OKRESNÍ PŘEBOR

DOL. BEČVA B – KRHOVÁ A 2:1 (1:0)

Domácí v prvním poločase předvedli střelecké trápení a jediná branka z kopačky Vyvíjala byla jen slabým vyjádřením převahy.

Nástup do druhé půle patřil hostům, kteří dvacetiminutovou převahu zužitkovali vyrovnávací brankou italské posily De Lucy. Závěr zápasu přinesl hodně emocí. V 87. minutě vstřelil vítěznou branku Kozák, ale hosté se hodně zlobili na ofsajdové postavení střelce. Pastuszek tak vehementně protestoval, že viděl druhou žlutou a musel ven.

PR. BEČVA – RATIBOŘ A 4:2 (1:1)

V brance domácích debutoval hostující brankář ze Zubří Jurka a uvedl se určitě velmi dobře.

Zápasy s Ratiboří patří vždy k velmi kvalitním a tento to jen potvrdil. Ve 12. minutě krásnou střelou ze 20 metrů otevřel skóre nejstarší hráč domácích Vl. Fiurášek –1:0. Ve 14. minutě minul branku hostů Pečiva. Ve 22. minutě šel sám na brankáře Jurku hostující Gargulák – brankář vyrazil. Po půlhodině Gargulák překvapil brankáře – 1:1. V 50. minutě po úniku L. Křenka st. pálil Pečiva do břevna. O dvě minuty později centr Pečivy zužitkoval Vl. Fiurášek – 2:1. Hosté kontrují záhy Olšákem – 2:2.

Domácí soupeře ale zatlačili a dočkali se. V 72. minutě L. Křenek st. z trestného kopu vymetl pavučinu – 3:2. Potom matador Vl. Fiurášek odmítl hattrick, trefil tyč. V 87. minutě si Kysučan naběhl na odražený míč po rohu a dělovkou pečetil – 4:2.

STŘÍTEŽ – HORNÍ BEČVA A 4:2 (1:2)

Domácí šli do vedení proměněnou penaltou Malého. Hostující Ondruch s Randou ale výsledek do poločasu otočili. Ve druhé půli vyrovnal Merta a vítěznou trefu zaznamenal Malý. V závěru výsledek pečetil Stodůlka.

V. SENICE – V. BYSTŘICE 2:2 (2:1)

Favorit se nechal zaskočit a prohrával již 2:0 po trefách Siváka a Trochty. Do přestávky snížil Kremel. Bystřičané ve druhé půli zvýšili obrátky a v 80. minutě se dočkali vyrovnání z kopačky Macháčka. První bod je pro Senici úspěchem, tajně ale mysleli na tři.

N. HROZENKOV – VSETÍN B 0:0

V první půli měli hosté mírnou převahu. Hra se potom vyrovnala a domácí dostali soupeře pod tlak. Navíc Vsetín dohrával bez vyloučeného Ryzi. Hrozenkov ale řadu šancí nevyužil, body se dělily.

KELČ B – LHOTKA N.B. 1:2 (1:2)

Hostům vyšel vstup do zápasu a od 5. minuty vedli hlavičkou Topiče 0:1. V 15. minutě se krásně ze 25 metrů trefil Mareček – 1:1.

Potom Lhotka předvedla festival zahozených šancí a zvláště Rosenkranc by mohl vyprávět, kolikrát šel sám na brankáře. Těsně před poločasem vstřelil vítěznou branku opět Topič.

V.KARL.+KAROL. B – HALENKOV 3:1 (2:0)

Před poměrně dobrou návštěvou se hrál v Karolince velice rychlý a i ostrý fotbal. Domácí měli po celý zápas více ze hry a v první půli to dokázali i gólově zužitkovat. Druhá půle jako by již neměla nic na stavu změnit, ale třetí branka domácích a korigující gól hostů přece jenom přinesl v závěru zase hodně vzrušujících momentů. Vítězství domácích bylo zasloužené, přece jenom byli fotbalově kvalitnější. Branky: Pavel Škrobák 2, Jan Křenek – Radim Jakeš.

