MSL LIGA ŽEN

VAL. MEZIŘÍČÍ – FK OLOMOUC 1:4 (0:2)

Domácí děvčata vydržela tempo jen čtvrthodinu. V ní měla jednu šanci, když nadějný trestný kop Vlčkové jen těsně minul branku. Dívky z Hané udeřily ve 20. minutě, když brankářka Petrnková minula centr při rohu a Horáčková hlavou otevřela skóre – 0:1. O sedm minut později si domácí obranu vychutnala Pavláčková a hokejovým blafákem poslala Olomouc do dvoubrankového vedení. V závěru první půle mohla snížit domácí Rýdlová, ale samostatnou akci zakončila jen střelou do bočné sítě.

Druhý poločas dal domácím naději. V 52. minutě si hostující Kopečková srazila do vlastní sítě centr Markové – 1:2. Domácí ale na vyrovnání neměli. Petrnková výborně lapila tutovku Vítkové. O čtyři minuty později ale domácí obranou prokličkovala Pavláčková a bylo to 1:3. Domácí naděje mohla oživit Krčmářová, ale v jasné šanci trefila jen brankářku. Tečku za zápasem udělala, kdo jiný než Pavláčková – 1:4

VAL. MEZIŘÍČÍ: Petrnková – Krčmářová, Vlčková, Nováková, Čáňová – Rýdlová, Ondřejková, Jurčová (46. Chlápková), Marková – Hrazdilová, Kašparová. Střídaly: Dorňáková, Hermanová, Tomčíková.

Autor: Vladimír Štěpán