VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 27

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 27

30.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv VLP

VV:

Níže uvedené oddíly stále nemají doplaceny vklady do soutěží za podzim 2011. Poslední termín uhrazení vkladu je 7. května 2012. Oddíly, které nebudou mít vklady uhrazeny, budou předány k disciplinárnímu řízení. Po úhradě zašlete kopii příkazu k úhradě na Zl KFS, vklad je možné uhradit i přímo na sekretariátu Zl KFS.

1. FC Slovácko C, 1.Valašský FC, Dol.Němčí, Holešov, Hovězí, Hutisko, Choryně, Jablůnka, Janová, Kelč, Lidečko, Lužkovice, Morkovice, Napajedla, Nedakonice, Osvětimany, Podkop.Lhota, Provodov, St.Město, Strání, Sušice, Uh.Ostroh, V.Karlovice, Val.Meziříčí B, Vsetín, Zborovice, Zlámanec, Zubří

DK:

Kolínek Michal (Brumov B, IA-A) 5 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/3b, Babulík David (Štítná n/Vl., IA-A) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/1, Koňařík Marek (Hovězí, IA-A) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/1, Pala Rostislav (Tečovice, IB-B) 1 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/6a, Vojtek Josef (Strání, IB-C) 2 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7a, Uličný Zbyněk (Hulín-D, KP-D) 3 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/2b, Poledňák Robin (Chropyně-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/3b, Hrnčíř Ondřej (Morkovice-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7b, Hronek Pavel (Napajedla-SŽ, KP-SŽ) 4 SU nepodmíněně 22. 4. 12 – P1/7b, Dostál Milan trenér (I.B-B) pokuta 500 Kč 21. 4. 12 – 6,SPŘ 13, Boruta Adam (1. Valašský FC, KP) 2SU podmíněně 24. 7. 12 – 31, Pešek Roman (Chropyně, I.A-B) činnost uvolněna 25. 4. 12 – 31, Frkal Martin (Tečovice, I.B-B) 2SU podmíněně 24. 7. 12 – 31, Novák Zdeněk delegát (IB-B) předán KR Zl KFS 25. 4. 12, Vobořil Václav rozhodčí (KP-SŽ) pokuta 300 Kč, splatno do 7. 5.12 – 6,P3/2b.

STK:

1. Nedostatky v XIX. kole mistrovských soutěží:

I.A-B: Prakšice – 1.FC Slovácko C (2:5) neúplné hlášení – 50 D, I.B-A: Lidečko – Podlesí (1:2) nedostatečná poř. služba – 500 D, I.B-A: Hor. Lideč – Nedašov (2:1) neúplné hlášení – 50 D, KP-D: Morkovice – Napajedla (3:3) neúplné hlášení – 50 D, KSD-A: Louky – Štítná n/Vl. (0:1) neúplné hlášení – 50 D, KS-SZA: Hulín – Juřinka (2:3) nehlášený výsledek – 200 D.

2. Schválené změny termínů dle hlášenek a žádostí: KP:

Dol.Němčí – Vsetín 28. 4. 12 16.00, Uh. Brod – Vigantice 25. 5. 12 17.30, I.A-B: Ořechov – Chropyně 20. 5. 12 16.30, I.B-B: Těšnovice – Lubná 9. 6. 12 17.00, KP-D:´Napajedla – Baťov 1930 10. 5. 12 17.00, KSD-A: Návojná – Franc.Lhota 27. 4. 12 17.30, KP-SZ: Bystřice p/H. – Poličná 21. 5. 12 17.30, KP-MZ: Bystřice p/H. – Poličná 21. 5. 12 16.00.

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži XXIII. kolo, 6. 5. 12 16.30

Dol. Němčí – Kateřinice So ÚZM Kozubík Konečný Doležal
Vsetín – 1. Valašský FC So ÚZM Tyršova Žniva Chlevišťan Mičkal
Bystřice p/H. – Luhačovice So ÚZM Schnürmacher Zpěvák Vacula
Slušovice – Morkovice So ÚZM Valčík Březáček Krajča
Holešov – V.Karlovice So ÚZM Střelnice Mejzlík Štěpánek Prokop
Vigantice – Boršice So ÚZM Slavík Mrázek Novák Jar.
Val. Meziříčí B – Provodov So ÚZM UT Dostálek Šumšal Houdek
Uh. Brod – Hluk Ne ÚZM Mičkal Žniva Chlevišťan

