VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 27

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 27

30.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv VLP

VV:

Níže uvedené oddíly stále nemají doplaceny vklady do soutěží za podzim 2011. Poslední termín uhrazení vkladu je 7. května 2012. Oddíly, které nebudou mít vklady uhrazeny, budou předány k disciplinárnímu řízení. Po úhradě zašlete kopii příkazu k úhradě na Zl KFS, vklad je možné uhradit i přímo na sekretariátu Zl KFS.

1. FC Slovácko C, 1.Valašský FC, Dol.Němčí, Holešov, Hovězí, Hutisko, Choryně, Jablůnka, Janová, Kelč, Lidečko, Lužkovice, Morkovice, Napajedla, Nedakonice, Osvětimany, Podkop.Lhota, Provodov, St.Město, Strání, Sušice, Uh.Ostroh, V.Karlovice, Val.Meziříčí B, Vsetín, Zborovice, Zlámanec, Zubří

DK:

Kolínek Michal (Brumov B, IA-A) 5 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/3b, Babulík David (Štítná n/Vl., IA-A) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/1, Koňařík Marek (Hovězí, IA-A) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/1, Pala Rostislav (Tečovice, IB-B) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/6a, Vojtek Josef (Strání, IB-C) 2 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7a, Uličný Zbyněk (Hulín-D, KP-D) 3 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/2b, Poledňák Robin (Chropyně-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/3b, Hrnčíř Ondřej (Morkovice-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7b, Hronek Pavel (Napajedla-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7b, Dostál Milan trenér (I.B-B) pokuta 500 Kč 21. 4. 12 – 6,SPŘ 13, Boruta Adam (1. Valašský FC, KP) 2SU podmíněně 24. 7. 12 – 31, Pešek Roman (Chropyně, I.A-B) činnost uvolněna 25. 4. 12 – 31, Frkal Martin (Tečovice, I.B-B) 2SU podmíněně 24. 7. 12 – 31, Novák Zdeněk delegát (IB-B) předán KR Zl KFS 25. 4. 12, Vobořil Václav rozhodčí (KP-SŽ) pokuta 300 Kč, splatno do 7. 5.12 – 6,P3/2b.

STK:

1. Nedostatky v XIX. kole mistrovských soutěží:

I.A-B: Prakšice – 1.FC Slovácko C (2:5) neúplné hlášení – 50 D, I.B-A: Lidečko – Podlesí (1:2) nedostatečná poř. služba – 500 D, I.B-A: Hor. Lideč – Nedašov (2:1) neúplné hlášení – 50 D, KP-D: Morkovice – Napajedla (3:3) neúplné hlášení – 50 D, KSD-A: Louky – Štítná n/Vl. (0:1) neúplné hlášení – 50 D, KS-SZA: Hulín – Juřinka (2:3) nehlášený výsledek – 200 D.

2. Schválené změny termínů dle hlášenek a žádostí: KP:

Dol.Němčí – Vsetín 28. 4. 12 16.00, Uh. Brod – Vigantice 25. 5. 12 17.30, I.A-B: Ořechov – Chropyně 20. 5. 12 16.30, I.B-B: Těšnovice – Lubná 9. 6. 12 17.00, KP-D:´Napajedla – Baťov 1930 10. 5. 12 17.00, KSD-A: Návojná – Franc.Lhota 27. 4. 12 17.30, KP-SZ: Bystřice p/H. – Poličná 21. 5. 12 17.30, KP-MZ: Bystřice p/H. – Poličná 21. 5. 12 16.00.

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži XXIII. kolo, 6. 5. 12 16.30

Dol. Němčí – Kateřinice So ÚZM Kozubík Konečný Doležal
Vsetín – 1. Valašský FC So ÚZM Tyršova Žniva Chlevišťan Mičkal
Bystřice p/H. – Luhačovice So ÚZM Schnürmacher Zpěvák Vacula
Slušovice – Morkovice So ÚZM Valčík Březáček Krajča
Holešov – V.Karlovice So ÚZM Střelnice Mejzlík Štěpánek Prokop
Vigantice – Boršice So ÚZM Slavík Mrázek Novák Jar.
Val. Meziříčí B – Provodov So ÚZM UT Dostálek Šumšal Houdek
Uh. Brod – Hluk Ne ÚZM Mičkal Žniva Chlevišťan

