VAL. MEZIŘÍČÍ – HRANICE 1:2 (0:1)

Obránci Roupec z Ústí nad Orlicí a Lasovský z Olomouce spolu s brankářem Majerem z 1. Valašského FC nastoupili ke své premiéře za Valašské Meziříčí. Naopak končí Sviták (Kateřinice), Štěpán (Zašová), Malina a Molnár (oba Nový Jičín). Lepší úvod zápasu, který se hrál v Hrachovci, využili hosté v 11. minutě Kušnerem.

Otevřený fotbal se hrál i po pauze, domácí hru otevřeli, ale v 65. minutě inkasovali podruhé Pechem – 0:2. V 79. minutě Macíček zadělal na drama. Z dalších dvou šancí však domácí k penaltovému rozstřelu nedospěli.

„Byla to dobrá ostrá příprava, které by slušel pozdější termín. Mladí kluci ukázali, že se mohou poprat o místo. Silně kombinovaná sestava získala další zkušenosti," uzavřel Trucha.

Val. Meziříčí: Majer – Tirscher, Roupec, Mézl (65. Kováč), Lasovský – Švajda (30. Brachánek), Plešek – Drápela, Macíček, Capil (46. Michal Kundrát) – Neuberger. ⋌(mn)