I.A-A XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Vizovice – Brumov B Ne ÚZM Novák Jar. Skalický Kýr
Dol. Bečva – Zubří Ne ÚZM Dokoupil Rovenský Bělunek
Vidče – Juřinka So ÚZM Rovenský Dokoupil Schmid
Lukov – Podkop.Lhota So ÚZM Holub Zubek Šubík
Slavičín B – Štítná n/Vl. Ne 10.15 Filgas Novák Jiří Konečný
Val.Klobouky – Vlachovice Ne ÚZM Malota Mikoška Valčík
Hutisko – Hovězí So ÚZM Kýr Skalický Nevrla

I.A-B

XXI. kolo 6. 5. 12 16.30

Ořechov – Žalkovice So ÚZM Bernatík Mikoška Horehleď
Kvasice – Újezdec Ne ÚZM Havránek Schmid Kozubík
Mladcová – Chropyně Ne ÚZM Polaštík Dujíček Krajča
Baťov 1930 – 1. FC Slovácko C Ne ÚZM UT Erbenova Vlašic Toman Havlín
O. N. Ves – Příluky So ÚZM Toman Janča Veselský
Prakšice – Březolupy Ne ÚZM Filipenský Mikulášek Schnürmacher
Nedachlebice – Kněžpole Ne ÚZM Horehleď Janča Vacula

I.B-A XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Jablůnka – Val. Bystřice So ÚZM Olša Perutka Škrobák
Val.Polanka – Franc.Lhota Ne ÚZM Beneš SD1 Blažek Surovec
Choryně – Podlesí So ÚZM Blažek Holub OKR Pikal
Zašová – Lhota u Vs. Ne ÚZM Perutka Zubek OKR Nuc Jiří
Lidečko – Nedašov Ne ÚZM Nohavica SD1 Měšťánek OKR Kovařčík
Janová – Hrachovec So ÚZM Surovec Filgas
Hor. Lideč – Poličná So ÚZM Měšťánek Machač Hrbáček

I.B-B XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Zborovice – Těšnovice Ne ÚZM Němec SD2 Olša
Zdounky – Tečovice Ne ÚZM Kotačka SD2 Slavík
Fryšták – Kelč Ne ÚZM Šumšal Dostálek Zbranek
Admira Hulín – Kostelec u Hol. Ne ÚZM Mrázek Ponížil Zicháček
Lubná – Březnice Ne ÚZM Konečný Šerý Daněk
Malenovice – Lužkovice So ÚZM Zicháček Dlouhý Družbík

I.B-C XXI. kolo, 6. 5. 12 16.30

Havřice – Šumice Ne ÚZM Březáček Řihák Vobořil
Zlechov – Zlámanec Ne 10.00 Mitáček Dujíček Houdek
Kudlovice – Strání Ne ÚZM Štěpánek Doležal
Osvětimany – KORYNA So ÚZM Fabián Řihák Mikulášek
V. Otrokovice B – Bojkovice So ÚZM Mihálik Staško Mitáček
Slavkov – Nedakonice So ÚZM Daněk Němec Vlašic
Sušice – Jalubí Ne ÚZM Poláček Zpěvák Fabián

KP-D XXI. kolo, 6. 5. 12 14.15

Dol.Němčí – Brumov 5. 5. 12 14.15 Doležal
Vlachovice – 1. Valašský FC So ÚZM Vobořil
Kunovice – Napajedla So 10.00 UT Kotačka
Baťov 1930 – Hulín Ne ÚZD UT Erbenova Havlín
Morkovice – Boršice 5. 5. 12 11.00 UT Mrázek
Malenovice – Vsetín Ne 10.00 Dlouhý
Uh.Brod – Paseky Zlín Ne 10.00 Orel Mikulášek

KSD-A XXI. kolo, 6. 5. 12 14.15

Slavičín – Holešov So 10.00 Štěpánek
Dol.Bečva – Franc.Lhota Ne 2.30 před ÚZM Bělunek
Mladcová – volno Ne 2.30 před ÚZM OD
Návojná – V. Karlovice Ne 10.00 Nedašov Houdek
Lidečko – Štítná n/Vl. So 3.00 před ÚZM Machač
Louky – Hovězí Ne 10.00 Zbranek

