„Předsezonní cíl být do pátého místa jsme splnili, ale vzhledem k podzimnímu postavení jsme na jaře chtěli skončit do třetího místa a být na bedně. Neproměňovali jsme dost šancí a ztráceli dobře rozehrané zápasy. Vedli jsme 2:0 nad Slavičínem i Petrovicemi, ale z těchto dvou zápasů jsme měli nakonec jen bod. Mrzí mne také domácí prohra s Petřkovicemi, kde jsme měli do dvacáté minuty pět tutovek, ale nakonec jsme prohráli takřka vlastní brankou. Ty body nám k medailovému umístění chyběly," hodnotí klíčové momenty jara dnes již bývalý trenér Valašského Meziříčí Martin Kotůlek.

Oporou jeho týmu byl dozajista brankář Milan Michut. „Odchytal všech třicet zápasů. Zpočátku dostával góly z první střely, ale pak chytil formu, lapil i nějaké penalty a byl opravdovou oporou," chválí Kotůlek svého brankáře.

Hra Valašského Meziříčí trpěla dost také proměnlivostí složení obrany a řadou zranění. „Třeba Martin Sviták svými zkušenostmi byl cítit, jak když hrál stopera, tak na středním štítovém záložníkovi. Jenže přišly problémy s lýtkem a kolenem.

Celý článek čtěte ve středečním tištěném vydání Deníku.