PRLOV – KATEŘINICE B 0:1 (0:0)

Domácí v zápase vypili kalich hořkosti až do dna. V průběhu byli lepší, ale trefovali jen tyče.

Hosté ve druhém poločase hráli bez vyloučeného hráče, ale ani přesilovku Prlov nevyužil. V 92. minutě po závaru před domácí brankou se radovali hosté – Aleš Děckuláček rozhodl o šťastném vítězství Kateřinic.

HOŠŤÁLKOVÁ – CHORYNĚ B 6:2 (3:0)

Domácí byli celý zápas jasně lepší a poprvé na podzim vyhráli. Skóre otevřel v 22. minutě domácí Pavel Barčák, který se krásně trefil z trestného kopu.

Další dvě branky přidali domácí v závěru prvního poločasu – ve 41. minutě Pavel Barbořák a ve 43. minutě Martin Blizňák. Na začátku druhého poločasu domácí už zvýšili na 5:0.

Trefil se v 50. minutě Petr Pisklák a o pět minut později Pavel Barčák. Hosté se dočkali čestných branek v 62. a 64. minutě.

Radovali se Miroslav Gerla a Jan Gerla. Domácí výhru potvrdili v 70. minutě Martinem Březinou.

JUŘINKA B – HUSLENKY A 1:2 (1:1)

V první půli byla Juřinka lepší, ale do černého mířili hosté. Trefil se Koňařík. Po změně stran vyrovnal Šindelek, ale Labaj byl proti – 1:2. Hosté si nejtěsnější vítězství zasloužili.

LIPTÁL – LAČNOV 4:0 (2:0)

Domácí konečně zabrali a svého soupeře přehráli po výborném výkonu. V prvním poločase se radoval Londa a Mrnuštík. I po změně stran Liptálu vycházely pohledné akce, soupeře potom dorazily branky Kachtíka a Mikela.

LESKOVEC – LUŽNÁ 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném derby měli navrch domácí. Ve 40. minutě se trefil Radim Cedidla. Pěkný fotbal se hrál i po změně stran a v 70. minutě zvýšil Martin Vlha. Klidný zápas zdramatizoval v 87. minutě Jan Filgas. Lužná mohla vyrovnat v 93. minutě, ale brankář Martinka skvěle zlikvidoval trestný kop.

POLICE – PODLESÍ B 1:2 (0:1)

Domácí začali náporem, ale hosté přežili. Největší šanci měl Mikala. Ve 39. minutě přišla ale chyba domácí obrany a Horák poslal svůj tým do vedení 0:1. Když po hodině hry přidal hlavou druhou branku Bělocký, s domácími to vypadalo zle. Naději dal v 78. minutě Vančura – 1:2. V dramatické koncovce Police sahaly po bodu, hosty podržel brankář. Vychytal tutovky Mikaly a Plesníka.

ÚSTÍ – HUTISKO B 0:5 (0:2)

Domácí mají problémy se zraněnými hráči, a tak jejich sestava postrádá řadu opor. Hosté toho dokázali využít a celý zápas měli po kontrolou. Bez větších problémů tento souboj nováčků dotáhli do vítězného konce. Dvě branky vstřelil Koláček, po jedné Adamec, Klimek a Kovář.

RŮŽĎKA – ZDĚCHOV 3:1 (1:1)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ve druhé části domácí soupeře přehráli.

Branky: Skalický, Tomšej, Škabraha – Potočný.

JANOVÁ B – ŠTUDLOV 3:1 (1:0)

První vážnější akce přišla ve 39. minutě. Střelu F. Trlici ale brankář vyrazil na roh. Domácí se dočkali branky do šatny. O dvě minuty později krásnou přihrávku A. Trlici zúžitkoval Dobeš – 1:0. Také ve druhé části dominovali domácí. V 56. minutě proměnil penaltu Mikulenčák – 2:0. Hosté mohli snížit záhy, ale brankář Dřevojánek byl proti. V 75. minutě F. Trlica mířil přesně z trestného kopu – 3:0. V 85. minutě hosté nedali penaltu. Polách minul branku. Čestný úspěch přece jenom přišel – v 90. minutě do černého mířil Pavel Janošík.

