„Cíl, který jsem si jako trenér stanovil, plníme. Hrajeme zatím do pátého místa, ale mrzí mne poslední dva zápasy s našimi valašskými rivaly. Vsetín byl hlavně v prvním poločase lepší, dostali jsme tam zbytečný brzký gól a už jsme se nevzpamatovali. Nebylo kdovíjaké počasí. Přišli diváci a my jsme se s nimi chtěli rozloučit vítězně a natáhnout šňůru pěti zápasů bez porážky. Ve Velkých Karlovicích jsme mohli vyhrát i v deseti, škoda zahozené penalty," říká Kotůlek k závěru podzimu, kde jeho tým ztratil body v přímých soubojích s valašskými rivaly.

Jeho tým měl oporu v brankáři Michutovi a sehrané obraně. Co pokulhává, je ještě lepší proměňování šancí. „V každém zápase jsme měli tři až čtyři šance, co jsme zazdili. Dali jsme 28 branek, ale mít aspoň padesát procent úspěšnost proměňování, tak jsme na tom ještě lépe. Šli jsme ale nahoru. Na druhou stranu jsme inkasovali 19 branek, což je na můj vkus dost vysoké číslo. A to ještě Milan Michut chytil dvě penalty. Musíme zapracovat i na zlepšení defenzivy," říká k rezervám týmu trenér Martin Kotůlek.

Nejlepším střelcem týmu se stal se šesti brankami obránce Aleš Michálek. „Docela pozdě se nám chytil Petr Dragon. Jeho góly chyběly, nepotkal se s formou, bojoval se zraněním. Ale například poslední zápas s Velkými Karlovicemi byl už naším nejlepším hráčem. Do kádru se vrátil Marek Neuberger. Nevyšla mu práce v zahraničí, když nastoupil, dal důležité branky. Nějaké zápasy pomohl rozhodnout i mladík Kuba Kapusta. Musíme více zapracovat do ofenzivy a zakončení záložníky. Jak ze strany Roupce, Lasovského, tak středové Kufu, Jana Pleška a Dokoupila," hodnotí Kotůlek ofenzivu týmu. Trenér se těší na zimní přípravu, kde si hodně slibuje od návratu zraněných hráčů: „Hodně si slibujeme od návratu zraněné trojice Sviták, Drápela, Výmola. Sviták s Výmolou už na podzim hrávali za rezervu, Svity i za nás v posledních zápasech. S trenérem dorostu Honzou Navrátilem chceme dát do přípravy tři hráče, aby si to zkusili s prvním týmem."