I.A-A XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Vizovice – Brumov B Ne ÚZM Novák Jar. Skalický Kýr
Dol. Bečva – Zubří Ne ÚZM Dokoupil Rovenský Bělunek
Vidče – Juřinka So ÚZM Rovenský Dokoupil Schmid
Lukov – Podkop.Lhota So ÚZM Holub Zubek Šubík
Slavičín B – Štítná n/Vl. Ne 10.15 Filgas Novák Jiří Konečný
Val.Klobouky – Vlachovice Ne ÚZM Malota Mikoška Valčík
Hutisko – Hovězí So ÚZM Kýr Skalický Nevrla

I.A-B

XXI. kolo 6. 5. 12 16.30

Ořechov – Žalkovice So ÚZM Bernatík Mikoška Horehleď
Kvasice – Újezdec Ne ÚZM Havránek Schmid Kozubík
Mladcová – Chropyně Ne ÚZM Polaštík Dujíček Krajča
Baťov 1930 – 1. FC Slovácko C Ne ÚZM UT Erbenova Vlašic Toman Havlín
O. N. Ves – Příluky So ÚZM Toman Janča Veselský
Prakšice – Březolupy Ne ÚZM Filipenský Mikulášek Schnürmacher
Nedachlebice – Kněžpole Ne ÚZM Horehleď Janča Vacula

I.B-A XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Jablůnka – Val. Bystřice So ÚZM Olša Perutka Škrobák
Val.Polanka – Franc.Lhota Ne ÚZM Beneš SD1 Blažek Surovec
Choryně – Podlesí So ÚZM Blažek Holub OKR Pikal
Zašová – Lhota u Vs. Ne ÚZM Perutka Zubek OKR Nuc Jiří
Lidečko – Nedašov Ne ÚZM Nohavica SD1 Měšťánek OKR Kovařčík
Janová – Hrachovec So ÚZM Surovec Filgas
Hor. Lideč – Poličná So ÚZM Měšťánek Machač Hrbáček

I.B-B XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Zborovice – Těšnovice Ne ÚZM Němec SD2 Olša
Zdounky – Tečovice Ne ÚZM Kotačka SD2 Slavík
Fryšták – Kelč Ne ÚZM Šumšal Dostálek Zbranek
Admira Hulín – Kostelec u Hol. Ne ÚZM Mrázek Ponížil Zicháček
Lubná – Březnice Ne ÚZM Konečný Šerý Daněk
Malenovice – Lužkovice So ÚZM Zicháček Dlouhý Družbík

I.B-C XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Havřice – Šumice Ne ÚZM Březáček Řihák Vobořil
Zlechov – Zlámanec Ne 10.00 Mitáček Dujíček Houdek
Kudlovice – Strání Ne ÚZM Štěpánek Doležal
Osvětimany – KORYNA So ÚZM Fabián Řihák Mikulášek
V. Otrokovice B – Bojkovice So ÚZM Mihálik Staško Mitáček
Slavkov – Nedakonice So ÚZM Daněk Němec Vlašic
Sušice – Jalubí Ne ÚZM Poláček Zpěvák Fabián

KP-D XXI. kolo, 6. 5. 12 14.15

Dol.Němčí – Brumov 5. 5. 12 14.15 Doležal
Vlachovice – 1. Valašský FC So ÚZM Vobořil
Kunovice – Napajedla So 10.00 UT Kotačka
Baťov 1930 – Hulín Ne ÚZD UT Erbenova Havlín
Morkovice – Boršice 5. 5. 12 11.00 UT Mrázek
Malenovice – Vsetín Ne 10.00 Dlouhý
Uh.Brod – Paseky Zlín Ne 10.00 Orel Mikulášek

KSD-A XXI. kolo, 6. 5. 12 14.15

Slavičín – Holešov So 10.00 Štěpánek
Dol.Bečva – Franc.Lhota Ne 2.30 před ÚZM Bělunek
Mladcová – volno Ne 2.30 před ÚZM OD
Návojná – V. Karlovice Ne 10.00 Nedašov Houdek
Lidečko – Štítná n/Vl. So 3.00 před ÚZM Machač
Louky – Hovězí Ne 10.00 Zbranek

KSD-B XXI. kolo 6. 5. 12 14.15

Havřice – Luhačovice Ne ÚZD Řihák
Zdounky – Újezdec Ne ÚZD Slavík
Kunovice B – Strání So 12.15 UT Kotačka
Uh. Ostroh – KORYNA Ne 3.00 před ÚZM Houdek
O. N. Ves – Bojkovice Ne 10.00 Filipenský
Chropyně – Nedakonice So 10.15 UT Ponížil
Nedachlebice – Kněžpole Ne ÚZD Vacula

