SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE č. 28 3. 6. 2010
Schválené žádosti o změnu termínů utkání
OP muži
A1A1705 Hošťálková – Halenkov SO 20. 6. 16:30 hod.. (dohoda oddílů – bez poplatku nařízení STK).
A1A2605 Kateřinice B – Vsetín B ČT 17. 6. 18:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
III. třída muži
A2A2506 Branky – Hrachovec B PÁ 11. 6. 17:30 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
A2A1505 Jarcová – Lužná PÁ 18. 6. 18:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
OP dorostu sk. B
C1B2202 Hrachovec – Branky PÁ 4. 6. 17:30 hod. hřiště Branky (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
C1B1303 Hrachovec – Val. Bystřice SO 12. 6. 16:30 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
C1B2203 Vidče – Poličná ČT 10. 6. 16:30 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
C1B1406 Poličná – Branky NE 6. 6. 16:30 hod. (dohoda oddílů – bez poplatku).
OP st. žáci
E1A2206 Ústí – Hutisko –Sol. ÚT 8. 6. 17:30 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
E1A1203 Hovězí – Zubří ST 9. 6. 17:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
E1A2204 Zubří – Val. Bystřice SO 19. 6. 14:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
OP ml. žáci sk. A
F1A1202 Val. Senice – Jablůnka PÁ 11.6. 17:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku)
F1A1503 V.Karl.+Kar B-Hovězí PO 7.6. 17:00 hřiště Karolinka (dohoda oddílů – 100 kč Hovězí)
OP st. přípravka sk. C
G1C1203 Juřinka B – Choryně ÚT 8. 6. 17:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
G1C1102 Zašová – Juřinka B ST 16. 6. 17:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
G1C1702 Zašová – Vigantice ST 9. 6. 17:00 hod. (nezpůsobilý terén – bez poplatku).
Nařízení STK
IV. třída muži sk. B
Utkání A3B2402 Mikulůvka – Jasenice hrané dne 30. 5. nebylo dohráno z důvodu nezpůsobilé plochy. STK OFS Vsetín nařizuje odehrát utkání v PÁ 18. 6. v 17:30 hod.
Kontumace
OP dorost sk. A
Lidečko – V. Karl.+Kar. B 3:0 kontumačně pro nedostavení se družstva V.Karl.+Kar. B k utkání.
Oddíl V.Karl.+Kar. zašle oddílu Lidečko náhradu 1 000 Kč, splatnost do 17. 6. 2010.
Schválení turnajů
STK OFS Vsetín schvaluje tyto turnaje:
FC Leskovec - turnaj v malé kopané5. 7. 2010.
Ajax Valašská Senice - Noční turnaj 16. 7. 2010.
Pokuta
V.Karl.+Kar. 1500 Kč - pro nedostavení se družstva V.Karl.+Kar. B k utkání. Splatnost na účet OFS do 17. 6. 2010.
Lhota u Vs. 200 Kč - nedodání zápisu o utkání rozhodčímu 15 min před začátkem utkání.
SK Hrachovec 100 Kč – nevyplněný zápis utkání OP st. přípravka Hrachovec – Juřinka B, řídil laický rozhodčí.
Kelč 100 Kč – pozdní zaslání zápisu utkání OP st. přípravka Kelč – Hošťálková, řídil laický rozhodčí.
Halenkov 100 Kč - pozdní zaslání zápisu OP st. přípravka Halenkov – V.Karl.+Kar., řídil laický rozhodčí.
Příští schůze STK OFS Vsetín ve čtvrtek 10. 6. 2010 v 15 hodin

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE č.23/10 – 03.06.2010
Nepodmíněné tresty: Muži – OP
od 24. 5. 2010: 4 SU – Maleňák Ivo – (Sokol Střítež nad Bečvou) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 31. 5. 2010: 1 SU – Veselý René - (Lhotka n.B.) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 31. 5. 2010: 1 SU – Korytář Martin - (Lhotka n.B.) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 31. 5. 2010: 1 SU – Sovák Milan - (Lhotka n.B.) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 31. 5. 2010: 1 SU – Kobliha Vít - (Sokol Loučka) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 31. 5. 2010: 1 SU – Koňařík Robert - (Tatran Halenkov) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
Nepodmíněné tresty: Muži – III. třída
od 31. 5. 2010: 1 SU – Hlavica Martin - (TJ Police) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 30. 5. 2010: 6 SU – Kovář Martin - (Sokol Lužná) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
Nepodmíněné tresty: Muži – IV. třída
od 31. 5. 2010: 2 SU – Růčka Petr - (FC Dolní Bečva B) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
od 30. 5. 2010: 1 SU – Blizňák Lubomír- (SK Lidečko B) - Poplatek 100,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.