VSETÍN C – HUSLENKY B 1:2 (0:0)

Nadšený výkon hostujícího týmu rozhodla pěkná branka po standardní situaci. Obrannou tvrz Huslenek domácí i přes snahu nezdolali. Branky: Kůra – Tydlačka, Daňa.

JABLŮNKA B – LHOTA U VS. B 1:2 (1:0)

Domácí nastoupili s řadou dorostenců, kteří podali bojovný výkon. A málem brali bod. Do vedení poslal Jablůnku utěšenou střelou do šibenice Pavlica. Neměně krásnou střelou pod břevno vyrovnal Helis. Rozhodující branka padla po dorážce Jančiny – 1:2.

RATIBOŘ B – STŘELNÁ 1:1 (0:0)

Domácí byli blízko porážce. Hosté totiž po hodině hry vedli 0:1 brankou Jana Drdáka. Drtivý finiš Ratiboře přinesl vyrovnání v 82. minutě z kopačky Petra Dani.

6. KOLO

STŘELNÁ – JABLŮNKA B 3:0

Kontumačně, hosté se nedostavili k zápasu.

BYNINA – BRANKY 4:2 (3:2)

Domácí totálně zaspali úvod a v 10. minutě prohrávali 0:2, když se dvakrát trefil Pastorek. Na obrat zavelel v 15. minutě Štěrba. Ve 20. minutě se mohlo začínat znovu – vyrovnal Macháček. Branku do šatny vstřelil ve 42. minutě Labaj. Definitivní klid do domácích řad zařídil v 65. minutě Vala. S přehledem řídil Lysák.

KLADERUBY – LOUČKA 2:5 (1:3)

Favorit neponechal nic náhodě, po většinu zápasu kontroloval vývoj. Střelecky řádil Petr Sovák, autor hattricku. Další branky přidali Kobliha a Kořístka.

Domácí bojovali, dokázali snížit na 1:2 M. Škařupou, potom snižoval Hrbáček. Hosté byli fotbalovější.

JARCOVÁ – H. BEČVA B 3:1 (2:0)

Po celý zápas měli domácí převahu, kterou korunovali brankami Bartošáka a Cabáka. Bezproblémový zápas ve druhé části zdramatizoval Dobeš. Až v závěru přišla uklidňující třetí branka z kopačky Bartošáka.

KRHOVÁ B – MIKULŮVKA 2:2 (2:0)

Hostům vyšel úvod a konec druhé půle, a to jim stačilo na bod. Po půlhodině hry poslal Korytář centr na hlavu Fabiána – 1:0. Těsně před odchodem do šaten Kristek nabídl uličku De Lucovi – 2:0. Ve 46. minutě hosté předvedli krásnou akci a Šebesta pěkným lobem přehodil Orlitu – 2:1. V závěru domácí obrana zaspala a v 91. minutě po centru z křídla vyrovnal Cabák.

VEL. LHOTA – VIDČE B 1:5 (1:3)

Hosté v první půli třikrát potrestali chyby obrany a bylo rozhodnuto. Ve druhé části kontrolovali hru a zaslouženě zvítězili díky dvěma brankám Frňky se Štůskem. Poslední zásah přidal Křenek. Za domácí se radoval Kysučan.

1. Loučka 4 4 0 0 16:6 12
2. Vidče B 4 3 0 1 10:7 9
3. Bynina 4 2 1 1 10:7 7
4. Krhová B 4 2 1 1 8:6 7
5. Jarcová 4 2 1 1 7:5 7
6. Kladeruby 4 2 0 2 9:9 6
7. Mikulůvka 4 1 2 1 7:8 5
8. Branky 4 0 1 3 4:8 1