Šanci srovnat skóre dostanou hráči mužského týmu Hořanska, který má po minulých třech odehraných ročnících na kontě jedno vítězství a dvě porážky.

„Dva ročníky již odehrály také ženské týmy Hořanska a Dolanska. Úspěšnější byly holky z horní části obce, které vyhrály obě utkání," připomněl předseda pořádající TJ Start Lipta Liptál Milan Daňa.

Měření sil na fotbalovém trávníku o pohár starostky a místostarosty obce však zdaleka není tím jediným, co nabídne sobotní program. Pro děti připravují pořadatelé nejrůznější atrakce, které budou stejně jako vloni zdarma.

„Prozatím je objednána trampolína, skákací hrad, elektrické čtyřkolky, skluzavka vysoká sedm a půl metru, jízda na ponících a další," vyjmenoval Milan Daňa.

Dospělí si přijdou na své ve večerních hodinách, kdy dětský program vystřídá taneční zábava se skupinou Kosovci. Po celý den bude také připraveno bohaté občerstvení.

Čtvrtý ročník souboje v kopané mezi mužskými i ženskými týmy Hořanska a Dolanska začíná v na fotbalovém hřišti v Liptále v sobotu od 14 hodin.