13. KOLO

RATIBOŘ B – STŘELNÁ 8:0 (2:0)

Oslabená Střelná vydržela držet krok s domácími jen v 1. poločase. V 15. minutě našel Mynařík volného Palu a ten otevřel skóre utkání 1:0. Ve 35. minutě si jeden z obránců srazil střílený centr Bernáta do vlastní sítě 2:0. Vstup do 2. poločasu měla Ratiboř bleskový a hned ve 49. minutě z rychlého protiútoku zvýšil na 3:0 Pala. Po této brance hostům odstoupil zraněný brankář a jelikož neměli nikoho na střídání, tak museli dohrávat v desíti. Početní převahu domácí dokonale využili a do 70. minuty zvýšili na hrozivých 7:0. Branky postupně nastříleli Fojt, Olšák, Bogár a Kafka. Konečný účet utkání vypsal v 80. minutě z přímého kopu Bernát 8:0.

ZDĚCHOV – LIDEČKO B 3:5 (2:3)

Hosté měli po celý zápas mírnou převahu a zaslouženě si připsali tři body. Dvě branky vítězů vstřelili Zezulka s Blizňákem, jednu přidal Černoch. Za domácí byl dvakrát úspěšný Ezechyl a jednou Matuška.

ŠTUDLOV – SEMETÍN 1:4 (0:3)

Fotbalisté Semetína domácí překvapili taktickou hrou a díky hattricku Makyči si odvážejí vysokou výhru. Čtvrtou branku přidal Smilek. Za domácí čestný úspěch vstřelil Čtvrtlík.

LHOTA U VS. B – HUSLENKY B 4:2 (2:2)

Lhota začala lépe a po čtvrthodině hry se dostala do dvoubrankového vedení, nejprve se trefil Dědek a po další dorážce Hrbáček. Huslenky ale zabraly a využily chvilkové nepozornosti v domácí obraně. A během pěti minut bylo překvapivě srovnáno, Vozák s Janušem se trefili jako přes kopírák po přesných centrech z pravého křídla. Ve druhém poločase však Lhota znovu přetáhla vedení na svoji stranu zásluhou Miloše Jančiny. Čtvrtý a rozhodující gól padl zřejmě z ofsajdu, Doležel usměrnil střelu Goláně a dorážející Smilek už měl jednoduchou úlohu. Rozhodčí Juřica nasadil tentokrát velmi mírný metr.

14. KOLO

RATIBOŘ B – LIDEČKO B 3:3 (2:1)

V Ratiboři bylo k vidění kvalitní vyrovnané utkání. První šance si vytvořili domácí, neproměnili, a tak platilo nedáš – dostaneš. Do vedení šla hostující rezerva v 9. minutě po brance Kudely. Ve 29. minutě kopal Fojt přímý kop a bylo srovnáno 1:1 . O pět minut později dostal domácí do vedení Pala, když z úhlu prostřelil gólmana hostů – 2:1. V 51. minutě měli domácí výhodu penalty za faul na jednoho z pronikajících útočníků a Fojt se nemýlil – 3:1. Tato branka domácí ukolébala. Hosty do utkání dostal v 80. minutě Zezulka. Zasloužené vyrovnání přišlo ve druhé minutě nastavení z kopačky Kulíška.

STŘELNÁ – SEMETÍN 3:2 (1:1)

Hosté šli do vedení z penalty – přesně mířil Radek Krampota. Pěkným trestným kopem vyrovnal Michal Daněk. Ještě jednou vedli hosté – radoval se Zdeněk Krampota. Vyrovnávací branka byla parádní, do šibenice mířil Petr Závrský. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě z kopačky Michala Filáka.

ZDĚCHOV – LAČNOV 0:4 (0:2)

Domácí pokračovali v podzimní mizérii a zaslouženě prohráli. Po dvou brankách vstřelili Krajča a Trčka.

ŠTUDLOV – HUSLENKY B 2:3 (0:3)

Favorit vedl zásluhou hattricku Vozáka, za domácí snižovali Běloň a Čtvrtlík.

13. KOLO

JABLŮNKA B – POLIČNÁ B 10:1 (4:1)

Nejslabší tým okresních soutěží dorazil do Jablůnky pouze v osmi hráčích a držel krok jen za stavu 1:1. Zbytek zápasu již byl soubojem brankáře Poličné s domácími střelci.

Třikrát mířil přesně Palacký, po dvou brankách přidali Erik Čuma a Biel, po jedné Machálek, Mikl a Dudzik. Za hosty byl úspěšný Černoch.

DOL. BEČVA B – VELKÁ LHOTA 3:0 (2:0)

Hosté přijeli na Dolní Bečvu pouze v devíti hráčích, a tak se hrálo většinou na jejich polovině. Branky Vaníčka, Jiřího Ručky a Krhůtka jsou slabým vyjádřením drtivé převahy.

KLADERUBY – JASENICE 2:3 (1:1)

Lídr soutěže v domácím prostředí nečekaně zakolísal a poprvé na podzim prohrál. Ani dvě branky Aleše Škařupy na tři body nestačily. Hosté byli ve hře svižnější a v koncovce efektivnější. Přesně mířili Marek Varga, David Volek a Petr Cabák.

RŮŽĎKA – MIKULŮVKA 2:2 (1:1)

Hosté začali lépe a zaslouženě se ujali vedení brankou Šebesty. Těsně před přestávkou srovnal krok Tomšej. Podobný obrázek nabídl druhý poločas.

Na vedoucí branku hostujícího Zámrského odpověděl vyrovnáním Slováček. Na těžkém terénu to byla spíše bitva, než fotbal.

14. KOLO

JUŘINKA B – POLIČNÁ B 3:1 (1:1)

Úvod zápasu patřil Poličné. Z trestného kopu se trefil Černoch. Do přestávky vyrovnal Vaněk. Druhý poločas se hrál plně v režii Juřinky, do černého mířili Koleček a Škařupa.

JABLŮNKA B – KLADERUBY 0:0

Hosté toho moc nepředvedli, domácí Erik Čuma trefil břevno. Na každé straně by se dala pískat jedna penalta.

D. BEČVA B – MIKULŮVKA 6:0 (3:0)

Domácí se vítězstvím vyšvihli do čela tabulky. Hosté zahrozili pouze v úvodu, dvakrát trefili břevno.

Kanonádu zajistil dvěma brankami Chrástecký a jednou Vaníček, Krhůtek, Maléř a Vojkůvka.

JASENICE – RŮŽĎKA 5:3 (3:1)

Hosté byli herně lepší, ale branky dávali domácí. Dvakrát přesně mířili David Varga a Cabák, jednu trefu přidal Martin Varga.

Růžďka vyrovnala na 3:3 dvěma brankami Tomšeje a jedné Slováčka. Jasenici v závěru vyšly dva brejky a bylo rozhodnuto.