STK: Losovací aktiv se koná v pátek 2. července 2010 v 16.00 hodin

Pokuta: 2.000,– Kč: Paseky Zlín: (nenastoupení družstva ml. žáků k utkání Paseky Zlín – Chropyně), 500,– Kč: Nedašov (nesportovní chování diváka P. Nováka při utkání Kateřinice-Nedašov), Val.Klobouky (nedostatečná pořadatelská služba, plivnutí diváka na HR po utkání Val.Klobouky-Podkop. Lhota), 400,– Kč: Slušovice (pozdní zahájení utkání vinou hostujícího mužstva v utkání O. N. Ves-Slušovice), 300,– Kč: Kudlovice (nesportovní chování diváka St. Pavelka při utkání Kudlovice – Hluk B, nedostatečná pořadatelská služba),

Kontumační výsledek: KP ml. žáků: Paseky Zlín – Chropyně 0:3 kont, domácí nenastoupili.

FC Vsetín uhradí oddílu TJ Nedašov částku 2. 396,– Kč za škody na zařízení šaten po utkání Nedašov – FC Vsetín. Úhradu provede FC Vsetín do 25. června 2010 a kopii o úhradě zašle na STK.

DK: nepodmíněné tresty od 6. 6 .2010: 5 SU: Číž Aleš (Lidečko), 4 SU: Koleník Viktor (Fr. Lhota-dorost), 3 SU: Dobiáš Tomáš (Jalubí), Belant Lukáš (Nedachlebice-dorost), 2 SU: Bezslezina Jan (Zborovice), 1 SU: Škařupa Petr (Juřinka), Olejník dalibor (Vlachovice), Dvořáček Roman (Vik.Otrokovice B), Bednařík Pavel (Fryšták), Floreš Lukáš (Bojkovice), Chytil Robin (Hluk B), Gábor Lukáš (Vizovice-dorost), Bača Václav (Podlesí-dorost), Dub Karel (Podlesí-dorost), Sedláček Ondřej (Louky-dorost),

Změna trestu: Suchockij Vladimír (FC Vsetín), Tadeáš Němec (FC vsetín), žádosti se částečně vyhovuje, trest se mění na 2 SU podm. do 8. 10. 2010.

Kotas Jakub (Bystřice p/H.), Marák Jakub (Lubná) žádostem se nevyhovuje.

Pokuta: 2.000,– Kč: Spytihněv (nesportovní chování a vykázání z lavičky as. trenéra P. Polášek a trenéra – M. Sečeň při utkání Morkovice – Spytihněv), 1.500,– Kč: Val. Meziříčí (hrubá urážka HR, vykázání z lavičky náhradníků při utkání V. Otrokovice – Val. Meziříčí),

Delegace sudích KFS Zlín

KP muži – 19. kolo, 20. 6. 10 16.30:
1. Valašský FC – Spytihněv Ne ÚZM UT Valčík Březáček Mejzlík Ligas
Morkovice – Slušovice So 16.30 Mejzlík Krajča Hladiš Goňa
Vel. Karlovice – Vsetín So ÚZM Ondo Kypr Bělunek Ligas
Ostr. Nová Ves – Chropyně So ÚZM Batík Bartoň Houdek Nedbal
Vigantice – Luhačovice So ÚZM Tkadlec Růžička Prokop Kypr st.
Holešov – Nedašov So ÚZM Střelnice Schnürmacher Zpěvák Šťastný Holčák
Hluk – Bystřice p. H. Ne ÚZM Dostálek Doležal Houdek Juřica
Kateřinice – Provodov 16. 6. 17.00 Hoš­ťálková Kneisl Z. Vrána Stodůlka Kypr st.

I.A-A, 17. kolo 20. 6. 10 16.30
Brumov B – Lidečko Ne 16,30 Malota Vitásek Havránek
Lukov – Juřinka Ne ÚZM Janča Toman Zpěvák
Příluky – Vlachovice Ne ÚZM Polaštík Stodůlka Kneisl Z.
Dolní Bečva – Hutisko So ÚZM Holub Skalický Žniva Palacký
Hrachovec – Lůžkovice So ÚZM Havránek Malota Šubík
Vidče – Podk. Lhota So ÚZM Hrbáček Poláček Walner
Zubří – Val.Klobouky Ne ÚZM Mikoška Žniva Zubek

I.A-B, 17. kolo 20. 6. 10 16.30
Kvasice – Mladcová PÁ 18. 6. 17.30 Zubek Žniva Rovenský
Prakšice – Újezdec Ne ÚZM Šubík Walner Růžička Šimon
V.Otrokovice B – Žalkovice Ne ÚZM Filipenský Krajča Prokop
1. FC Slovácko C – Zborovice Ne ÚZM Sady Rovenský Skalický Holub
Ořechov – Březolupy Ne ÚZM Novák Ondo Hladiš
Dolní Němčí – Kněžpole Ne ÚZM Poláček Hrbáček Schnürmacher
Nedachlebice – Boršice odehráno

I.B-A, 17. kolo 20. 6. 10 16.30
Poličná – V.Karlovice B So ÚZM Perutka
Val.Příkazy – Val.Bystřice So 16,30 Blažek
Horní Lideč – Choryně So ÚZM Minarčík
Zašová – Hovězí So 16,30 Chlevišťan
Janová – Podlesí So ÚZM Mičkal Schmid
Val.Polanka – Val.Meziříčí B Ne ÚZM Pochylý Macskai
Lhota u Vs. – Prostř.Bečva So 16,30 Ruman

I.B-B, 17. kolo 20. 6. 10 16.30
Malenovice – Těšnovice Ne ÚZM Pokorák
Slavičín B – Lubná So 16,30 Němec Jiří
Kelč – Slavkov p/H So ÚZM Novák Jiří
Fryšták – Míškovice Ne ÚZM Družbík
Holešov B – Louky Ne 10.15 Všetuly Chramcov Jos.
Rusava – Štítná n/Vl. So ÚZM Křenek
Vizovice – Hulín So 16,30 Štěpánek Doležal

I.B-C, 17. kolo 20. 6. 10 16.30
Osvětimany – Sušice So ÚZM Kotačka Vrba
Uh.Ostroh – Zlámanec Ne ÚZM Daněk Minarčík Palacký
Jalubí – Hluk B Ne ÚZM Fabián Babušník
Koryčany – Šumice Ne ÚZM Vlašic
Bojkovice – Zlechov Ne ÚZM Mihálik Štěpánek
Slavkov – Strání So ÚZM Měšťánek Hubál
Kudlovice – Otrokovice Ne ÚZM Dujíček Chaloupka

KP-SD, 13. kolo 20. 6. 10
Brumov – Morkovice So 10.00 Vlašic
Kelč – Napajedla Ne 10,00 Nevrla
Val.Meziříčí – Dolní Němčí So 10.00 Zubek
Chropyně – 1.Valašský FC So 10.00 UT Novák
Paseky Zlín – Kunovice Ne 10.00 Štípa Zpěvák
Slušovice – Boršice So 10.00 Dostálek

KP-MD, 13. kolo 20. 6. 10
Brumov – Morkovice So 12.15 Vlašic
Kelč – Napajedla Ne 12.15 Nevrla
Val.Meziříčí – Dolní Němčí So 12.15 Zubek
Chropyně – 1.Valašský FC So 12.15 UT Novák
Paseky Zlín – Kunovice Ne 12.15 Štípa Zpěvák
Slušovice – Boršice So 12.15 Dostálek

KSD-A, 17. kolo 20. 6. 10
Francova Lhota – Mladcová So 16.30 Rovenský
Hulín – Slavičín So 10.00 Polaštík
Vel.Karlovice – Chvalčov nehraje se
Dolní Bečva – Holešov Ne 14.15 Bělunek
Bylnice – Podlesí So 10.00 Mejzlík
Vlachovice – Štítná n/V Ne 13.30 Měšťánek
Vizovice – Val.Klobouky So 13.30 Doležal

KSD-B, 17. kolo 20. 6. 10
Havřice – Rataje Ne 10,00 Toman
Uh. Ostroh – Újezdec Ne 14,15 Minarčík
Ostr. N. Ves – Luhačovice So 14,00 Houdek
Roštění – Prakšice So 16,30 Olša
Bojkovice – Louky Ne 14,15 Štěpánek
Hluk – Strání Ne 14,15 Houdek
Nedachlebice – J.Otrokovice Ne 14,15 Bartoň

KP-SZ, 17. kolo 20. 6. 10
J. Otrokovice – V.Otrokovice So 9.30 Nový st. Družbík
Kunovice – Kroměříž „B“ ST 16.6 16.00 UT Chramcov Jos.
Val. Meziříčí – Bojkovice So 9.30 UT Mihálik
Uh. Brod – Chropyně ST 16. 6. 16.30 Kotačka
Vsetín – V.Karlovice So 9.30 Ohrada Nevrla
Paseky Zlín – Bystřice p.H. So 9.30 Kostelec Růžička
Slušovice – Brumov Ne 9.30 Batík