KSD-B XXI. kolo 6. 5. 12 14.15

Havřice – Luhačovice Ne ÚZD Řihák
Zdounky – Újezdec Ne ÚZD Slavík
Kunovice B – Strání So 12.15 UT Kotačka
Uh. Ostroh – KORYNA Ne 3.00 před ÚZM Houdek
O. N. Ves – Bojkovice Ne 10.00 Filipenský
Chropyně – Nedakonice So 10.15 UT Ponížil
Nedachlebice – Kněžpole Ne ÚZD Vacula

KP-SZ XXI. kolo, 5. 5. 12 9.30

1. Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ UT Zubek
Vsetín – Uh. Brod Ne ÚZŽ UT Skalický
Bystřice p. H. – Chropyně ÚZŽ Novák Jar.
V.Karlovice – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – Kunovice ÚZŽ UT Filgas
Slušovice – Nedašov Ne ÚZŽ Staško
Louky – Poličná ÚZŽ Šerý

KP-MZ XXI. kolo, 5. 5. 12 11.15

1. Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ UT Zubek
Vsetín – Uh. Brod Ne ÚZŽ UT Skalický
Bystřice p/H. – Chropyně ÚZŽ Novák Jar.
V. Karlovice – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Škrobák
Brumov – Kunovice ÚZŽ UT Filgas
Slušovice – Nedašov Ne ÚZŽ Staško
Louky – Poličná ÚZŽ Šerý

XVIII. kolo dohrávka

1. Valašský FC – V. Karlovice 3. 5. 12 15.30

KS-SZA XIX. kolo, 5. 5. 12 9.30

Paseky Zlín – Holešov ÚZŽ UT Dujíček
Ratiboř – Juřinka Ne 11.15 Kýr
Štítná n/Vl. – Val.Klobouky 8.5.12 9.30 Fabián
Hulín – Fryšták Ne ÚZŽ Prokop
Hor.Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 9.30 Pr.Bečva Holub

KS-MZA XIX. kolo, 5. 5. 12 11.15

Paseky Zlín – Holešov ÚZŽ UT Družbík
Ratiboř – Juřinka Ne 9.30 Kýr
Štítná n/Vl. – Val.Klobouky 8. 5. 12 11.15 Filgas
Hulín – Fryšták Ne ÚZŽ Prokop
Hor.Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 11.15 Pr.Bečva Holub

KS-SZB XXI. kolo, 5. 5. 12 9.30

Nedakonice – 1. FC Slovácko C 5. 5. 12 9.30 Vlašic
Kvasice – St. Město ÚZŽ Šubík
Bojkovice – Napajedla Ne ÚZŽ Mejzlík
Uh. Ostroh – KORYNA So 3.30 před ÚZM Janča
Morkovice – Boršice Ne ÚZŽ Olša
Hluk – Dol. Němčí ÚZŽ Zpěvák

KS-MZB XXI. kolo, 5. 5. 12 11.15

Nedakonice – 1.FC Slovácko C 5. 5. 12 11.15 Vlašic
Kvasice – St. Město ÚZŽ Šubík
Bojkovice – Napajedla Ne ÚZŽ Mejzlík
Uh. Ostroh – KORYNA So 1.30 před ÚZM Janča
Morkovice – Boršice Ne ÚZŽ Olša
Hluk – Dol.Němčí ÚZŽ Zpěvák

SCM – MSDL U19 – starší dorost

Kroměříž – FC Brno NE 6. 5. 10.15 Podaný Kozubík Daněk
SCM U17 a U16 starší, mladší dorost
Slovácko – Kroměříž NE 6. 5. 10.15+12.15 Drozdy Zpěvák Fabián
MSDD sk. D a E starší, mladší dorost
Vik. Otrokovice – Žďár n. S. S0 5.5. 10.15+12.30 Hanák Mitáček Dlouhý

SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Znojmo S0 5.5. 10.00+11.45 Mikula Krajča Staško
Kroměříž – H. Brod S0 5.5. 10.00+11.45 Podaný Slavík Zicháček
Slovácko – Přerov NE 6.5. 10.00+11.30 Mikula Doležal Kotačka

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Znojmo NE 6. 5. 10.00+11.45 Miko Družbík
Kroměříž – H.Brod S0 5. 5. 13.30+15.00 Podaný Ponížil
Slovácko – Přerov PÁ 4. 5. 16.00+17.30 Tomanec Toman
Val. Meziříčí – Vítkovice S0 5. 5. 10.00+11.45 Dresler Nevrla

MSL a MSD ženy, sk. B

Val. Meziříčí – Horní Heršpice S0 5. 5. 13.30 Krasula Nohavica Beneš
Holky Holešov – Brumov NE 6. 5. 14.00 Stodůlka Nevrla
Březnice – Nezdenice S0 5. 5. 16.30 Miko Malota Zbranek
Březůvky – V. Pavlovice S0 5. 5. 16.30 Gloser