KP-SZ XXI. kolo, 5. 5. 12 9.30

1. Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ UT Zubek
Vsetín – Uh. Brod Ne ÚZŽ UT Skalický
Bystřice p. H. – Chropyně ÚZŽ Novák Jar.
V.Karlovice – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – Kunovice ÚZŽ UT Filgas
Slušovice – Nedašov Ne ÚZŽ Staško
Louky – Poličná ÚZŽ Šerý

KP-MZ XXI. kolo, 5. 5. 12 11.15

1. Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ UT Zubek
Vsetín – Uh. Brod Ne ÚZŽ UT Skalický
Bystřice p/H. – Chropyně ÚZŽ Novák Jar.
V. Karlovice – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – Kunovice ÚZŽ UT Filgas
Slušovice – Nedašov Ne ÚZŽ Staško
Louky – Poličná ÚZŽ Šerý

XVIII. kolo dohrávka

1. Valašský FC – V. Karlovice 3. 5. 12 15.30

KS-SZA XIX. kolo, 5. 5. 12 9.30

Paseky Zlín – Holešov ÚZŽ UT Dujíček
Ratiboř – Juřinka Ne 11.15 Kýr
Štítná n/Vl. – Val.Klobouky 8.5.12 9.30 Fabián
Hulín – Fryšták Ne ÚZŽ Prokop
Hor.Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 9.30 Pr.Bečva Holub

KS-MZA XIX. kolo, 5. 5. 12 11.15

Paseky Zlín – Holešov ÚZŽ UT Družbík
Ratiboř – Juřinka Ne 9.30 Kýr
Štítná n/Vl. – Val.Klobouky 8. 5. 12 11.15 Filgas
Hulín – Fryšták Ne ÚZŽ Prokop
Hor.Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 11.15 Pr.Bečva Holub

KS-SZB XXI. kolo, 5. 5. 12 9.30

Nedakonice – 1. FC Slovácko C 5. 5. 12 9.30 Vlašic
Kvasice – St. Město ÚZŽ Šubík
Bojkovice – Napajedla Ne ÚZŽ Mejzlík
Uh. Ostroh – KORYNA So 3.30 před ÚZM Janča
Morkovice – Boršice Ne ÚZŽ Olša
Hluk – Dol. Němčí ÚZŽ Zpěvák

KS-MZB XXI. kolo, 5. 5. 12 11.15

Nedakonice – 1.FC Slovácko C 5. 5. 12 11.15 Vlašic
Kvasice – St. Město ÚZŽ Šubík
Bojkovice – Napajedla Ne ÚZŽ Mejzlík
Uh. Ostroh – KORYNA So 1.30 před ÚZM Janča
Morkovice – Boršice Ne ÚZŽ Olša
Hluk – Dol.Němčí ÚZŽ Zpěvák

SCM – MSDL U19 – starší dorost

Kroměříž – FC Brno NE 6. 5. 10.15 Podaný Kozubík Daněk
SCM U17 a U16 starší, mladší dorost
Slovácko – Kroměříž NE 6. 5. 10.15+12.15 Drozdy Zpěvák Fabián
MSDD sk. D a E starší, mladší dorost
Vik. Otrokovice – Žďár n. S. S0 5.5. 10.15+12.30 Hanák Mitáček Dlouhý

SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Znojmo S0 5.5. 10.00+11.45 Mikula Krajča Staško
Kroměříž – H. Brod S0 5.5. 10.00+11.45 Podaný Slavík Zicháček
Slovácko – Přerov NE 6.5. 10.00+11.30 Mikula Doležal Kotačka

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Znojmo NE 6. 5. 10.00+11.45 Miko Družbík
Kroměříž – H.Brod S0 5. 5. 13.30+15.00 Podaný Ponížil
Slovácko – Přerov PÁ 4. 5. 16.00+17.30 Tomanec Toman
Val. Meziříčí – Vítkovice S0 5. 5. 10.00+11.45 Dresler Nevrla

MSL a MSD ženy, sk. B

Val. Meziříčí – Horní Heršpice S0 5. 5. 13.30 Krasula Nohavica Beneš
Holky Holešov – Brumov NE 6. 5. 14.00 Stodůlka Nevrla
Březnice – Nezdenice S0 5. 5. 16.30 Miko Malota Zbranek
Březůvky – V. Pavlovice S0 5. 5. 16.30 Gloser

Autor: Redakce

30.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 13 000 Kč

Ostatní pracovníci na zpracování plechu Ostatní pracovníci na zpracování plechu*. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU*, První kontakt: telefonicky 571 495 937 nebo e-mailem: anna.krenkova@zamet.cz. Pracoviště: Zamet, spol. s r.o., 756 04 Nový Hrozenkov. Informace: Anna Křenková, +420 571 495 937.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 15 000 Kč