Zastavená činnost: Dorost – OP
Zubíček Michal – (Sokol Kateřinice) - z důvodů nesplnění náležitosti hráčem a oddílem. Poplatek 50,-Kč bude uhrazen ze soutěžní zálohy.

KOMISE ROZHODČÍCH
POZVÁNKA na doškolení rozhodčích OFS Vsetín, které se uskuteční v pátek 25. 6. 2010 v 16. 45 hodin ve Val. Meziříčí, restaurace ,, PENZION NA KOŠÍKARNÉ ,, ul. Palackého. Účast všech rozhodčích je povinná. Omluvy předem budou uznány jen v případě závažných důvodů.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH 11. - 13. 6.
úřední začátek neděle 16:30
Obsazení AR I.B tř. OFS Vsetín 12.-13. 6. 2010
V.Karlovice B - Pr. Bečva NE 16,30 Chlevišťan, MIČKAL
V.Meziříčí B - Lhota u Vs. PÁ 11.6. 18,00 Křenek, ZUBEK, CHLEVIŠŤAN
Podlesí - Val.Polanka NE 16,30 Olša, STODŮLKA, NOHAVICA
Hovězí - Janová NE 16,30 Blažek, NOVÁK JIŘÍ, PERUTKA
Choryně - Zašová SO 16,30 Perutka, ŽNIVA, ŽILINSKÝ
V.Bystřice - Hor. Lideč NE 16,30 Křenek, NEVRLA
Poličná - Val.Příkazy SO 16,30 Mihálik, SKALICKÝ, BLAŽEK
Dohrávky
Choryně - Pr. Bečva STŘ 9.6. 17,30 Chlevišťan, KYPR, MIČKAL
Poličná - Val.Polanka STŘ 9.6. 18,00 Nevrla, ZUBEK, KŘENEK
Kelč - Fryšták STŘ 9.6. 17,30 Ondo, NOHAVICA, FÜLE
Okresní přebor muži 14. kolo
Francova Lhota – Střítež PÁ 11.06 17:30 Žilinský
Okresní přebor muži 16. kolo
Prlov – Lhotka n. B. Vašek
Horní Bečva – Kateřinice B Teter, Halenkov – Huslenky Malý, Jablůnka – Hošťálková SO 16:30 Kopecký, Vsetín B – Střítež NE 10:15 (hř.Tyršova ulice) Füle, Liptál – Ratiboř Václavík, Francova Lhota – Loučka Štefánik.
Okresní přebor muži 24. kolo
Horní Bečva – Vsetín B ST 18:00 Vašek
III. třída muži 16. kolo
Krhová – Val. Senice Füle
Ústí – Choryně B SO 16:30 Surovec, Podlesí B – Jarcová SO 16:30 Malý, Lužná – Hrachovec B Nuc, Nový Hrozenkov – Janová B Jelínek, Bynina – Police Juřica, Leskovec –Branky Světlík.
III. třída muži 24. kolo
Bynina – Val.Senice PÁ 18:00 Drozd
III. třída muži 25. kolo
Branky – Hrachovec B PÁ 17:30 Škrobák
IV. třída muži sk. A 23.kolo
Semetín – Huslenky B ST 17:30 Škrobák
IV. třída muži sk. A 26.kolo
Študlov – Lhota u Vs. B NE 15:30 Obadal
Zděchov – Huslenky B NE 14:00 Smýkal, Střelná – Lačnov NE 15:00 Žlebek, Lidečko B – Semetín SO 16:30 Teter.
