1:2)

Hosté měli snový vstup do zápasu. V 8. minutě je dostal do vedení Výmola a ve 14. minutě na něho navázal Macíček. Hosté vedli 0:2 a byli na vlně. Jenže pouhé dvě minuty. V 16. minutě dostali lacinou branku a kontaktní gól dostal domácí na koně. Přesto Valašské Meziříčí poločas vyhrálo. Velké výhrady měl hostující trenér Jan Navrátil k pasáži mezi 46. a 55. minutou druhého poločasu.

„Měli jsme dvě situace, kdy nás zastavil rozhodčí. Jinak jsme mohli jít sami na brankáře. Jednou to byl ofsajd, jednou nějaký útočný faul daleko před samotným vyústěním akce. Musel bych to vidět na videu, ale nelíbilo e mi rozhodnutí arbitra," poznamenal po zápase Navrátil.

V 61. minutě se domácí krásně trefili po standardní situaci z odraženého míče do šibenice Kmecíkovy branky. Pak fotbal upadl do těžkého podprůměru a čekalo se, kdo udělá rozhodující chybu. V 85. minutě měli hosté možnost zápas rozhodnout, ale Výmola střílel jen do brankáře.

Jan Navrátil litoval dvou ztracených bodů: „Měli jsme tady navíc. Věděli jsme, že domácí mají výborné hlavičkáře, stejně jsme udělali chyby po standardních situacích. Navíc se nám zranil po půlhodině hry Žilinský. Remíza nás mrzí."

BRANKY VAL. MEZIŘÍČÍ: 8. Výmola, 14. Macíček.

VAL. MEZIŘÍČÍ: Kmecík – Roupec (46. Lasovský), Michálek, Pászto, Vykydal – Kufa, Žilinský (31. Jíša) – Marek, Plešek (68. Nečas), Macíček – Výmola.

MARTIN NĚMEC