Strojírenští kovodělníci Strojírenští zámečníci - svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STROJÍRENŠTÍ ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI, Požadujeme: SO, příp. vyučen ve strojírenském oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace výhodou), zámečnické práce výhodou, znalost a orientace ve výrobní dokumentaci, manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, síla nosit břemena, obratnost., Náplň práce: kontrola strojů a zvedacích zařízení, svařování, paketování statorů a rotorů, vyplňování výrobních dokumentů, odstraňování drobných závad., Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: i.kovarickova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h.. Pracoviště: Tes vsetín s.r.o., Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ivana Kovaříčková, +420 571 812 773.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 25 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidiči dodávkového vozidla B+E. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme vhodného kandidáta na pozici řidiči skupiny B+E dodávkového vozidla., Požadujeme bezúhonnost, lékařskou prohlídku, kartu do tachografu., Pravidelná trasa - denně návrat domů.. Pracoviště: Inter pan s.r.o., Kolaříkova, č.p. 1364, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Josef Novák, +420 602 956 851.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 400 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři Provozní zámečníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vyučení v oboru strojní zámečník a svářečský průkaz Z G1, Z - E1., Nabízíme: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky., Možnost prodloužení doby určité., Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "ZÁMEČNÍK". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228., ov.18.5.18. Pracoviště: Gumárny zubří, akciová společnost, Hamerská, č.p. 9, 756 54 Zubří. Informace: Martina Frýdlová, +420 571 662 228,731 596 774.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pavel Václavík s palačinkami
3

Šéfkuchař Spa hotelu Lanterna pomáhá vylepšovat jídelníček zlínské nemocnice

Míčový žonglér Bursas Charalambos z Branek si v sobotu 19. května 2018 připsal na konto další světový rekord. Celkem 2 hodiny a 9 minut dokázal udržet na hlavě jeden, dva i tři míče.
13

Legendární žonglér má další světový rekord. Přes dvě hodiny balancoval s míči

S Jonáškem se lidé bavili a přispěli na dobrou věc

Dva dny plné her, poznávání a výborné muziky. Takový byl osmý ročník Jonáškova zábavného odpoledne, kterým po celý víkend žil park u zámku Kinských ve Valašském Meziříčí.

Házenkáři Zubří drama o bronz v Lovosicích nezvládli, odvrací mečbol

Bronzový mečbol mají po sobotě házenkáři Lovosic. Třebaže vítěz základní části extraligy ze Zubří po rozpačitém úvodu měl blíže k výhře, Severočeši dotáhli duel do prodloužení a to jasně ovládli. V sérii hrané na tři vítězství tak mohou domácí Lovci rozhodnout o svém cenném kovu již v neděli odpoledne.

Tomáš Goláň: Voliči vědí, že rozumím zákonům. Chci rozhýbat Senát

O případné novely zákonů by se rád zasadil Tomáš Goláň (BEZPP), který coby druhý získal nejvíce hlasů v doplňujících senátních volbách ve zlínském okrsku 78. „Díky osobnímu kontaktu lidé vidí, že jsem normální člověk z masa a kostí,“ říká v rozhovoru pro Deník.

Michaela Blahová: Voliče možná nadchlo i to, že jsem byla jediná žena mezi muži

Setkávat se osobně s voliči a prosit je o podporu i v dalším kole. To si pro další dny dává za cíl krajská radní Michaela Blahová (KDU-ČSL). V prvním kole doplňujících senátních voleb ve zlínském okrsku 78 získala nejvíce hlasů (4118), v druhém se utká o senátorské křeslo s právníkem Tomášem Goláněm. „Výsledky jsem sledovala v autě, když jsem jela z Prahy. Bylo to o to zajímavější,“ usmívá se Michaela Blahová.

MS HOKEJ 2018 - AKTUÁLNÍ ZÁPASY

15.05 (20:15) Lotyšsko - Dánsko
15.05 (20:15) Rusko - Švédsko
17.05 (16:15) USA - Česko
17.05 (16:15) Rusko - Kanada
17.05 (20:15) Švédsko - Lotyšsko
17.05 (20:15) Finsko - Švýcarsko
19.05 (15:15) Švédsko - USA
19.05 (19:15) Kanada - Švýcarsko
20.05 (15:45) USA - Kanada
20.05 (20:15) Švédsko - Švýcarsko
DALŠÍ ZÁPASY❯❯

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT