Vítěze sedmého kola Tip ligy Valašského deníku musela určit Supertrefa – tedy tip na celkový počet branek ve všech zápasech kola.

Největší počet bodů – 14 – nasbíralo hned deset hráčů – Jarmila Havlíčková, Zdeněk Bartoň mladší, Miroslav Cabák, Miroslav Černota, Martin Jarábek, Miroslav Křenek, Marie Němcová, Marek Pavlica, Antonín Šťastný a Lenka Štruncová. Mezi nimi musela rozhodnout Supertrefa. Střelci se tentokrát pořádně činili – padlo rekordních 53 branek. K tomu byla nejblíže ze zmiňované desítky hráčů Jarmila Havlíčková z Rožnova pod Radhoštěm, která tipovala 40 branek.

O jedinou branku tak porazila Zdeňka Bartoně mladšího, který měl napsáno v kolonce počet branek číslo 39. Zbylých osm tipérů mělo 38 a méně gólů.

Vítězka 7. kola Tip ligy Valašského deníku Jarmila Havlíčková z Rožnova pod Radhoštěm si tedy v redakci Valašského deníku (Na Příkopě 814, 75501) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – karton piva.

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo vám úvodní kolo jaksi uniklo, rozhodně se do soutěže přidejte. Soutěž má před sebou stále dostatek kol.

Šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. Navíc se každý týden hraje o dílčí týdenní výhru – karton piva. Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-
-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 8 vystřihnete a do pátku 26. září do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání přes internet na adrese www.tipliga.cz a zvolíte si svůj Valašský deník.