Jediný sedmibodový hráč v 5. kole - Lumír Povala - si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení 24 piv Gambrinus.

Pro úplnost ještě dodejme, že dva zápasy ve víkendovém 5. kole musely být anulovány a žádnému z hráčů se tak nepočítaly. Utkání okresního přeboru Valašská Senice – Horní Bečva bylo přeloženo a zápas IV. třídy Zděchov – Ústí měl vyměněné pořadatelství. Ve Zděchově probíhá rekonstrukce kabin, a tak byl zápas odehrán v Ústí.

V celkovém průběžném pořadí Tip ligy Valašského deníku zatím vede Vojtěch Skoček z Poličné (38 bodů) a je tak zatím nejblíže zájezdu na zápas Herthy Berlín. V celkovém pořadí celé střední a východní Moravy o zájezd na zápas Chelsea do Londýna zatím vede František Vlach ze Štěpánova s 52 body.


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo vám prostě v horkém létě začátek jaksi unikl, rozhodně se do soutěže přidejte. Soutěž je totiž stále teprve na začátku a šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené. A rozhodně je o co hrát! Vítěz podzimní části vsetínské Tip ligy pojede na začátku příštího roku s agenturou Fotbalový svět na utkání Herthy Berlín, kde válí i český reprezentant Roman Hubník. Nejlepší hráč celého regionu střední a východní Moravy (Olomoucký a Zlínský kraj) pak vyhrává hlavní cenu – letecký zájezd do Londýna včetně návštěvy zápasu Chelsea v brance s Petrem Čechem.

Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 9. září do 13 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.