KP-MZ, 17. kolo 20. 6. 10
J. Otrokovice – V. Otrokovice So 11.15 Nový st. Družbík
Kunovice – Kroměříž „B“ ST 16. 6. 17.45 UT Chramcov Jos.
Val. Meziříčí – Bojkovice So 11.00 UT Mihálik
Uh. Brod – Chropyně ST 16. 6. 18.15 Kotačka
Vsetín – V. Karlovice So 11.15 Ohrada Nevrla
Paseky Zlín – Bystřice p/H. So 11.15 Kostelec Růžička
Slušovice – Brumov Ne 11.15 Batík

KS-SZA, 13. kolo 20. 6. 10
Val. Klobouky – Val. Meziříčí B So 9.30 Walner
Štítná n/Vl. – Juřinka Ne 9.30 Ruman
Hulín – Vlachovice Ne 11.00 Zicháček
1.Valašský FC B – Holešov Ne 9.30 UT Perutka
Horní Bečva – Nedašov Ne 9.30 Blažek
Slavičín – Poličná So 9.30 Havránek

KS-MZA, 13. kolo 20. 6. 10
Val.Klobouky – Val.Meziříčí B So 11.15 Walner
Štítná n/Vl. – Juřinka Ne 11.15 Ruman
Hulín – Vlachovice Ne 9.30 Zicháček
1.Valašský FC B – Holešov Ne 11.15 UT Perutka
Horní Bečva – Nedašov Ne 11.15 Blažek
Slavičín – Poličná So 11.15 Havránek

KS-SZB, 13. kolo 20. 6. 10
Kvasice – Morkovice So 9.30 Daněk
Strání – St. Město Ne 9.30 Kotačka
Koryčany – Hluk So 9.30 Filipenský
Luhačovice – Nedakonice So 9.30 UT Březáček
Dolní Němčí – Uh.Ostroh Ne 9.30 Slavkov Šťastný
Napajedla – Boršice Ne 9.30 UT Němec Jiří

KS-MZB, 13. kolo 20. 6. 10
Kvasice – Morkovice So 11.15 Daněk
Strání – St.Město Ne 11.15 Kotačka
Koryčany – Hluk So 11.15 Filipenský
Dolní Němčí – Uh.Ostroh Ne 11.15 Slavkov Šťastný
Napajedla – Boršice Ne 11.15 UT Němec Jiří

Dohrávky I. A třída
Zubří – Brumov B PÁ 18. 6. 17.00 Toman Janča Stodůlka
Podkop. Lhota – Vlachovice ÚT 22. 6. 17.30 Polaštík Novák Olša
Podkop. Lhota – Lužkovice ST 16. 6. 17.30 Janča Toman Kotačka
Val. Klobouky – Hutisko ST 16. 6. 17.00 Skalický Rovenský Dokoupil
Hrachovec – Brumov B ST 16. 6. 17.30 Polaštík Olša Novák
Kvasice – Dolní Němčí ST 16. 6. 17.30 Havránek Mikoška Schmid Chaloupka
Nedachlebice – Žalkovice PÁ 18. 6. 17.30 Šťastný Zpěvák Kotačka

I. B třída
Val. Polanka – Val. Příkazy ČT 17. 6. 17.30 Mičkal
Lhota u Vs. – Poličná ÚT 22. 6. 18.00 Perutka
Prosř. Bečva – Val. Bystřice ST 16. 6. 17.00 Nevrla
Lhota u Vsetína Choryně ST 16. 6. 17.30 Štěpánek
Lubná – Vizovice ST 16. 6. 18.00 Družbík
Těšnovice Kelč ST 16. 6. 17.00 Mikula P.
Uh. Ostroh Sušice ČT 17.6 17,30 Štěpánek

Dorost
Brumov – Chropyně PO 14.6. 15.00 17.15 Mejzlík
Dolní Němčí – Kelč SO 26. 6. 10.00 12.15 Tomanec
Strání – Luhačovice ST 16. 6. 17.00 Janča
Uh. Ostroh Rataje ST 16. 6. 17.30 Vlašic

Žáci
Vsetín – Val. Meziříčí ST 16. 6. 15.30 17.15 Bartoň
Horní Bečva – Val. Klobouky ST 16. 6. 16.00 17.45 Křenek
Vlachovice – Slavičín ST 16. 6. 16.00 17.30 Poláček
Val. Meziříčí B Slavičín ÚT 22.6 16,30 18,15 Žniva
Uh. Ostroh – Luhačovice ÚT 15. 6. 17.00 Pokorák