IV. třída muži sk. B 22.kolo
Mikulůvka – Kladeruby PÁ 17:30 Teter
IV. třída muži sk. B 26.kolo
Juřinka B – Jasenice Škrobák
Dolní Bečva B – Růžďka SO 16:30 Nuc, Jablůnka B – Mikulůvka Žilinský, Poličná B –Velká Lhota Kopecký
Okresní přebor dorost sk. A 12. kolo
V.Karl.+Kar. B – Ústí NE 10:00 (hř. N.Hrozenkov) Juřica
Liptál – Huslenky SO 16:30 Světlík
Okresní přebor dorost sk. B 13. kolo
Hrachovec – Val.Bystřice SO 16:30 Drozd
Okresní přebor dorost sk. B 22. kolo
Vidče – Poličná ČT 16:30 Füle
Okresní přebor starších žáků 12. kolo
Hovězí – Zubří ST 17:00 Světlík
Okresní přebor starších žáků 14. kolo
Ústí – Zubří SO 10:00 Teter
Hutisko – Val. Polanka NE14:00 Teter, Hovězí – Hošťálková SO 14:00 Kovařčík, Val. Bystřice – Ratiboř NE 10:15 Drozd, Francova Lhota – Lačnov NE 14:00 Štefánik.
Okresní přebor starších žáků 22. kolo
Ústí – Hutisko ÚT 17:30 Surovec
Okresní soutěž starší žáci 12. kolo
Horní Lideč – Halenkov PÁ 17:00 Surovec
Okresní soutěž starší žáci 15 kolo
Halenkov – Liptál NE 14:00 Malý, Lužná – Horní Lideč NE 14:00 Nuc, Jarcová – Huslenky NE 13:30 Špička
Okresní přebor mladší žáci sk. A 12. kolo
Ratiboř – Ústí ČT 17:00 Hromada, Val.Senice – Jablůnka PÁ 17:00 Václavík
Okresní přebor mladší žáci sk. A 14. kolo
Ratiboř – Val. Senice SO 14:00 Hromada
Ústí – Kateřinice NE 10:00 Hromada
Jablůnka – Huslenky NE 14:00 Žilinský, Střelná – V.Karl.+Kar. B NE 13:00 Žlebek, Leskovec – Val. Příkazy NE 14:00 Světlík
Okresní přebor mladší žáci sk. A 15. kolo
V.Karl.+Kar. B – Hovězí PO 17:00 (hř.N.Hrozenkov) Kovařčík
Okresní přebor mladší žáci sk. A 21. kolo
Val. Příkazy – Huslenky ST 18:00 Surovec
Okresní přebor mladší žáci sk. B 1. kolo
Vigantice – Zašová ÚT 18:00 Drozd
Okresní přebor mladší žáci sk. B 14. kolo
Podlesí – Choryně SO 10:00 Žlebek
Dolní Bečva – FC Zubří SO 14:45 Nuc, Val.Meziříčí C – Vidče NE 13:30 Dunkl
Prostř.Bečva – Střítež n.B NE 10:00 X, Kelč – Vigantice SO 10:00 X, Loučka – Zašová NE 14:00 Špička
Okresní přebor mladší žáci sk. B 22. kolo
Střítež – Zašová ČT 17:00 X
Okresní přebor starší přípravka sk. A 1. kolo
V.Karl.+Kar. – Nový Hrozenkov ČT 16:30 X
Okresní přebor starší přípravka sk. A 15. kolo
Halenkov – Ratiboř NE 10:00 X
V.Karl.+Kar. – Val. Příkazy NE 10:00 X, Val.Polanka – Nový Hrozenkov SO 10:00 X
Okresní přebor starší přípravka sk. B 15. kolo
Podlesí – Hošťálková NE 10:00 Dunkl, Poličná B – Kelč PÁ 17:00 X
Jarcová – Kateřinice SO 14:00 Dunkl
Okresní přebor starší přípravka sk. C 12. kolo
Juřinka B – Choryně ÚT 17:00 X
Okresní přebor starší přípravka sk. C 15. kolo
Hrachovec – Vigantice SO 14:00 X, Juřinka B – Hutisko NE 10:00 X
Choryně – Zašová SO 14:30 Žilinský
Okresní přebor starší přípravka sk. C 17. kolo
Zašová – Vigantice ST 17:00 X