Autor: Redakce

30.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 20 000 Kč Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) Servisní technik/čka vysokotlakých strojů a podlahových automatů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SERVISNÍ TECHNIK/ČKA VYSOKOTLAKÝCH STROJŮ A PODLAHOVÝCH AUTOMATŮ, Nástup možný ihned., Požadujeme: min. výuční list v technickém oboru, řidičský průkaz sk. B., Nabízíme: práci v malém kolektivu, mzdu dle dohody, automobil a telefon k dispozici, Jednosměnný provoz: 8-16 hod., První kontakt: telefonicky 606 712 888, e-mailem: info@jiri-drda.cz, ov. 16.8.. Pracoviště: Jiří drda 01, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Jiří Drda, +420 606 712 888. Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 17 600 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Operátoři *. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17600 kč, mzda max. 19600 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: OPERÁTOŘI *, POŽADUJEME: zkušenosti s prací ve výrobním podniku jsou výhodou. Elektro kvalifikace výhodou. Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost. Manuální zručnost , NABÍZÍME: měsíční prémie, roční bonus, podniková restaurace, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, FlexiPass, firemní akce, PRVNÍ KONTAKT: telefonicky +420 571 686 119. Pracoviště: Schott flat glass cr, s.r.o., Zašovská, č.p. 850, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Pavla Vozáková, +420 571 686 119. Informační technologie - Informační technologie Programátor 20 000 Kč Programátoři počítačových aplikací specialisté Programátor/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PROGRAMÁTOR/KA - šance pro zkušené i absolventy, Nástup možný ihned. Výše nástupní mzdy se odvíjí od prokazatelné praxe v požadovaných oblastech., Zaměstnavatel požaduje: znalost programování - HTML5, CSS3, JavaScript , JQUERY, nebo v technologii .NET - C#, schopnost týmové práce. Přednost mají zájemci se znalostí TypeScript. Střední znalosti AJ (čtení technické dokumentace)., Náplň práce: Vyvíjení v moderních programovacích jazycích, práce na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční společnosti., Nabízíme: Flexibilní pracovní doba, motivující mzdové podmínky, stálé stabilní zázemí v dynamické společnosti, možnost práce na HomeOffice (vzdálený přístup z domova), 25 dnů dovolené, zajímavé firemní benefity., První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: dezadata@dezadata.cz, ov. 16/8. Pracoviště: Dezadata spol. s r.o. 01, Mostní, č.p. 102, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Petr Kardačinský, +420 571 618 933. Výroba - Výroba Montér 16 000 Kč Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení Elektromontéři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ELEKTROMONTÉŘI - průmyslové elektroinstalace, Nástup možný ihned., Požadujeme: vyhl.č.50, svářečský průkaz vítán., Náplň práce: Elektromontážní činnosti. , První kontakt: osobně v sídle od 6:00-14:00 hod., telefonicky na čísle 602 713 540, nebo e-mailem: mocek2@seznam.cz, ov. 16/8. Pracoviště: Elektroslužby jaroslav mocek, s.r.o., Masarykova, č.p. 753, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Jaroslav Mocek, +420 602 713 540.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Vsetína. Ilustrační foto

Fotbalisté Vsetína prospali doma proti Kozlovicím první poločas

Fotbalisté Slovácka /v bílých dresech). Ilustrační foto.

Los MOL Cupu: Zlín se představí v Kroměříži, Slovácko jede do Tasovic

Vsetín prospal doma proti Kozlovicím první poločas

Domácí zápas proti Kozlovicím divizním fotbalistům Vsetína nevyšel. Chvílemi sice nebyli daleko od bodu, ale v závěru dostali třetí branku.

-

Krajský přebor: debakl v Morkovicích. Nováček zaskočil Provodov

Málo vídaný, rekordní výsledek se zrodil ve 2. kole krajského přeboru v Morkovicích, kde domácí zesměšnili Boršice čtrnácti góly! „Něco podobného -dvouciferné vítězství v mužské soutěži – ve své funkcionářské soutěži nepamatuji a to dělám do fotbalu dobrých dvacet let,“ konstatoval šéf STK Zlínského KFS Stanislav Travenec.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2. AC Sparta Praha 5 4 1 0 11:3 13
3. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
4. FC Baník Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1. FK Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT