V souboji ohrožených Lhota porazila Hrachovec

Valašsko - Hutisko bylo dalším valašským soupeřem, který doplatil na střeleckou fazónu Příluk. Lidečko dohrávalo na Dolní Bečvě bez dvou vyloučených hráčů a s obráncem Havelkou v brance. Vidče podlehlo Lůžkovicím po nevýrazném výkonu.

29.9.2008

V souboji ohrožených Lhota porazila HrachovecFoto: Foto: Tomáš Dostál

1.A TŘÍDA
LŮŽKOVICE – VIDČE 1:0 (1:0)

V Lůžkovicích fotbal plakal a vzhledem k produkci obou týmů měl zápas skončit bez branek. Jenže domácí ve 20. minutě potrestali na zadní tyči po centrovaném míči nedůslednost zadáků Vidče a vstřelili jedinou a rozdílovou branku. Za celých devadesát minut viděli diváci jen topornou bitvu. Oba celky se dokázaly trefit mezi tyče dvakrát, ale se slabými střelami neměli brankáři potíže. Za šanci se nedá považovat ani břevno ze 70. minuty, kdy náhodný vysoký míč poskočil z horní strany na břevně videčské branky. Hosté si po bezkrevném výkonu připsali další zbytečnou porážku.

BRANKA: 20. Novotný 1:0.

BRUMOV B – JUŘINKA 4:4 (2:4)

Juřinka vedla na půdě Brumova ve 24. minutě již 4:0, přesto tento zápas nedokázala vyhrát. Oba týmy takřka výlučně útočily a obrana nebyla na pořadu dne. Od 34. minuty, kdy se poprvé trefil za domácí Kolínek, předvedla Juřinka kolaps v defenzívě a jasně vyhraný zápas dovedla k remízovému konci. Ve 2. minutě vystřelil přesně k tyči Sovák, ale domácí brankář byl zákrokem proti gólovému úspěchu. Ve 3. minutě se již po rohu prosadil Strnad – 0:1. Ve 14. minutě vyvezl míč Křižan a opět neomylně zakončil Strnad – 0:2. V 17. minutě vybojoval Viskupič dobrý prostor pro Kociána – 0:3. Zápas ze strany Juřinky dostával exhibiční nádech. Vše ještě podpořila 24. minuta a krásný trestný kop Sováka do šibenice domácí branky – 0:4. Rezerva Brumova je parta bojovníků a dokázala neuvěřitelné. V 34. minutě byl přísně posouzen zákrok Štěpána v pokutovém území jako penaltový, Kolínek 1:4. V 37. minutě se poprvě ukázal při zakončení hlavou veterán Dekleva – 2:4. Juřinka ztrácela dech a ve 44. minutě to mohlo být již jen o branku, ale Korček čaroval. Hned po přestávce odmítl možná definitivní rozhodnutí hlavou Štěpán. V 71. minutě si na zadní tyči počkal na centrovaný míč nikým nehlídaný Šindler – 3:4. V 74. minutě odmítl další rozřešení tříbodové tajenky nad střílející Křižan. Dělbu bodů zajistil v 78. minutě z přímého kopu Dekleva – 4:4. Hosté mohli poté jen zpytovat své svědomí ze ztraceného utkání.

BRANKY: 3. Strnad 0:1, 14. Strnad 0:2, 17. Kocián 0:3, 24. Sovák 0:4, 34. Kolínek 1:4, 37. Dekleva 2:4, 71. Šindler 3:4, 78. Dekleva 4:4.

LHOTA U VS. – HRACHOVEC 3:1 (0:1)

Souboj dvou celků ze samotného konce tabulky vyzněl lépe pro Lhotu, která hlavně ve druhém poločase Hrachovec přehrála. I když se na kdyby nehraje, tak měl v 60. minutě za stavu 0:1 šanci na rozhodnutí Martin Vajgl. To Hrachovec celou hodinu hry vedl po brance Jiřího Vrány ze 13. minuty. Po zranění se do sestavy vrátil Kabeláč, ale po vyléčení achilovky si zranil kotník a v 30. minutě odstoupil ze hry. Vladimír Vajgl již v prvním poločase doslova čaroval a to při pokusech Kulhaje a Zeťáka. Až v 65. minutě kapituloval a to jen díky netaktickému postrčení Fabiána na Daňu. Kopala se penalta, Juřica – 1:1. Od této chvíle Lhota jasně opanovala zápas a přidala další branky. V 73. minutě vyrazil centr Surovce, který již směřoval do branky Vajgl na Daniela Zgarbu, a ten dorazil – 2:1. Daniel Zgarba prožil ještě jednu gólovou radost v minutě 79. minutě, kdy zakončoval akci Juřici – 3:1. V 81. minutě trefil Juřica a přímého kopu spojnici břevna a tyče a v 85. minutě ukázal své umění opět Vajgl, když vychytal osamoceného Surovce.

BRANKY: 13. Vrána 0:1, 65. Juřica 1:1, 73. Daniel Zgarba 2:1, 79. Daniel Zgarba 3:1.

P. LHOTA – V. BYSTŘICE 2:0 (0:0)

Na silně podmáčeném terénu předvedly oba týmy více bojovnosti než fotbalu. Brankově se prosadili pouze domácí. Lhota hrozila Maleňákovi z trestných kopů, ale hostující brankář kapituloval až v 60. minutě po tečované hlavičce Holeňáka – 1:0. I Bystřice vystrkovala růžky, ale Labaj, Lazor ani Martin Vanduch domácího brankáře překonat nedokázali. V 70. minutě ztratil míč ve středu pole Kremel, Machýček chybu spoluhráče hasil jen za cenu faulu. Domácí rychle standardní situaci rozehráli a Bořuta potrestal zkoprnělou hostující defenzívu – 2:0. V 80. minutě se snažil překvapit domácího brankáře Lazor, ale střelou ze čtyřiceti metrů těsně minul.

BRANKY: 60. Holeňák 1:0, 70. Bořuta 2:0.

D. BEČVA – LIDEČKO 1:1 (0:1)

Velmi tvrdě hrané utkání na Dolní Bečvě nezvládl hlavní rozhodčí Ruman, který hosty trestal žlutými a červenými kartami a domácí hlavního arbitra viní z nenařízení pokutového kopu. Lidečko bod bere všemi deseti, protože odehrávalo v devíti s hráčem Havelkou v brance. Ten od 75. minuty čelil tlaku domácích, který ale ustál. Ve 20. minutě otevřel skóre po brejku Aleš Číž – 0:1. Ve 44. minutě byl přísně po druhé žluté kartě vyloučen Ovesný. V 52. minutě vyrovnal po rohu Petr Vojkůvka – 1:1. K velmi spornému momentu došlo v 75. minutě. Petr Vojkůvka tvrdě atakoval hostujícího brankáře Hyžáka. Ten to neunesl a vrazil do domácího hráče. Následně byl vyloučen. Domácí se dožadovali pokutového kopu, poněvadž byli přesvědčeni, že hlavní rozhodčí hru nepřerušil. Ten byl opačného názoru. Body se tak v nervozním duelu dělily.

BRANKY: 20. Aleš Číž 0:1, 52. Petr Vojkůvka 1:1.

PŘÍLUKY – HUTISKO 3:1 (1:0)

Příluky stále vyhrávají a vedou tabulku. A to hlavně díky střelci Machačovi a bezchybné koncovce. S obranou to již tak slavné není, ale Hutisko i díky vychýlené mušce Maruchniče s Křenkem střelecký recept nenašlo. Hostům nepřidala ani inkasovaná branka do šatny ze 44. minuty. Ve 49. minutě zvyšoval Machač na 2:0. Nejdramatičtější byla poslední čtvrthodinka zápasu. V 76. snižoval po brejku Maruchnič – 2:1. V 82. minutě si hosté dali nešťastnou vlastní branku – 3:1. V 83. minutě nedal penaltu po faulu na Maruchniče Malý. Hutisko si zápas prohrálo triviálními chybami.

BRANKY: 44. Machač 1:0, 49. Machač 2:0, 76. Maruchnič 2:1, 82. vlastní 3:1.

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Speciální pedagogové 200 Kč Speciální pedagogové Speciální pedagog/žka. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SPECIÁLNÍ PEDAGOG/ŽKA, Nástup možný ihned., Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogika., Náplň práce: Výuka předmětu speciálně pedagogické péče., První kontakt: telefonicky 606 959 366, e-mailem: zs.mikul@volny.cz, ov. 16.10.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola mikulůvka, okres vsetín, 756 24 Bystřička. Informace: Dagmar Heraltová, +420 606 959 366. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 85 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Bezpečnostní pracovník/ce (vhodné i pro OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 85 kč, mzda max. 95 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Supermarket Albert., Požadujeme: chuť pracovat. Trestní bezúhonnost., Náplní práce bude: chránit majetek klienta. Pracovat s kamerami. Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje. Pracovat v obchodním řetězci s mezinárodním působením. Komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci., Nabízíme: víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv. Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici. Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme., Možnost spolupráce na dohodu DPP, nebo pracovní poměr., První kontakt: telefonicky: 800 111 112, e-mailem: p.vyoralova@m2c.eu, ov.17.10.2018. Pracoviště: Mark2 corporation czech a.s. 05, Zdeňka Fibicha, č.p. 56, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Petra Vyoralová, +420 800 111 112. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 800 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘI, Požadujeme: logické uvažování, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost., Náplň práce: pracovní doba od 5:15 hod., jednou za tři týdny se pracuje i v sobotu a neděli. , Nabízíme: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování., První kontakt: telefonicky v době 6:00 - 14:00 h. na čísle: 571 818 160, e-mailem na: malinakova@nemocnice-vs.cz nebo osobně na pracovišti v době 6:00 - 14:00 hod., ov. 15.10.. Pracoviště: Vsetínská nemocnice a.s., Nemocniční, č.p. 955, 755 01 Vsetín 1. Informace: Eva Maliňáková, +420 571 818 160. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZEDNÍCI, Nástup možný ihned., Požadujeme: praxe v oboru nutná /alespoň 1 rok/, vyučení není podmínkou, vážný zájem o práci. Pracoviště ve Valašském Meziříčí a okolí do 20 km. , Zakázky po celý rok i přes zimní období., První kontakt: telefonicky na čísle 739 098 000, nebo e-mailem: mkstav@email.cz, ov. 22.10.. Pracoviště: Mk-stav building s.r.o. 01, 40.pluku, č.p. 682, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: X, +420 739 098 000.

Juraj Jurík.

Jurík: Nikoho jsme nepoškodili ani neovlivnili výsledek

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.